Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

FKK u Tučepi

Autor HonzaS 
FKK u Tučepi
04. 06. 2005 13:28
Ahoj,
jedeme letos do Tučepi.Poradí nam někdo kde tam najít nuda pláž?Četli jsme že tam jsou dvě.


Diky Honzasmiling smiley
rady
Re: FKK u Tučepi
05. 06. 2005 20:41
nevím jestli jsou dvě, ale jedna je za hotelem Jadran(nefunkční snad údajně už někým koupený). jdeš k moři a dáš se podél pobřeží doprava po promenádě, mineš hotel Neptun na jejím skoro konci v zatáčce (tuším u hotelu Kastel ale názvem si nejsem jistý) před sebou uvidíš ten "nefunkční hotel Jadran", dojdeš vyšlapanou cestou k němu, dále jdeš a je tam menší pláž (cca 200m) a na jejím konci začíná jakási nudapláž. dle mě nic moc. tu druhou nevím.
rady
Re: FKK u Tučepi
05. 06. 2005 20:49
jo asi jsi myslel tu zhruba v půli cesty mezi Makarskou a Tučepami. myslím, že tam je dokonce značená odbočka z jadranské magistrály. jestli tam ale dojdeš pěšky z viz výše popsané FKK za Jadranem (teoreticky by jsi šel pořád dál) ti nepovím. neumím odhadnout vzdálenost.
rady
Re: FKK u Tučepi
05. 06. 2005 20:58
tak ještě do třetice. v jiné diskuzi tu někdo popisuje naopak FKK pláž Tučepi směrem opačným a to na Podgoru. tedy k moři a doleva. myslím že se tam ale stačí kdekoli zeptat a najdeš ji.
Re: FKK u Tučepi
06. 06. 2005 12:55
Jo, je to směr Podgora a je to blízko - za posledním domem v Tučepi se cesta kroutí k magistrále, takže mezi FKK a pěšinou do Podgory je asi 20m široký pás stromů, tudíž nikdo moc neočumuje. Od centra cca 10min.
Leo
Re: FKK u Tučepi
06. 06. 2005 13:47
Popisoval jsem to tu někde minulý rok. Chodili jsme na tu pláž za hotelem Jadran jak bylo uvedeno v první reakci, akorát že tou pláží pod hotelem to nekončí (tam se nám to první den moc nelíbilo), ale když se jde dál po skalách, tak tam jsou malé plážičky, kde se koupe většinou bez plavek (nejvíce se nám líbila zátoka až skoro vzadu). Na té druhé popisované jsme nebyli, a ta třetí je Nugal ležící mezi Tučepi a Makarskou. Jde se tam delší dobu (musí se to obcházet směrem od silnice nebo přeplavat kolem skal z té zátoky uvedené výše) a pokud to neznáte, tak se cesta špatně hledá (moje přítelkyně to trochu hůře snášela).
Vnately
Re: FKK u Tučepi
13. 07. 2005 09:39
Medzi Tučepi a Makarskou je velmi dobra FKK plaz Nugal. Treba ist dlhsie pesi, ale stoji to za to. Krasne skaly, borovicovy les, pokoj...
Juraj
Re: FKK u Tučepi
26. 07. 2005 20:30
Kvazi FKK plaz je medzi Tucepi a Podgorou, zacina v podstate hned za normalnou plazou na konci Tucepi (ta sa vola Kamenska). S plazami v Tucepi tak tvori jeden 4 km celok. Ludi bez plaviek sa tam da spocitat na prstoch ruky. Inak je to velmi prijemna plaz, lebo nie je taka natrieskana ako tie klasicke plaze v Tucepi. Chodi tam vela Cechov a Slovakov. Auta parkuju hned nad plazou pri ceste a je ich vela, a vela aut parkuje aj pozdlz strkovych cesticiek, ktore odbacaju z hlavnej cesty, ale neodporucam - skoncil som tam s rozbitym oknom a ukradnutym radiom.
avatar Re: FKK u Tučepi
28. 03. 2016 11:30

Tak to je ta "kvazi" nudapláž mezi Tučepi a Podgorou.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 90
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.