Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brela

Autor Ondra 
Re: Brela
31. 03. 2006 19:06
Jardo radši přirozenostgrinning smileygrinning smiley
Re: Brela
31. 03. 2006 20:40
A není to jedno?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Brela
01. 04. 2006 09:47
Odstup to ano.Byl jsem jednou v září na costa bravě a plaže téměř prázdné sem tam nějaký důchodce.Po týdnu jsem si připadal jako vyhnanec, vzpomínal na plné plaže a věčerní kolonády.Ono to chce vše tak akorád.Jinak pudy u mě celkem oksmoking smiley
Re: Brela
07. 05. 2006 23:09
Chceme jet do Brely,hotel Berulia od 10.6 na týden,tak už se i těším...Je to tady super,líbí se mne Vaše hlášky...
jessí
Re: Brela
19. 05. 2006 21:21
Ahoj jedeme posledí týden v červnu do Breli-Stomarica.Může mi prosím někdo napsat,jaké to tam je.Děkuji za každý příspěvek.
Re: Brela
04. 06. 2006 14:33
Ahoj jessí:
Brela je nádherná celá. Stomarica je část Brely mezi Jakirušou a Podrače. Apt. jsou v kopci, takže musíš šlapat po schodech - ostatně jako téměř všude v Brele. Plážičky jsou pěkné, malé, nepřelidněné. Jestli máš zájem, mohu ti poslat i nějaké fokty. Jinak přímo ze Stomarice se teď vrátila Zdena viz DOPRAVA - návrat z Brely - třeba by ti toho řekla víc.
Re: Brela
12. 06. 2006 09:15
thumbs up smileyAhojky, Brela je prostě královna moří v Chorvatsku. Byli jsme tam už 3 x a chystáme se příští rok zase.(letos místo moře nová okna do domku)Bydleli jsme vždy Brela-Podrače,plážičky do 25 lidí max,je to u výběžku skály,kde jsou z každé strany pláže oblázkové,prudce se svažující a na plavání ideální.žádné boty tam nepotřebujete.Bydlení- super luxus-domácí nás ještě napájel výbornou ořechovkou.Z obrovského balkonu můžeš skákat skoro do moře-je to ubyt. v soukr.apt.Ale chce to max.do 15.7.,pak najedou Němci a Holanďani.Kdo jednou zkusí Brelu-jinam už nechce.Hezkou dovolenou!Jo a mám spousty nádherných fotek.Páčko!
anonym
Re: Brela
28. 08. 2006 21:34
Dandule má pravdu. Podrače nebo Sčit jsou v Brele nejlepší. Ani srpen není špatný. Nebyli tam sami Němci, letos mnoho Čechů, Slováků, Poláků. A byly už fíky, kterými nás domácí bohatě zásoboval.
DO BRELY UŽ NIKDY!!!
Re: Brela
08. 09. 2006 12:41
dandule napsal(a):
-------------------------------------------------------
>Kdo jednou zkusí Brelu


NIKDY UŽ TAM NECHCE!

Brela je prdel Chrvatska, žádná kultůra, žádné památky, není kam jít, není na co koukat. Na pláži vajgly, špína, smrad a rámus z vodních skůtrů nebo z motorových člunů tahajících padáky a podobné píčoviny.thumbs down
PP
Re: Brela
08. 09. 2006 15:46
Máš pravdu,já byl pro změnu v Praze,taky se mi tam nelíbilo,je to prdel Česka,nemají tam ani Alpy,ani sjezdovky,dokonce ani moře tam není...
drinking smiley
Re:
11. 09. 2006 17:14
PP - perfektni komentar
Re: Brela
19. 09. 2006 11:47
angry smiley pro toho chytráka, co je beze jména:
za kulturou-musíš do Splitu nebo Makarskou
památky-musíš do Řecka nebo Egypta
není kam jít-krásnější procházka než z Brely do Bašky vody ani snad neexistuje
na co koukat-na protější ostrovy,krásnou přírodu kolem,nevím co bys chtěl vidět jiného
na pláži- čisto.Abys neslyšel skútry a pod, musíš na vedlejší pláže, kterých je na 10 km spousta a nebýt líný
vem si brejle- Brela není prdel, ale PERLA ( Lenko, braň se! )
Ale pokud hledáš kultůru a zároveň ticho na pláži, tak jsi BLÁZEN !
Re: Brela
20. 09. 2006 10:45
Dandule, kudy vede ta krásná procházka z Brely do Bašky Vody? Já byla letos v Bašce Vodě, do Brely jsme vyrazili na procházku jednou - a měla jsem pocit, že mám na výběr buď mezi silnicí (úzkou bez chodníku) nebo mezi něčím, co sice připomínalo plážovou promenádu, ale občas vedlo napříč restaurací (podle pachu přepáleného tuku spíše vyvařovnou), občas končilo naslepo a muselo se buď slézt na pláž, kde se mezi oblázky přece jenom nejde nejlíp nebo vylézt na tu silnici... Jako dojít se tam poměrně bezproblémově dalo, to jo... ale za krásnou procházku bych to nepovažovala... K Brele jako takové se nevyjadřuji, viděla jsem z ní jen ten kousek, co byl od Bašky V. nejblíž, ale v porovnání se všemi místy v Chorvatsku, kde jsem byla dosud, byl na procházky úsek Baška Voda-Brela určitě nejhorší.
Re: Brela
20. 09. 2006 11:17
Ifčo souhlas. V Brele jsem byl asi před třemi roky a tu "krásnou procházku" ať už po silnici nebo po pláži bych hodnotil úplně stejně. Ale uznávám že každý má rád něco jiného.Brela mě osobně nijak neuchvátila (nejsem kamzík) ale určitě má velmi početný FAN CLUB a i já jsem rád že jsem se tam podíval,ale pro příště své místo na (už tak přecpané pláži) přenechám někomu jinému.yawning smiley H.S.cool smiley
Re: Brela
20. 09. 2006 11:17
tongue sticking out smileyPro Ifču: My totiž chodili z druhého konce Brely (Ščit,Podrače)směrem k přístavu v Brele, což je asi 2 km,je tam krásný asfaltový chodníček převážně ve stínu 2-10 m od vody,lemovaný lavičkami,kde si můžeš odpočinout, sedět ve stínu borovic a koukat na moře.Jsou tam místy i převlíkárny, tel.budky a zdarma WC. Je fakt, že úsek z konce Brely,kde je přístav,do Bašky je už horší,asi od poloviny cesty mezi Brelou a Baškou se musí jít po pláži po oblázkách, kde se boříš. Myslela jsem tedy tu cestu při moři z Brely-Jarikuši přes Ščit a Podrače směrem k přístavu v Brele a ještě tak 1 km směrem na Bašku.Protože jsme bydleli v Podrače, chodili jsme toto každý den večer buď směrem na Bašku nebo na druhou stranu jakoby směrem na Pisak, až kam to šlo.Ať jme byli v Sardinii, Kalábrii, Španělsku i jinde v Chorvatsku, taková cestička fakt nikde není.Přeji hezký den.
Re: Brela
20. 09. 2006 19:07
Ano, to můžu potvrdit. Na začátku Brely jsem pak na jedné lavičce čučela na moře skoro hodinu a bylo mi fajn (i když převlékárny či telefonní budky beru jako plus k vybavení pláže, na procházkách to není zrovna artikl, co bych vyhledávala). Ale líbila se mi tahle část, přinejmenším proto, že jsem tam byla v září, takže lidí bylo sice hodně, ale až tak přecpáno nebylo...
Re: Brela
21. 09. 2006 16:42
pro Dandule: bohuzel branit Brelu uz nemam v umyslu vzdycky se najde nejaky hlupak ktery me zacne napadat a valcit s debilem je pod moji uroven, co dodat? Tri modre vlajky, v cervenci a srpnu bez jedine volne postele to je dukaz sam o sobe proc k nam lide jezdi a nejsou to jenom cesi mlyt o tom porad dokola proto tady to forum asi je tak se snazte zastanci Brely i vy ostatni kterym to tady smrdi....Lenka
Re: Brela
31. 12. 2006 15:48
Lenko,prosim vas, kde se nachazi cast: Brela - Jardula? Moc diky Hankasmiling smiley
Re: Brela
07. 01. 2007 10:18
Brelu netřeba bránit,je nádherná.Vůbec od Pisaku k Makarský to považuju za nejhezčí část Chorvatska.Je to o názoru.
Re: Brela
07. 01. 2007 14:39
khanko- zadna Brela Jardule neexistuje tedy alespon co ja vim...Jedna se spis o Brelu Jakirusa. kde jsi k tomu nazvu prisla?
vera
Re: Brela
08. 01. 2007 11:12
Brela Jakiruša je opravdu krásná, jedeme tam letos po páté za sebou.Pokud tam hledáte ubytování, neptejte se na vzdálenost od vody, ale na počet schodů. My bydlíme v první řadě, ale přesto to máme asi 98 schodů. Nám to nevadí, ale pro starší nebo méně pohyblivé je to dost.
Re: Brela
08. 01. 2007 16:56
Hledal,to muj bratr,nasel nekde na netu ubytovani s adresou Brela Jardula a ja jsem pak nasla toto [www.ingema.net]
zde se o teto casti Brely pise. Tak ted jsem z toho opravdu zmatena,ale i tak diky za odpoved.confused smiley
Re: Brela
09. 01. 2007 10:29
Khanko tak jsem vam to zjistila na internetu je to oznaceno jako Brela-Jardula ale nazev Jardula patri jako Jmeno apartmanu, jedna se podle mapky o misto nekde mezi Podracama a Stomarici je to venku z centra od posty a samoobsluhy asi hodinku chuze, pokud mate jeste dalsi otazky ptejte se...
Re: Brela
09. 01. 2007 13:00
Moc dekuji, takto jim to staci. Preji krasny den.Hanka
avatar Re: Brela
18. 01. 2007 10:00
Ahoj Hanka,
na mapke Brely sú jednotlivé jej časti (smerom na Split) zakreslené v poradí: Soline, Podrače, Sčit, Stomarica, Zelič, Jardula, Luka.
Miro
Re: Brela
23. 01. 2007 18:52
Mame zaujem o tuto lokalitu na dovolenku s dtmi. Ak si myslite, ze vas penzion je vhodny pre dve rodiny s dvomi detmi / 2x4/vo veku od 4 do 12 rokov prosime o kontakt.
Dovolenku by sme chceli absolvovat od 4.8. do 18.8.2007.
Prosim tiez nejake foto.
Dakujem
Adriana
Re: Brela
24. 01. 2007 13:38
Ahojky,
poradí někdo kde najdu mapku Brely s popisem jejich částí?
Díky
Milanthumbs up
avatar Re: Brela
24. 01. 2007 14:09
V elektronickej podobe som na internete našiel len takúto malú mapku:

[www.brela.info]

Ale možno aj to trochu niekomu pomôže...

Miro
Re: Brela
24. 01. 2007 19:45
Já si napsal (e-mailem) na turistické informace v Brele a oni mi doslova obratem poslali poštou tištěnou mapku. Pro případné zájemce jsem ji naskenoval a uveřejnil zde [www.hopkirk.cz] . Bohužel, nejsem počítačový "exprd" a neumím to nastavit tak, aby se ten obrázek dal ze stránky uložit do počítače (rád přijímám případné rady a konzultace).

Umístil jsem ji ještě k Petrovi do galerie - [www.kacha.cz] - odtud se dá stáhnout a uložit.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarda (27. 01. 2007 10:38).
avca
Re: Brela
10. 06. 2007 19:10
spinning smiley sticking its tongue outbrelu znám, pokaždé bydlíme v bašce no radši se chodíme koupat do BRELYnedaleko hotelu Berulia,tak by jsem chtěla pro nás skusit najít bydlení na druhém klidnějším konci BRELY.DĚKUJI ZA KONTAKTY VAŠE AVCA
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 110
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.