Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kam jet?

Autor andrea 
kam jet?
05. 06. 2009 14:56
Halo lidičky-prosím o radu...
chceme jet na 14 dní NĚKAM nahoru-2 dosp+dítě4roky,
měla jsem doporučení na Crikcenici-ale podle názorů tady mě to odradilo-
ráda bych zkusila Bašku-ale zase ty návaly lidí...ach joo-
jedeme přelom června a července-
co mám hledat?
abychom se neukousali nudou-ale zase nějaké party nebudou-dítě nejpozději v 22 zalehne.
tak co-prosím poradíte???díky všem.
PS: letos chceme nahoru-loni byla Podgora,předtím Omiš-Nemira,předtím Živogošče.
Re: kam jet?
05. 06. 2009 20:07
Tak zkuste ostrov Rab, tam je krásně.spinning smiley sticking its tongue out
Re: kam jet?
05. 06. 2009 21:02
saši -napadlo mě to,kam přesně?
trajektem-most jako na krk tam asi není-co?
Re: kam jet?
08. 06. 2009 13:44
Most na Rab nevede, ale trajekt je kraťoučký, není čeho se bát, jede se tam dobře. Kde se na Rabu ubytovat? Záleží na tom, jakému typu pláže dáváte přednost. V oblasti Loparu jsou fantastické mělké pláže s pískem, na jihu v oblasti Suha Punta úžasná nudistická pláž s borovicemi, s menšími oblázkovými nebo kamentými vstupy do vody. Vyzkoušel jsem oboje a oboje můžu doporučit.
Re: kam jet?
09. 06. 2009 21:18
Zkuste se podívat na městečko Vrsar. Jezdí tam už mnoho let kamarád a moc si to chválí.
avatar Re: kam jet?
09. 06. 2009 22:59
Prelom júna/júla je ešte myslím na Bašku dobrý termín-začiatok sezóny.My sme boli 1. septembra-zasa tesne koniec sezóny a ľudí primerane.eye rolling smiley
a ako som už viackrát písala-Baška je naj!yawning smiley
Re: kam jet?
11. 06. 2009 12:32
Dada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prelom júna/júla je ešte myslím na Bašku dobrý
> termín-začiatok sezóny.My sme boli 1.
> septembra-zasa tesne koniec sezóny a ľudí
> primerane.eye rolling smiley
> a ako som už viackrát písala-Baška je naj!yawning smiley

V Bašce na Krku jsem byl asi před pěti lety poslední týden v červnu a bylo tam tak nechutně narváno lidmi, na plážích i ve městečku, že už jsem se tam od té doby nikdy nevypravil.thumbs down
Re: kam jet?
11. 06. 2009 21:20
Baška je super, i když je tam plno lidí!
Re: kam jet?
12. 06. 2009 21:11
Na RAb ide ten trajekt fakt len kratucko ale ta cesta od Senj-u k trajektu je fakt strasna

Mne osobne nikdy tak zle nebolo... sad smiley
Ked sa este niekedy rozhodnem pre Rab /a fakt sa mi tam velmi pacilo/ tak jedine cez Krk a trajektom do Loparu
Re: kam jet?
14. 06. 2009 18:23
Mně se loni líbilo na Istrii ve městě Novigrad, rád se tam vrátím.
Re: kam jet?
14. 06. 2009 20:46
hmmm, tak tu cervenu nechapem

mozno by mi dotycny vedel povedat, za co mi ju dal?
ze zo Senju do Jablanacu je to fakt des, alebo ze druhykrat z Krku? grinning smiley

Alebo zeby preto, ze sa mi tam pacilo? grinning smiley
tip na dovčusmiling smiley
26. 08. 2009 23:49
ahojte všichni, jestli hledáte nějaký tip kam vyrazit na dovolenou, tak se mrkněte na: www.zazitkomanie.cz , je to bezva stránka, kde jsou tipy kam vyrazit na dovolenou, sportovní akce, za zábavou atd.ne jen v čr ale i v ostatních cizích zemích.tipy jsou odzkoušený autory a navíc se můžete přihlásit i vy a taky tam posílat svoje příspěvky. doporučuju zkouknout.zuzana
avatar Re: tip na dovčusmiling smiley
09. 03. 2010 17:36
1.Brela: 2.Hvar: 3. Hvar: 4.Velika Duba: 5. Pelješac: 6. Korčula Lumbarda: 7. Pronajma: 8. U Primoštenu: 9. valun-Cres: 10. Murter:
Zdraví R.
Re: kam jet?
10. 03. 2010 08:49
Rero, kde přesně na Hvaru je to místo z fota č.2?
avatar Re: kam jet?
10. 03. 2010 08:54
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rero, kde přesně na Hvaru je to místo z fota č.2?

Krásne kúpanie-Sv.Nedeljayawning smiley
avatar Re: kam jet?
21. 03. 2010 22:25
1.Marušici 2. Marušici 3. Živogošče Blato - kemp 4. mezi Makarskou a Omišem/vy se máte - s lodičkami/ 5. Divna



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (21. 03. 2010 22:37).
avatar Re: kam jet?
03. 06. 2010 15:34
Hezké odpolední "poukáníčko"......

.....přeje R.
avatar Re: kam jet?
19. 11. 2010 20:47
Ahojte. A protože už se zase zajímáme "kam" - dávám tu - sice známý - ale stále dobrý odkaz - na různé druhy pláží v Chorvatsku.... [www.croatia-beaches.com]
Jen chci podotknout, že jsem fakt mnohé pláže okusila, a docela souhlasím. Například písečná pláž na Lopudu fakt neměla chybu. Nebo koupání kousíček od moc nepopulárního Sučuraje - u kempu a v zátoce Mlaska - to jsou snad jedny z nejteplejších a příjemných chorvatských mořských vod - když nepočítám Lopar. Navíc v tak teploučké vodě koukat na Biokovo je fakt příjemné. S výběrem romantických pláží taky souhlasím, někdy však člověk objeví "jen tu svou" plážičku.....Zdraví R.
PS. Ale taky třeba lodní výlet na skoro severní chorvatský fjord.....úžasné....

avatar Re: kam jet?
20. 11. 2010 07:30
Reno:ta fotka č.2 z Hvaru je supr,Marušiči taky supr ale co ten textil na sobě?To jsou pláže přímo ztvořené pro koupání BEZ,ale fotky jsou parádní.
Re: kam jet?
22. 11. 2010 09:29
Slofík, textil proto, že je to na tom kameni striktně nařízeno.

(v březnu jsem se na to místo ptal, v červnu jsem se raději jel na to podívat sám smoking smiley)
Re: kam jet?
22. 11. 2010 09:36
na tzv. robinzonádách je koupání bez plavek zakázáno
obzvláště pak na Hvaru
nevěřil jsem svým očím
škoda že jsem neměl u sebe foťák ale svědka na to mám
dokonce jsem byl z jedné z nich vykázán
avatar Re: kam jet?
22. 11. 2010 09:49
To je pěkně hloupé ale budiš.
Re: kam jet?
28. 01. 2011 15:03
Slunce, moře, čerstvý vzduch a příjemný vánek, určitě jedna z těch věcí přijde na mysl, když přemýšlel o dovolené. Obzor je nejdelší pláže na pobřeží, lesní svěžest a jemného písku na pobřeží jsou neuvěřitelné kombinaci lesů a moře.
Město opravdu zaslouží svou slávu jako perla na bulharském pobřeží SFU už dlouho stal jedním z nejatraktivnějších míst v Bulharsku.
Téměř uprostřed mezi Burgas a Varna silnice E-87 pochází z kopcovité lesy rovného pláže podél širé moře. Jedná se o přehled. Bez ohledu na své výhodné poloze a téměř 6 km dlouhé písečné pláži, tento neobyčejně příjemné na místě je překvapivě tichý, i během aktivního letních měsících.
[villa-reny.com]
avatar Re: kam jet?
29. 01. 2011 20:51
Hmm pěknéthumbs up smiley
Re: kam jet?
30. 01. 2011 12:02
Ale Čechy tam nevítají ...
avatar Re: kam jet?
06. 02. 2011 15:41
Ahojte. Kam se podívat? Chtěla bych skoro všude...ale copak to jde? Je to fakt nádhera...tak aspoň "nedělní kino" u kafíčka. Zdraví R.





avatar
mdr
Re: kam jet?
12. 02. 2011 15:40
Zákaz koupání bez plavek na robinzonádách? A obzvláště na Hvaru? Tak to jsem velice zvědav, protože na jednu takovou robinzonádu se v létě chystáme - osamělý barák s šesti apartmány a všichni jsme naturisti. Mimochodem, kdyby měl někdo zájem, pošlete mi soukromou zprávu (nechci tady dávat link, abych nedělal reklamu). Ještě máme volná místa. M.Dr.
Mia
Re: kam jet?
09. 04. 2011 20:16
Rero, ten Murter je fotený kde?
avatar Re: kam jet?
10. 04. 2011 10:28
--->Mia
odpovídám za Reru - je to na Murteru zátoka Kosirina, kde je také kemp...zagůgluj si...smoking smiley
Re: kam jet?
12. 07. 2011 17:23
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 105
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.