Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo poradí - ubytování na ostrovech Hvar nebo Korčula

Autor Luckaza 
Kdo poradí - ubytování na ostrovech Hvar nebo Korčula
12. 02. 2009 09:44
Dobrý den,
kdo poradí, sháním ubytování na Hvaru, nejlépe Zavala. Dva dospělí, dvě děti (2 a 4 roky). Chystáme se na přelomu května/června. Loni jsme platili cca 9 euro na osobu a to byla už skoro sezóna. Nebo jestli máte dobré zkušenosti i s Korčulou... Nechám si poradit smiling smiley

Předem díky
Lucka
Re: Kdo poradí - ubytování na ostrovech Hvar nebo Korčula
22. 02. 2009 09:42
Hvar je krásný, Korčula taky. Ubytování na Hvaru super, na Korčule jsme nebydleli, ale kontakt mám taky..Takže je to dilemasmiling smiley
Re: Kdo poradí - ubytování na ostrovech Hvar nebo Korčula
22. 02. 2009 18:35
A kde jste na Hvaru bydleli? Korculu jsem asi zavrhla, po procteni ruznych for, ne ze by byla oskliva, ale neprijde me to tak vhodne pro prcky.
Diky
Re: Kdo poradí - ubytování na ostrovech Hvar nebo Korčula
22. 02. 2009 20:03
No přece DALMATINEC!
Re: Kdo poradí - ubytování na ostrovech Hvar nebo Korčula
21. 03. 2009 07:50
Mám prosbu, již několik sezón si pohrávám s myšlenkou zkusit zajet na pár dnů na Hvar.sice jsem již několikrát přejel trajektem do Sučuraje ale to bylo vše.Touto cestou prosím zcestovalé návštěvníky Hvaru zda je možnost najít ubytování na blind tak na 2-3 dny během srpna .,přesněji od 10.8. Recenze co tady čtu jsou vždy kladné takže proč nezkusit zase něco jiného.Pokud může někdo poradit budu rád,nejlépe na email martinslepanek@seznam.cz Děkuji předem.thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

alena , Mi , v123
Hosté: 217
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.