Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist apartmán Ante

Autor jitka2 
Brist apartmán Ante
21. 01. 2009 21:34
Dobrý večer, chystáme se letos na dovolenou do Chorvatska a chtěli by jsme jet do Bristu apartmán Ante...nemáte někdo zkušenosti??? budeme sebou mít dvě dětičky opravdu maličké a jedno trochu větší, takže budeme potřebovat klid, aby se děti vyspali, žádné hlučné Němce nebo diskotéku apod. taky potřebujeme klidnější plážičku bez stovky lidí.......myslíte si že to tento apartmán může splnit???????
avatar Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 09:30
změň si nicka..jednu Jitku2 už tu máme
Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 11:15
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 10:51).
Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 11:36
Jen pozor, na velikost ... naše původní Jitka2 je s velkým J a nová jitka2 je s malým j.
Takže JirkoD, můžeš si směle změnit nick na Vasnivehokolistu s velkým V spinning smiley sticking its tongue out, pokud ovšem vasnivykolista nebude trvat na autorských právech, se všemi důsledky ...
Ivana
Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 13:41
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 10:51).
avatar Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 13:48
Tak hlavne,že ste Jitke2 poradili.....o Briste.grinning smiley
Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 14:27
no a já už se těšila že třeba někdo poradí a pomůže.....thumbs down
Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 15:01
Dada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak hlavne,že ste Jitke2 poradili.....o Briste.grinning smiley


... a o tom to právě je ..., že Jitka2 nepotřebuje poradit eye popping smiley
Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 19:54
ale jitka2 jóóóóóóó´ confused smiley
Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 21:13
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 10:50).
Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 21:33
moc díky a času tedy nemám neboť ten náš termín je dost plný a zájemců přibývá....takže na to docela kvaltuju, ale asi to vememe a hold budeme doufat, že to bude dobrý...ale za fotečky moc díky!!!!
avatar Re: Brist apartmán Ante
22. 01. 2009 23:20
jak znám Jitku2..tož ta si určitě lebedí v teple u kamen na Hvaru a pomoc nepotřebujespinning smiley sticking its tongue out
Re: Brist apartmán Ante
23. 01. 2009 11:31
Co ta "zelenina" v Bristu? Asi by si tam měli nasadit ježky nebo rovnou ochechule.
Re: Brist apartmán Ante
23. 01. 2009 11:56
to jitka2:v Bristu jsem byl jen na kukačku,ale co vím tak je tam prý klid.Je to malinká vesnička.Jak je tu už zmíněno cca 2 obchůdky nějaká ta hospůdka a toť vše.U kostela jsem zahlídl stánek s ovocem a zeleninou.
O apartmánu nevím nic ale našel jsem tohle:Ante a ještě
Brist
Jestli je to ten apartmán co si myslím tak nevím ten klid pro děti na spaní asi nebude.Je hned u magistrály a tam bývá někdy dost velký provoz.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavkakral (23. 01. 2009 12:01).
Re: Brist apartmán Ante
23. 01. 2009 12:44
jitka2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ale jitka2 jóóóóóóó´ confused smiley


Tož já bych poradil: Bylo by dobré si změnit Nick třeba na jitka3, s tím velký a malým J budou jen problémy.Zvaž to a vítej mezi námi.smileys with beer
Re: Brist apartmán Ante
23. 01. 2009 13:13
no od magistrály je to prý 150m což mi zase tak blízko nepřijde..ovšem jestli je to opravdu tak jak píší, že???
Re: Brist apartmán Ante
23. 01. 2009 15:19
No to nevím.Podle mého je to hned u magistrály.Na mém prvním odkazu na té prostřední fotce je přímo ten apartmán a to je u silnice.Snad ti napíše někdo kdo byl přímo tam.Já byl v Gradacu a jak říkám soudím dle toho co jsem viděl když jsem se tam byl jen podívat.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavkakral (23. 01. 2009 15:21).
avatar Re: Brist apartmán Ante
23. 01. 2009 16:07
jitka2, pošli jim e-mailem tuto fotku, ať Ti na ní vyznačí apartmán. Myslím, že by to mohlo být někde tady (u té osmičky nebo E65, vlevo Podaca, vpravo Brist). Nebo ať pošlou jinak svoji polohu.

Re: Brist apartmán Ante
23. 01. 2009 19:45
V Bristu jsme byli v roce 2006 a v té době-červenec-byl apartmán nový.Jestli jsme dobře pochopili,tak v té době byl majitel starostou Bristu nebo něco takového.My jsme v apartmánu byli se podívat,ale nevyhovoval nám,kvůli počtu osob v apartmánu.Pan,snad ANTE nás odvezl ke svému známému,který měl apartmánový dům kousek od něj.Ten nám vyhovoval.Přesto,že byl kousek od magistrály,tak jsme z ní hluk neslyšeli,protože okna i vchod je situován směrem k moři,stejně jako Ante,z kterého je krásný výhled.Pobyt v Bristu se nám líbil,protože je tam klid a poměrně velká nepřecpaná pláž.Procházka za větší kulturou do Gradace promenádou podél moře je také hezká,ale trvá asi 30 minut jedna cesta.U apartmánového domu je velké parkoviště.Přeji hezký pobyt.
Re: Brist apartmán Ante
23. 01. 2009 19:50
mco moc děkuju ..tak na takovýhle příspěvek jsem čekala spinning smiley sticking its tongue out od člověka který tam byl a vyzkoušel!!!...moc moc děkuju smileys with beer
avatar Re: Brist apartmán Ante
24. 01. 2009 09:23
Mirus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jitka2 napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ale jitka2 jóóóóóóó´ confused smiley
>
>
> Tož já bych poradil: Bylo by dobré si změnit Nick
> třeba na jitka3, s tím velký a malým J budou jen
> problémy.Zvaž to a vítej mezi námi.smileys with beer
asi na to kašle...příspěvky, které ju nezajímají ohledně ubytování nečte....takže že má stejnej nick
ji žíly netrháeye rolling smiley
Re: Brist apartmán Ante
24. 01. 2009 12:39
nick mě fakt žily netrá sorry...potřebuju poradit ohledně tohohle apartmánu o jinačí diskuz fakt zájem nemám, takže nikde jinde nepolezu...nebojte!!!!!!!
Re: Brist apartmán Ante
29. 01. 2009 21:37
Ahojda,
brácha u Anteho byl předloni s dvouletým capartem a moc si to pochvalovali. Apartmán je hned u vody, pláž je sice větší, ale začátkem srpna tam bylo málo lidí. Jen se jim tam jednou ztratili plážové podložky, které si nechali sušit na zábradlí terasy. V moři jsou tam samozřejmě ježci, ale kde nejsou.
Přeji příjemný pobyt.
Jarda

Js13 Pelješac Blaževo
Re: Brist apartmán Ante
23. 03. 2009 12:17
Ahoj,
tak jsem pročetl celé toto vlákno o Bristu a mám dotaz: máte někdo zkušenost s apartmánem Ante (Blatnice)? Našel jsem sice nějaké recenze, ale dle obrázku se asi jednalo o jiný apartmán shodného jména... ten co zajímá nás je tento:


foto apartmán ANTE, Brist Blatnica

Narazil jsem zde dokonce na hodnocení... my jsme bydleli u Anteho brrr... tak bych se chtěl ujistit jaké jsou s tímto apartmánem vaše zkušenosti
díky za každou odpověď Alda



Upraveno 5krát. Naposledy upravil alda (23. 03. 2009 13:19).
Re: Brist apartmán Ante
24. 03. 2009 19:42
alda napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Narazil jsem zde dokonce na hodnocení... my jsme
> bydleli u Anteho brrr... tak bych se chtěl ujistit
> jaké jsou s tímto apartmánem vaše zkušenosti
> díky za každou odpověď Alda

To brrrr bylo ode mě a znovu to opakuju brrrrr. Vyrážka (ze slunce to určitě nebylo, protože jsme byli v HR už 2týdny), zatuchlina. Voda kalná sem tam odpadky. Všimněte si toho motorového člunu v levém rohu fotografie: kousek od něj je molo ze kterého spouští ty čluny do vody takže sem tam olejová skvrnka. Opravdu chcete aby se v tom koupali Vaše děti??
Re: Brist apartmán Ante
20. 04. 2009 10:55
Dobrý den,my jsme byli loni v záři v Bristu,ale v apartmánech mimóza.Skvělí majitelé,vlastní 4 apartmánové domky,kdy vždy máte pronajat 1 celý jen pro sebe a jsou umístěny cca 10-30 m od pláže,která je jen pro ty jejich apartmány.Nepíšete kdy chcete jet,ale mají i velmi příznivé ceny.My jsme byli spokojeni na 110%!!!Ubytování -super,Cena v září-luxusní,umístění apatrmánu-perfektní.Pokud by vás to zajímalo blíže,písněte mi,pošlu vám na ně odkaz,kde mají fota apartmánu i ceník a kontakt.Jinak Brist je malebná a velmi poklidná vesnička.Určitě se vám tam bude líbit.My tam jedeme zase 1 týden v září.Lucie
Pet
Re: Brist apartmán Ante
29. 05. 2009 18:48
Jestli myslíte Ante Šariče , tak jsem tam byl 2007 a kamarád 2008, absolutně bez problému, do krámku 5m, na pláž 20m, magistrála dost daleko, pohodový a pohostiný. Jsou to dva domy, jeden patří jeho mámě a druhý Antemu, jsou tam jen 3 apartmány.Byli jsme maximálně spokojený. Mohu poslat nějaké foto.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 168
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.