Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

někde kolem RIjeky ubytování, místo??

Autor sipmart 
někde kolem RIjeky ubytování, místo??
05. 08. 2008 23:53
Zdravím, chtěli bychom jet teď v sobotu 9.8.2008 na 6-7 nocí do Chorvatska s přítelkyní tudíš pro dvě osoby někde kolem Rijeky asi jedno jestli Istrije nebo pak někam spíš na jich Cirkvenice a tam někde....nějaké pěkné místo s oblázkovou či písečnou pláží, nemusí být ani nijak velké, spíš levnější ubytování...kolik to tak může vyjít v hlavní sezoně? na Krku už jsem byl, tak tam asi ne....jinak chceme jet asi přes Rakousku, pak Maribor, Ljubljana do Rijeky prostě celé to projet přes Slovinsko, jelikož budeme mít známku....je to dobrá cesta? díky za nějaké tipy....
Re: někde kolem RIjeky ubytování, místo??
06. 08. 2008 18:51
tak nakonec by jsme jeli asi až někde k Biogradu na moru.....nemáte nějaký tip? dá se tam v pohodě sehnat ubytování na místě?
Re: někde kolem RIjeky ubytování, místo??
02. 02. 2009 16:38
Nejezděte do Rijeky , je to průmyslové město s přístavem , komíny atd.
nejblíže Rijece je KRALJEVICA , kde se dá ubytovat , je tam i CAMP OSTRO a apartmány,
ale podotýkám že celá tato oblast je bývalá průmyslová oblast a sem tam lze
ještě zahlédnout připomínky z té doby. Můj názor je že JADRAN začíná u CRIKVENICE
a tam je to blízko - 35 km od RIJEKY a tam je to už fajn
Re: někde kolem RIjeky ubytování, místo??
02. 02. 2009 18:00
----radimos--- neplacejte nesmysly o Jadranu a Crikvenici, jestlize v Rijece\ kdo jezdi na letni dovolenou do centra Ostravy\ .... odbocite na Opatiji \ neco jako Karlovy Vary na mori, nekdejsi letni sidlo France Josefa\ nebo dale prodlouzite na Icici, Lovran a Moscenickou Dragu zadne kominy neuvidite, jen prijemne rybarske mestecka, ciste more, plaze ve stinu borovic \ zadny masovni turismus typu Makarska\ a muzete najit vse co vam odpovida od kempu ......... az po 4-hvezdickove app a hotely ---sipmart--- pokud chcete vedet vice napiste na soukromou zpravu
Re: někde kolem RIjeky ubytování, místo??
05. 02. 2009 18:24
reakce byla pouze na místo kolem Rijeky , kde jsem byl velice zklamaný jak to tam vypadá
a první hezké místo směrem na jih byla Crikvenica . V Opatiji jsem nebyl ale slyšel jsem že to
tam je hezké , kolega tam jezdí do lázní. Názor je názor a každý z nás ho má jiný...........,
od toho je tu snad toto forum...........
Re: někde kolem RIjeky ubytování, místo??
06. 02. 2009 10:20
Veľmi pekný je RABAC. Je to nižšie ale super
Re: někde kolem RIjeky ubytování, místo??
22. 02. 2009 09:48
Crikvenica, hned pod ní jsou Selce, pak Novi Vinodolski. A nebo pak Krk.smiling smiley
Re: někde kolem RIjeky ubytování, místo??
22. 02. 2009 17:34
Vazeni, prosim npaiste svuj dotaz na muj email, mam apartmane pro vas @#$%&
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 130
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.