Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování na 1 noc

Autor bedarovec 
Ubytování na 1 noc
17. 02. 2008 11:46
Zdravím všechny,
máme objednaný pobyt v Tučepech přes cestovku, ale jako skoro všechny CK mají nástup pobytu v sobotu. Takže to znamená jet v pátek, ale nechceme někde trčet v zácpě, a proto bychom chtěli jet už ve čtvrtek, ale nevíme zda nás někdo ubytuje jen na jednu noc??? Máte někdo s tím zkušenosti??Děkuji
Re: Ubytování na 1 noc
17. 02. 2008 13:39
neboj ubytuje.... ja mel nastup v sobotu rano a vyjeli jsme v patek rano
klidek pohoda zadna zacpa na miste jsme byli kolem 18 hod. a ubytovali se na jednu noc
Re: Ubytování na 1 noc
17. 02. 2008 20:42
my riesime tu istu dilemu, skus sa popytat v hoteli ci to bude mozne..
Re: Ubytování na 1 noc
17. 02. 2008 21:30
Katik--tam kde budeme ubytováni to asi nepůjde, protože už tak byl problém s volným termínem pobytu a mají daný pobyt od soboty do soboty. Jěště mě napadlo, že bych se zeptala přes CK jejich delegáta co bude na místě, jestli třeba on nemůže nějaký nocleh zajistit ?
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 07:37
bedarovec
take jsem si nechal doporucit nocleh na jednu noc od delegata z CK bylo nas 5 osob a zadny problem

az budes mit voucher kde bude tel. na delegata staci mu zavolat,tak jsem to resil ja
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 09:10
Myslíš že na 1 noc Ťa neubytujú na súkromí??
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 11:50
Přesně tak. Taky jsem se párkrát setkal s tím, že ubytovat někoho na méně než týden se jim nevyplatí - prý kvůli úklidu. Moc tomu nerozumím. Třeba už byli za vodou a neměli zapotřebí se snažit. Každopádně při kratším ubytování je citelná přirážka (po nás chtěli 30%).
vlnka
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 12:57
To chce hledat pokoje, ty nejsou tak obsazeny jako apártmány.
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 13:32
My jedeme letos do Chorvatska poprvé, jedeme do Drveniku. Nástup je také v sobotu a tak přemýšlíme, že vyrazíme už ve čtvrtek a na noc z pátku na sobotu někde najdeme ubytování. Doufám, že najdeme nějaký privat ... Nechce se mi to přes cestovku ...
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 13:49
to luciq:
v loni jsem jel do kempu dole tj. kousek pred Drvenikem a prespali jsme v penzionu s restauraci delfin(je nad kempem)
na prespani to stacilo 2 luzkovy 200 kuna , 2 luzkovy+pristylka 200 kuna bylo nas 5,tak nas to stalo 400 kuna
cestovka na cene nemela zadnou proviz

nejeli jsme ve ctvrtek,ale v patek rano kolem 6 hod. a na miste kolem 17hod.
cesta byla bez problemu a po vyspani nastup do kempu
Vasek
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 14:10
Resim to takhle uz asi 4 rok a nikdy jsem s tim nemel problem.Loni v Tucepech 2 noci v apartmanu a pak tyden hotel v Zivogoscich.Akorat musis pocitat s tim,ze to chvili trva nez najdes,deset lidi te odmitne,ze chteji tyden ,ale vzdycky najdes bud dal nebo bliz k mori.Vsichni ale chteji vetsinou priplatek 30 procent za kratsi pobyt.Letos opet Tucepi a udelame to zase stejne jako loni,aby jsme tam mohli byt dele.
Jandule
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 14:24
to StandaM

V hotelu Delfín (vím kde je) jste přespali v plné sezóně? Hledáme totiž něco na jedno přespání mezi Hrvacemi a Živogoščem a to by mohlo být ono.
Díky
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 15:59
Já takhle jela o den dříve předloni - a vzdala jsem to. Asi jo, asi by to dopadlo, jak je psáno výše, tj. kdybych počítala s tím, že deset lidí mě odmítne a že tedy časem najdu něco dál od moře... asi bych našla. Ale běhat a jezdit několik hodin kvůli jedné noci, se mi nechtělo. Počítala jsem s tou eventualitou a měli jsme sebou malý stan. Takže když nám ani na třetí pokus nikdo neporadil, zajeli jsme do kempu, vybalili jen to nejnutnější a přespali ve stanu a v autě. I tak to bylo ráno fajn, když jsme se hned přesunuli na parkoviště k dohodnutému ubytování a pak jen od moře sledovali ten šrumec přijíždějících a odjíždějících aut a autobusů...
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 17:31
to Jandule:
jj, v hlavni sezone patek 27.7. a narvano asi nemel:-)
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 19:32
V 2003 jsme jeli na Hvar a jednu noc jsme spali na Istrii v kempu Koversada a jednu v Baška Vodě, v obou případech jsme sehnali ubytování ještě těsně před 22 hodinou, ale bylo to v září a cenově to vyšlo za noc dráž než při delším pobytu.
Re: Ubytování na 1 noc
18. 02. 2008 20:45
Ak už radíme tí skúsenejší - mali by sme prihladnuť k situácii tých ktorí sa pýtajú . V danom prípade sú tu určité špecifiká :
1. obaja idú v sezóne azda do "prebookovaných" hotelov
2. nemajú za sebou EšTE MNOHO výjazdov, to namená , že stresová odolnosť posádky ešte nemusí byť natoľko vyvinutá a obtiažny začiatok môže skaziť dojem z ďalšej dovolenky
3. obaja berú zo sebou malé deti ( 2 roky ) na ktoré treba brať ohľad
Z toho mi vyplýva , že pokiaľ by mi z hotela nepotvrdili počas cesty , že nocľah 100 % bude , tak by som zvolil tranzitné prenocovanie na ceste . V prípade diaľnice až za sv. Rokom a po starej ceste za Plitvicami resp. od Kninu . Žiadna zápcha už nehrozí a " doraziť " tých pár km aj v sobotu ráno nebude problém.
Sám sebe som si pripomenul , že kedysi som "múdro "nechal ženu s dcérou pod Dubrovníkom ráno na pláži pri Kupari, nech sa kúpu. Sám šiel obetavo hľadať ubytovanie .Keď som sa po troch hodinách vrátil - obrovská pláž sa zaplnila mraveniskom ľudí a ja som ich nemohol nájsť . Hodiny som chodil ako "úchyl" oblečený a spotený po pláži a " čumel " - žena a dcéa šli spokojne na zmrzlinu. Dnes je to milá vzpomienka a humor - vtedy to bol stres. Nemali by sme zabúdať na svoje začiatky .
Re: Ubytování na 1 noc
19. 02. 2008 21:10
tak ja som nakontaktovla hotel kde budeme ubytovani, zenska mi potvrdila, ze staci ak nahlasim cestovke, ze do roomingu maju napisat, ze prideme o den skor a budeme o den dlhsie a oni im odpisu, ze mi to zaplatime na recepcii. celkom sa nato tesim, chcem mat istotu, ze to tak bude, takze, pojdem do cestovky to nahlasit oni to spravia ja si to potom ked dostanem voucher zistim u delegata.dakujem. vs za rady.
Re: Ubytování na 1 noc
20. 02. 2008 13:04
my tedy ubytování na místě určitě neseženeme, potvrdili mi to i v cestovce .... a já bych stejně chtěla asi něco na půli cesty z Prahy do Drveniku ... no, času na přemýšlení je ještě dost spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ubytování na 1 noc
22. 02. 2008 14:17
Pozri tému Doprava a "Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři" niečo si nájdeš..
Re: Ubytování na 1 noc
23. 02. 2008 15:14
my sme zasli do cestovky, poziadali cestovku a oni nam vybavia extra jednu noc..uvidime aku cenu si hodia...drinking smiley
Re: Ubytování na 1 noc
23. 02. 2008 18:49
Taky jsme jednou vyrazili o den dřív, že se stavíme na Plitvice. Bylo ale hnusně, tak jsme jeli dál. Odpoledne jsme byli v Podgoře. V hotelu Podgorka nás na noc vzali.

Cestu tam máš o den dřív vykoumanou, ale jak to provedeš s návratem?
Re: Ubytování na 1 noc
24. 02. 2008 13:43
atnarfus: navrat sa da poriesit tak isto ako cesta tam..takze ostanes o den dlhsie v hotely..toto ale cez cestovku neriesime, uvidime podla pocasia.ak bude krasne, takmozeme ostat aj 2dni dlhsie na private. amozno den dlshie v hotely, s tym, ze im to tam cele zaplatime. urcite sa bude dat..pa
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 157
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.