Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov

Autor GABAZ 
Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
26. 01. 2008 19:42
Rozmýšľam o tohtoročnej dovolenke a celkom sa mi pozdávajú tieto lokality. Ak by mal niekto kontakt na overené ubytovanie na súkromí pre 4 osoby s možnosťou varenia, uvítala by som kontakt, fotografie,cenové relácie, prípadne tipy na výlety, prechádzky, stravovanie. Nepotrebujeme žiadny luxus, ale ideálna by bola tichšia lokalita. (Minulý rok sme boli v Omiši a na náš vkus tam bolo veľmi hlučne. ) Možno bude niekto vedieť poradiť, ako je to s hľadaním ubytovania na blint. Chystáme sa po 21. 8.2008.

Vopred ďakujem za rady. Ak by niekto potreboval môžem napísať nejaké skúsenosti s pobytom na ostrove Ugljan, v kempe Zaton a v Omiši - Duče.
pepasv
03. 02. 2008 18:59
Mám zájem o dovolenku v Pakoštane v turistickém centru Clubu Pakoštane (byvalý Club Mediterranee. Uvítal by jsem nějaké bližší informace, mimo ty které jsou zveřejněny na internete u jednotlivých CK (jsou všechny stejné) jedná se o čistotu sociálních zařízení, ochotu personálu, čistotu pláže a vody, strava, výskyt komárů a jiného hmyzu a jiné podrobnosti.
Děkuji všem, kteří jsou ochotni informovat nejen mě, ale i jiné případné zájemce
avatar Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
31. 03. 2008 00:42
to Gabaz:Minulý rok v septembri sme boli v Sv.Filip i Jakov,ubytko v apt.Croatia(autobusom cez CK).Ak hľadáte kľudnejšiu lokalitu,myslím,že budete spokojní.Malé mestečko s promenádou popri mori je chodníkom prepojené s Turanjom,pozdľž chodníka veľa súromných apartmánov.Pláž je kamienkovo-štrková,pri kempe asi 200m za mestečkom aj piesková,chládok pod borovicami.Pár reštaurácií,cukráreň,myslím,že 3 obchody.Výborné miesto na podnikanie výletov,pešo sa dá cez olivový háj prejsť do Biogradu cca 3km,odtiaľ lodou na Pašman.Plavba trvá asi 20min.,krásne kúpanie s výhľadom na Biograd.V mestečku je aj turist. agentúra,kde požičiavajú horské bicykle.Super výlet k Vranskému jazeru.Pre nás ani tak nie super,v Pakoštane nás zastihla búrka a bolo po srande.Pakoštane je obdobné mestečko,možno trochu väčší nočný život,viac barov a aj dicso.pláže pekné,hlavne pri kempe Kozarica.Pekný je aj výlet do Zadaru,historické centrum a tržnica.Dúfam,že som trochu pomohla,ak budete chcieť nejaké foto,napíšte.
Pro Gabaz i ostatni ktere zanima lokalita v Pakoštane,Biograd na Moru a SV.Filip i Jakov.
Jelikož sam pochazim z tohoto kraje rad vam pomužu pri viberu apartmanu v klidnich lokalitach s pozvolnim stupem do moře.
Pisnite na email vilko@centrum.cz lepši je nechat si poradit než na dovolene zustat sklamanej.
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
18. 02. 2009 21:14
Ahoj, jsem tady po velmi dlouhé době...letošní kroky povedou do Pakoštane mám prosím dotaz jaké tam jsou komunikace??? Dají se tam vzít in-line, třeba v Rogoznici na promenádě se dalo bruslit velmi dobře. Má cenu táhnout s sebou do Pakoštane brusle??? Díky, snad se i teď zase víc zapojím, hezký večer Karel z Ol.grinning smiley
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
18. 02. 2009 22:52
Určitě si je vem.V Pakoštane na "náměstí" je velké asfaltové parkoviště a tam se dá určitě dobře jezdit.
To uprostřed na mapě je v současnosti asfaltová plocha.
Pakoštane
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
20. 02. 2009 12:16
Jsme 2 manželské páry ve věku cca 50 let, kamarád je invalida a tudíž hledám ubytování přímo u moře, resp. v první linii,s minimálním počtem schodů. Máme za sebou pobyt v Igrane / před 2 lety / a chtěli bychom vyzkoušet i něco jiného. Dík Urbi
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
14. 03. 2009 13:00
Pro u.rle brusle určitě vem dá se tam jezdit skoro všude i na promenádě podél moře.
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
17. 03. 2009 18:09
Děkuji Vám s malým zpožděním, letos nějak penízky nepřitekly :-)), asi to bude všude stejný, ale nechci si stěžovat, jen konstatuji, že bohužel po dvou přepychových letech v Rogoznici jedeme "jen" na ozdravný pobyt do Pakoštane, ale říkám si.....to moře je všude stejný, a tak mi jde o to užít si i dalších aktivit než je šnorchlování, slunění a pojídání "tun" zmrzilny. Brusle jsem měl vloni poprvé a asi mi neuvěříte,....jak jsou výbornou vzpruhou při odpočinku na dálnici....na pumpách. Ještě jednou děkuji, héééj letos poprvé pojedeme se synem autobusem...tak to přijedu k moři krásně odpočatý, ale bude mi moc chybět ta cestovatelská horečka....řidiči ví o čem mluvím....

ahoj Karelgrinning smiley
avatar Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
17. 03. 2009 20:06
Tak to se nechám Karle překvapit co potom tady o té cestě napíšeš????confused smiley Já jsem jel v roce 2000 poprvé k moři autobusem do Zaostrogu a věř a nebo ne byl jsem "zedřený" jak kůň.Prostě,poprvé a naposledy.Od té doby jen vlastním autem a nikdy jinak.Prostě,kufry pod podlahu,do autobusu tašku s jídlem a pitím,kávu a pivo jsem si raději ani neriskoval dát,zastavení sice několikrát bylo,respektivně museli mít povinně řidiči,Po pár hodinách jsem nevěděl co s nohama,pod sedačkou tašky,tam se nevešli,v uličce také každý něco měl,sklopit sedadlo no problém,ležet někomu v klíně opěradlem také není moc taktní atd. Asi nemám tu správnou náturu na cestování autobusem,ale přesto ti přeji abys za ty peníze ne moc míň než za PHM do osobního auta se ti cesta líbila.grinning smiley

MirekŠi
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
17. 03. 2009 21:41
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 14:44).
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
24. 03. 2009 20:18
ahoj, vid. [www.chataprimori.biznisweb.sk] je to naša chatka v A.C. Kozarica a toho roku sme sa ju rozhodli na leto prenajať. Mam este volne terminy od 6.augusta. Kontakt +421 918 711 632
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
24. 03. 2009 20:28
Pozdravujem. vid blizsie: [www.chataprimori.biznisweb.sk] je to naša chatka priamo v A.C.Kozarica. Toho roku sme sa ju rozhodli dať do prenajmu. Mám tam ešte volné termíny od 6.8 a na prelome 06-07. Kontakt 00421 918 711 632.
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
25. 03. 2009 08:29
dharma717 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pozdravujem. vid blizsie:
> [www.chataprimori.biznisweb.sk] je to naša
> chatka priamo v A.C.Kozarica. Toho roku sme sa ju
> rozhodli dať do prenajmu. Mám tam ešte volné
> termíny od 6.8 a na prelome 06-07. Kontakt 00421
> 918 711 632.

Bylo by fér, abys účastníkům tohoto fóra sdělil, jestli máš v Chorvatsku registrovanou firmu a ten pronájem Tvé chatky je legální nebo ne a je to černota jak vyšitá.
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
28. 03. 2009 21:40
Héééj jaksi nemám na výběr, auto jsem musel dát pá pá eye rolling smiley no a tak spíš čekám jaký to bude po pěti cestách na jih k moři autem....necháme se překvapit,...no a jsem rád, že se vůbec letos k moři dostanu.... honím kšefty kde se dá....makám víkend za víkendem...a rýsuje se dovča na kterou se hrozně moc těším, bo budu blbnout se synáčkem v moři a navečer budem pojídat tuny zmrzliny... a o to vždycky na dovči jde, každej máme jiné představy a touhy,.... a my si to užijem, jak jen to půjde.... a moc se těšíme i do toho hloupýho autobusu.... hlavně že budeme zase celej týden spolu....grinning smiley dík Vám všem za info....brusle prostě pojedou s náma....thumbs up smiley
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
31. 03. 2009 20:13
ak potrebujete zabezpecit ubytovanie poslite mi vas e-mail a ja vam poslem kontakt na ubytovanie
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
31. 03. 2009 20:15
krasna priroda tichsia lokalita, ubytovanie na sukromi priamo pri mori,na polostrove Peljesac oproti ostrov Korcula ak ma niekto zaujem poslite vas e-mail
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
01. 04. 2009 09:56
Mám zájem. Doufám, že to ubytování bude ze známosti z tohoto fóra zadarmo. Jen je pro mě novinkou, že Pakoštane a Sv.Filip a Jakov leží na Pelješacu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Globík (01. 04. 2009 09:58).
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
25. 05. 2009 13:07
Dobrý den,
mám zájem o info - chtěli by jsme jet poslední týden v červnu cca na 10 dní 2 dospělí a dvě děti (5 a 10)

díky
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
26. 05. 2009 19:02
O jaké info máte zájem? V Pakoštane jsme byli vloni v červenci (děti 6 a 12 ) pište i SZ
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
26. 05. 2009 21:52
Loni jsme také byli v Pakoštane (děti 3 a 10), můžu vřele doporučit, lepší než Sv.Filip a Jakov, ubytování blízko moře v apartmánu Bernardica, slušná cena i hodná paní domácí. Je tam možnost výletů - Zaton, Biograd,Zadar, ostrov Vrgada...pro děti fajn místo.
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
12. 06. 2009 10:53
Neviete mi poradit, kde najdem cestovny poriadok a cennik odchodov transferov na Vrgadu? Ideme do SV. Filipa i Jakova a radi by sme si urobili vyletik na tento ostrov. Odchadza lod na Vrgadu iba z Pakostane, alebo aj z Biogradu? Ako je to s parkovanim v Pakostane?
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
14. 06. 2009 18:26
Dobrý den, mohu Vás poprosit o nabízený kontakt a pár slov k místu? Děkuji a přeji na Slovensko hezký den! Mirek
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
21. 06. 2009 20:15
jaja1
Co sa tyka parkovania v Pakostane - kusok od mora v centre mestecka je parkovisko - da sa to pozriet na www.pakostane.hr - "plan grada" .
Minuly rok sme boli v Pakostane 1-krat, zapacilo sa nam tam, o 12 dni vyrazame zase do toho isteho apartmanu.
Prajem peknu dovolenku.
Odchody na Vrgadu z Biogradu a Pakoštane
22. 06. 2009 09:18
pre jaja1

Našiel som na internete odchody "lodí" z Biogradu a Pakoštane na Vrgadu. Bohužiaľ posledný odchod z Vrgady smer Biograd je o 13..00. Neďaleko prístavu, kde vás to vyloží, je krásna piesčitá pláž. Na kopčeku sú stromy - tieň na polihovanie. Ideálne by bolo isť 9.30 z Biogradu a niekedy okolo 17 - 18.00 nazad. Ale čo už. Ale vyletík je to krásny.

cestovny poriadok v exceli TU
linije
RELACIJA
POL.
Biograd na moru - Vrgada
09:30
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Biograd na moru - Vrgada
09:30
01.09 - 30.09, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Biograd na moru - Vrgada
14:30
01.09 - 30.09, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Biograd na moru - Vrgada
14:30
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Pakoštane - Vrgada
08:00
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Pakoštane - Vrgada
09:00
16.06 - 31.08, ned,
Pakoštane - Vrgada
09:00
01.09 - 30.09, ned,
Pakoštane - Vrgada
09:30
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Pakoštane - Vrgada
10:30
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Pakoštane - Vrgada
12:30
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Pakoštane - Vrgada
17:30
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Pakoštane - Vrgada
17:30
01.09 - 30.09, svaki dan,
Pakoštane - Vrgada
19:30
16.06 - 31.08, svaki dan,
Vrgada - Biograd na moru
06:00
01.09 - 30.09, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Vrgada - Biograd na moru
06:00
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Vrgada - Biograd na moru
13:00
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Vrgada - Biograd na moru
13:00
01.09 - 30.09, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Vrgada - Pakoštane
07:00
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Vrgada - Pakoštane
08:30
16.06 - 31.08, ned,
Vrgada - Pakoštane
08:30
01.09 - 30.09, ned,
Vrgada - Pakoštane
09:00
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Vrgada - Pakoštane
10:00
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Vrgada - Pakoštane
11:30
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Vrgada - Pakoštane
13:00
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Vrgada - Pakoštane
17:00
16.06 - 31.08, pon,uto,sri,čet,pet,sub,
Vrgada - Pakoštane
17:00
01.09 - 30.09, svaki dan,
Vrgada - Pakoštane
19:00
16.06 - 31.08, svaki dan,


Miro



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vitalita (22. 06. 2009 09:26).
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
26. 06. 2009 07:00
Dakujem velmi pekne, tak asi zajdeme autom az do Pakostane a odtial sa prevezieme na Vrgadu.
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
22. 07. 2009 22:48
zdravím Vás všechny co jste byli v Pakoštane
sháním kontakt na ubytování pro mladýho s rodinou.
Dík na SZ.
Re: Ubytovanie Pakoštane, Sv. Filip a Jakov
06. 08. 2009 10:53
Ahoj zdravím Vás všechny, je to už zase pár dní co jsme se vrátily z HR a už mám zase stesky,...no jo zase budeme celý rok čekat, cestu autobusem jsme přežili a tak nějaké velké trauma z cesty nemáme, musím ale přiznat že lidi co cestují autobusem přicházejí o to správné naladění před dovčou, cestovatelská horečka mi letos chyběla, dokonce někteří v autobuse ani neví kudy a kam se jede, znají jen místo odkud vyjeli a místo kam jedou, přicházejí o hodně, byl jsem po krátkém spánku překvapen když mi nikdo nedokázal říct kde vlastně jsme.... Ale dost o autobusech, dovolená byla skvělá, báječná prostě jsme si jí užili, propadl jsem kouzlu malebnosti tohoto městečka, Pakoštane je krásné a moc se mi líbilo jak je tam dlouhá pláž, takže i při hustotě lidí máte bezva pohodlí, to víte že rodiče s dětmi jsou namačkáni u atrakcí i my se synem tam letos leželi, ale i tak to bylo super, děkuji i za doporučení vzít si brusle, in-line se dá provozovat v Chorvatsku skoro všude, prostě jejich asvalt je super.... Díky ještě jednou Vám všem a těm co se teprve chystají, malinklo Vám závidím...ale i tak....šťastnou cestu a pozdrtavujte moře....

ahoj Karelgrinning smiley
Re: Odchody na Vrgadu z Biogradu a Pakoštane
08. 02. 2010 09:36
Dobry den Vam prajem. Mozete mi prosim Vas zaslast kontakt na domacich. Chystam sa tohto roku do Pakostane. Ako daleko je apartman od plaze a v ktorej casti Pakostane.? Sme trojclenna rodina. Dakujem a prajem vsetko dobre.
Ubytovanie Pakoštane
19. 02. 2010 15:00
Zdravím Vás, prosím Vás nemáte niíekto kontakt na nejaký appartmán (ubytovanie) v Pakoštane. Sme 2 dospelí a dve deti. ďakujem R.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 85
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.