Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sháním ubytování pro 5 osob na Hvaru

Autor slofik 
avatar Sháním ubytování pro 5 osob na Hvaru
02. 12. 2007 08:34
Ahoj všem,rád bych příští rok v červnu vyrazil na Hvar nebo Brač ale někam do zátoky kde je klid pár domků a nic víc.Poradí někdo?
avatar Re: Sháním ubytování pro 5 osob na Hvaru
02. 12. 2007 10:55
Zkuste se podívat na nabídku cestovky Valsa. Nabízejí rybářské domky v malých zátokách na Hvaru a některé jsou velmi pěkné.

Michal
avatar Re: Sháním ubytování pro 5 osob na Hvaru
02. 12. 2007 12:34
Diky za radu,to už jsem koukal ale rád bych kdyby už někdo na tom mistě byl a věděl jsem do čeho jdu ale tak diky za radu.
avatar Re: Sháním ubytování pro 5 osob na Hvaru
02. 12. 2007 16:52
Známá si například letos pochvalovala od nich pobyt v zátoce Pakomina severně od Gdinje. Vůbec zátoky jižně i severně od obce Gdinj jsou velmi pěkné a je zde obvykle jen pár domků. Elektrika je ale z generátoru a voda z dešťových nádrží. Do nejbližších středisek Jelsy nebo Sućuraje je to kus cesty.

http://www.ihvar.cz/mista/pokrivenik/pokrivenik.html
http://www.ihvar.cz/mista/tvrdni_dolac/tvrdni_dolac.html

Michal
avatar Re: Sháním ubytování pro 5 osob na Hvaru
02. 12. 2007 18:49
Díky admine za hezké obrázky, jeden rok jsme takhle celý Hvar projížděli, a navštívili i tato místa. Byl tam úžasný klid, pohoda, nádhera. Vím, že to bude asi drahý hotel, ale nevíš jak bych sehnala nějaký kontakt na ten hotel? - ten první obrázek. Pamatuji si, je už to ale 5 let, že z toho hotýlku vyzařovalo fluidum naprosté svobody a odloučení se od shonu, a přitom vypadal že je fajn zařízený. To místo mě tam tehdy učarovalo.Vrátil jsi mi těmi obrázky nádherné vzpomínky.Díky.
avatar Re: Sháním ubytování pro 5 osob na Hvaru
02. 12. 2007 19:41
slofik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Diky za radu,to už jsem koukal ale rád bych kdyby
> už někdo na tom mistě byl a věděl jsem do čeho jdu
> ale tak diky za radu.


Najdi si uživatele jitka2 ta tam bydlí.
Re: Sháním ubytování pro 5 osob na Hvaru
02. 12. 2007 20:25
Já jsem byl letos poslední týden v srpnu a první v září v zátoce Mali Rapak v domě Jurica, je to nově postavený dům, v současné době pronájímá majitelka 3 apartmany a dle mého nejlepší je ten prostřední. Já jsem byl vcelku spokojený i když tam není elektřina, pro mě tam byl problém v tom, že voda je z rezervoáru a ta teče přímo i do sprchy, takže žádný černý sud na střeše, nebo stočená hadice a teplota vody tak 20 až 23 st. a večer při sprchování je dost studená, pro mě to bylo vzpomínka na vojnu, 5 leté dceři jsme vodu museli ohřívat na sporáku.
avatar Re: Sháním ubytování pro 5 osob na Hvaru
03. 12. 2007 09:10
Rero:[www.hrvaska.net]
[www.hotel-timun.hr]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil michalu (03. 12. 2007 09:14).
avatar Re: Sháním ubytování pro 5 osob na Hvaru
03. 12. 2007 17:36
Díky za kontakty. Rero
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 149
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.