Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Domeček u pláže smiling smiley

Domeček u pláže smiling smiley
26. 12. 2006 21:49
Ahoj,

v Chorvatsku jsem již dlouho nebyla, ale po přečtení tohoto fóra a po prohlédnutí fotek z Chorvatska si myslím, že bychom to mohli zkusit...

Mám takový sen: doporučí mi někdo domeček přímo u pláže? Nejlíp jen pro nás dva dospělé a naše dva čertíky (školka + 1 stupeň ZŠ). Může být i dražší...

Díky za tipy!
Re: Domeček u pláže smiling smiley
27. 12. 2006 10:30
Pokud by Vam vyhovoval dům jen 10-15 m od moře, tak mne kontaktujte.
Mi
Re: Domeček u pláže smiling smiley
28. 12. 2006 08:06
To Tomislav:
Mohu také požádat o zaslání adresy toho domečku? Dík. j.chroustovsky@seznam.cz
dobry den prosim muzete mi poslat foto apartmanu okoli a pro kolik osob ubytovani i neco vice o lokalite dekuji lada
Jan23
Re: Domeček u pláže smiling smiley
31. 12. 2006 16:01
Tomislav udelava reklamu non stop....

Krasne domy co jsme se podivali na www jsou Whisper a Villa Ana ... vesnice Zivogosce (Makarská)
Re: Domeček u pláže smiling smiley
02. 01. 2007 11:06
Co jsem zase provedl ? To co jste napsal Jane23 to neni reklama ?
Jan23
Re: Domeček u pláže smiling smiley
02. 01. 2007 22:46
Ja sam napsal jenno tady (protoze je pani mala konkretni zajem: "Mám takový sen: doporučí mi někdo domeček přímo u pláže?"winking smiley - Vi, Tomislav v kazdem forumu napsete nieco o Vaši prateli...
Na te domy sam se podival jennou prez internet - nikdar sam tam ne bil, ale fotky jsou VYBORNE.
Re: Domeček u pláže smiling smiley
03. 01. 2007 11:50
Trochu mi trvalo nez jsem pochopil jak to ten basnik myslel ale neshledal jsem u Vas zadne negativni emoce, coz ocenuji smileys with beer
avatar Re: Domeček u pláže smiling smiley
05. 01. 2007 07:07
Poloostrov Pelješac, obec Trstenik, pláž Zaglavak a domeček jen pro Vás
JirkaG
Re: Domeček u pláže smiling smiley
05. 01. 2007 21:24
bohužel domeček asi tak lehce nedostupný,dle příspěvků někde na jiném vláknu
Re: Domeček u pláže smiling smiley
07. 01. 2007 12:53
Dobrý den,
našla jsem Váš příspěvek a prosím o radu. Letos se chystáme na Pelješac a hledám ubytování pro 6 dospělých a 4děti.Pokud máte nějaký kontakt nebo i foto, prosím pošlete je na adresu morkus@volny.cz. Moc děkuji za pomoc
Daniela
Re: Domeček u pláže smiling smiley
22. 01. 2007 21:40
Ahojky, prosím o informace o Vašem domečku u pláže.
Díky - Janasmiling smiley
Re: Domeček u pláže smiling smiley
22. 01. 2007 21:41
Ahojky, prosím o informace o Vašem domečku u pláže.
Díky - Janasmiling smiley
Domeček u pláže smiling smiley
22. 01. 2007 23:14
Domeček na Pláži Zaglavak znám. Romantické místo. S majitelem jsem loni mluvil. Nabídl mi pěknou chorvatskou cenu 100 EUR/noc. :-) Pro každého Čecha to není, povídal. Kontakt bych někde našel. Ale myslím, že je tu i někde na tohle foru.

P.
Re: Domeček u pláže smiling smiley
23. 01. 2007 09:14
tady na fóru jsem vypátrala, že majitel domku ve vinici je jakýsi Antun Poljanic z Trsteniku, mám i jeho tel. koncem loňského roku jsem mu volala, že bychom měli letos zájem o ubytování, zaplatíme stejnou cenu, jakou mu platí britská cestovka (ten dům totiž nabízí zahraniční CK). Upozorňoval, že dům je téměř celou sezonu obsazený, má jakési turnusy, které má asi nasmlouvané s tou cestovkou a pokud cestovka neobsadí, může si majitel pronajmout tyto volné termíny sám. Vylámala jsem z něj e-mail, dvakrát mu napsala, bohužel žádná odpověď. Asi nemá Čechy rád.
Takže vážení, tady jsou fotky a komu se podaří v domku strávit dovolenou, ozvěte se! Je tam božsky a taková dovolená v září by musela být hotový ráj klidu.

[www.croatia1.com]

a zde je i info o ubytování + foto (č. na mapce 1418-1422)

[www.croatianaffair.com]
Re: Domeček u pláže smiling smiley
23. 01. 2007 10:22
Tak to je raj na zemi uplna BOMBA grinning smiley
Re: Domeček u pláže smiling smiley
23. 01. 2007 13:21
Dyk ten barák je úplně osamotě, tam musí být ráj klidu i v plný sezoně !!!!!

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Domeček u pláže smiling smiley
23. 01. 2007 13:45
Nějaký ten rok na tu pláž Zaglavak chodíme a je tam opravdu svatý klid.Třeba minulý rok v červnu jsme tam 14dní byli každý den sami,ale i v srpnu tam nebylo víc než deset lidí,i tak má každý své soukromí.Zajímavé je,že jsem snad nikdy neviděl lidi ubytované v tom domku,koupat se.Většinou to jsou starší lidé a jenom se sluní před domkem.eye rolling smiley
Re: Domeček u pláže smiling smiley
23. 01. 2007 14:39
Obrovskou výhodou tohodle místa je, že je to samota, ale do Trsteniku je to po té cestě, co je vidět vpravo na fotce, je to slabé 2 km. Přístupová cesta je opravdu dobrá, a i pěšky do Trsteniku pro koláče je to celkem snesitelné.
Opravdu ideální dovolená, je to tak trošku robinzoniáda ale s lehce dosažitelnou civilizací.
A na pláži bývá i v sezoně jen pár lidí.
Re: Domeček u pláže smiling smiley
09. 06. 2007 10:09
Tak tohle je přesně to místo, které je snem každého turisty(mládež by rotestovala), ale je to přesně o penězích, luxus té samoty, která se platí. Ne každý to dovede ocenit, ne každý je ochoten zaplatit.Než jsem pochopil, že na foru lidé hledají hlavně co nejlevnější ubytování - dával jsem na email tipy, adresy i telefony, no to jsem si dal. Už nikdy více. Naše rodina si podobný domeček platí, samozřejmě platíme i volná neobsazená lůžka, ale jsme sami.Věřte mi, že z dovolené se vracím odpočatý, vysmátý, spokojený. Naše začátky s malými dětmi byli samozřejmě krušné, než jsme se v Chorvatsku zorientovali,probděli iks nocí vedle chlastacích partiček na stejné terase, každý rok nadávali a přísahali že do Chorvatska už nikdy více! - trvalo to, ale dnes již s pokorou uznávám, že to byly hlavně naše chyby, neinformovanost, huráakce a jedem k moři.Nemusíte se mnou souhlasit, jsou to jen moje osobní názory, nejsem nahaněč žádné cestovky, ale dovolené na ubytovně přenechávám neznalým.
Re: Domeček u pláže smiling smiley
09. 06. 2007 15:21
petr.ms napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Domeček na Pláži Zaglavak znám. Romantické místo.
> S majitelem jsem loni mluvil. Nabídl mi pěknou
> chorvatskou cenu 100 EUR/noc. :-) Pro každého
> Čecha to není, povídal. Kontakt bych někde našel.
> Ale myslím, že je tu i někde na tohle foru.
>
> P.

Velmi se omlouvám, ale musím se ozvat, abych uvedl věci na pravou míru, tento domeček stojí v sezoně 350 euro na den, mimo sezonu plus minus, rozhodně ne pod 250 euro denně, to jen abych nevzbudil zbytečné naděje. Majitel samozřejmě rád ubytuje každého, kdo akceptuje tuto cenu pro 4osoby, zásadně ne toho, kdo by se pokusil smlouvat, jak je u českých turistů zvykem, tip na tuto malebnou samotu jsem před lety rozesílal na zájemce které uchvátily fotografie, odpovědí mi byly nadávky jestli jsem se nezbláznil a kolik z toho mam provizi, takže pokud někdo opravdu hledá takové místo, at si našetří, nebo at jede až na to bude mít.
avatar Re: Domeček u pláže smiling smiley
09. 06. 2007 16:50
Tak já už nevím co si o tom mysletconfused smiley Když jsem letos telefonoval s panem Poljaničem,řekl mi,že od konce dubna si jeho domek pronajímá jedna Londýnská cestovka a on si nemůže sám ubytovávat lidi.Na webu té cestovky je cena v nejdražší sezóně cca. 265euro za noc.Tak teď nevím kde je pravda.Jestli jak říká petr.ms(100 éček za noc),nebo sheriff(350)?eye rolling smiley
Re: Domeček u pláže smiling smiley
09. 06. 2007 17:24
k michalu: Počítáš správně v letošním kurzu libry a eura, omlouvám se, před několika lety nebyly kurzy tak příznivé a mě utkvěla naše cena 350 euro v hlavě, každopádně tenkrát to majitel pronajímal sám, pokud to má ted přes CK, dělá jedině dobře, nemusí se s nikým dohadovat,platby mu chodí na účet. Je to vlastně jedno jestli 350 nebo 265euro, rozhodně to není ubytování do 10euro na osobu a noc.
Re: Domeček u pláže smiling smiley
09. 06. 2007 22:20
Dodatek: loni jsem s majitelem domečku na Zaglavaku mluvil, protože jsem přijel jako správný zvědavý Čech k jeho domečku vozem, což se mu hrubě nelíbilo. Mluvil slušně anglicky, a já jeho vinohrad a dům ocenil a s autem ochotně vycouval zpátky.

Pak se začal chovat přátelsky. Měl jsem pocit, že k Čechům je skutečně skeptický, protože chodí na pláž v jeho vlastnictví a mají sklony se dohadovat. Zlobil se ovšem jako typický Čech, že podle chorvatských zákonů musí pláž zůstat přístupná, i když ji vlastní a nemůže si ji tedy ohradit.....

Sebevědomí mu rozhodně nechybělo. Pronajímá tu cottage britské agentuře
[www.croatianaffair.com]


Contact Us

Address: Croatian Affair Limited
George House
5/7 Humbolt Road
London
W6 8QH
Telephone: 0207 385 7111
Fax: 0207 381 3919
Email: reservations@croatianaffair.com



Ta cena vychází kolem 250 EUR/den - v ceně je ovšem pronájem auta po celou dobu pobytu ! a provize cestovky....

Po odečtu rent a car ca 250 Lstg./týden mně vychází cena ca 180 EUR/noc....

Mně nabidl skutečně nizší cenu za těch 100 EUR/noc. Mohlo to být ovšem přátelské gesto....

Koukněte v případě zájmu na ten web. Jsou tam ještě volné týdny.... Ten domeček je ovšem pouze pro 4 osoby...

Co mě zarazilo, je přístup k čistotě pláže. Krásné místo, a nepořádek, různé harampádí zasuté ve křoví apod. Kdo tam byl, musel to taky registrovat.
Perličkou bylo chování samotného domácího. V rámci úklidu pláže napichoval odpadky na bodec, a pak poodešel s košem ca 50 m na mys a ze skály poslal odpadky do moře.......Asi tam leccos z Evropy ještě nedorazilo....

Tenhle binec na Pelješaci nebyl jen na tomhle místě....Je to škoda....

Poslední zážitek. Dubrovník je oblíben u Britů a Američanů a některá cestovka má vymyšleno je vozit z Dubrovníku na výlet na pláž v Zaglavaku. Tuším v pondělí odpoledně tam taková lod přijela a britští výletníci se tam asi 2 hod koupali...Spíš dělali rambajz a pokukovali po četných nahých koupajících....



Upraveno 2krát. Naposledy upravil petr.ms (09. 06. 2007 22:52).
avatar Re: Domeček u pláže smiling smiley
10. 06. 2007 07:08
to petr.ms : s tím nepořádkem na pláži máš pravdu,ůplně to kazí dojem toho krásného místa.Každý rok když tam příjdu,tak se zhrozím o kolik se ta hromada bordelu zvětšila.Určitě na tom mají podíl i někteří "dobytci" co se tam chodí koupat,ale většinu toho smetí tam musí vyhazovat někdo místní.I ve vodě při šnorchlování se dají vidět zajímavé "kousky".Třeba je to taktika pana majitele,aby to lidem znechutil a přestali tam choditgrinning smiley Jinak těch 100euro bych asi za to místo obětovalsmileys with beer
Re: Domeček u pláže smiling smiley
10. 06. 2007 09:39
K Petr.ms - Ve všem máš pravdu, nejradši bych se neviděl, jsem starý hlupák a zabedněnec, z rozčilení z této diskuse jsme se ženou rozbalili staré fotky z r.2001, kdy jsme v Zaglavaku pobývali, vpodvečer pálili všechen ten naplavený i přinesený nepořádek (naši psi shromaždovali nadšeně pet lahve), těch 350 jsme skutečně PLATILI, ale v německých markách, všem se ještě jednou strašně moc omlouvám, je mi trapně, vůbec mi to nedocvaklo, měl jsem těch 350 zafixováno. Tak to je mi líto, že ten binec je tam pořád, přijeli jsme po bouřce, mysleli jsme si že je to náhodná naplavenina, během 3týdnů co jsme tam pobývali jsme viděli jen pár lidí, přijelo pár loděk, ale fakt si nikdo cizí tam nedovolil bivakovat, zřejmě to bylo i kvůli našim psům, vartovali a štěkali nonstop.To byl také hl.důvod proč jsme to místo vzali.kvůli té odlehlosti,jinak vybavení domu bylo tenkrát velmi prosté.A co se týče odtažitého chování k českým turistům - nedivím se, do apartmánu pro 4lidi se potají nacpe 6, a ještě se chlubí.To jen z vyprávění,které jsme náhodně od nich vyslechli. Takže k petr.ms,přijmi prosím omluvu, ale těch 100 euro....BER TO!
Re: Domeček u pláže smiling smiley
10. 06. 2007 11:00
smiling smiley To Sheriff - myslím, že jsme na blízké jadranské vlně...

Zaglavak je moc fajn místo, taky jsem nechápal, proč se na březích naštosován takový binec. Taky jsem měl chut ten binec vysbírat, ale majitel mi svým přístupem tu chut vzal....

Určitě ten binec nepochází od turistů, ale od domácích. Myslím si, že situace bude zlepšovat. Chorvati chtějí do EU a budou tlačeni k zavedení evropských pravidel na odpady. Když jsem šel po pěkné silničce z Boraku do Trsteniku, tak už tam byly vyvěšeny letáčky 2000 HRK pokuty za vyvezení odpadu do přírody...

Jedu na tohle místo v červenci a přikláním se k přístupu zdejších znalců (smejkali např.). Nejhezčí je bydlet v Boraku, Borje či Potomje a pozorovat z balkonu bytu se sklenkou červeného moře a večer západy slunce. A koupat se jezdit třeba na Zaglavak.smiling smiley
Re: Domeček u pláže smiling smiley
10. 06. 2007 12:58
Taky budeme letos v Boraku,ale až v srpnu, chtěli jsme dřív,ale náš domeček je obsazen,vzpoměli jsme si v únoru a to je pozdě,tuhle oblast nám doporučila známá a mám ji za to rád, neb luxus nespočívá ve vybavení ale v místě, a to jsem v HR hezčí neviděl.Strašně moc záleží na pozici a okolí ubytování, já bych už v HR jinam nejel, procházky do Trsteniku a do Boraku jsme si užili ještě po staré kamenité cestě, sledujeme jak se vše mění - já vidím hlavně to lepší, nové vinice, neskutečná dřina místních lidí na nových vinohradech, ruku bych usekl nenechavcům, kteří v září kradou vino z vinic s pocitem že je zadarmo a pro všechny,ach jo, už abychom tam byli, snad se nám podaři setřást příbuzný kteří chtějí jet s námi, chceme být v baráku sami.Mladí at tohle nečtou, Borak je neskutečná díra, nejbližší obchody a diskotéky 15km Trpanj a Orebič!
Re: Domeček u pláže smiling smiley
12. 06. 2007 10:25
Pronajali jsme si přímo u pláže dva samostatné domky v Boraku na Pelješacu, prosím znáte to tam někdo osobně? Majitel je Anto, prý je to nejhezčí místo v Boraku, má to být stranou vesnice,bud na začátku nebo na konci, ve veliké zahradě, vlastní koupání, se člunem, podle fotek je to krásné,nikde na foru jsme nenašli žádné informace, údajně to má být blízko anydingač ale to je dle vašich diskusí ubytovvna takže se docela bojím, snad to někdo pozná podle fotky na www...., díky
Zkuste CA Sarka Koucka Turnov má i stránky a domečky na pláži jsou v její nabídce.S touto CA letos pojedem už po šesté a všichni jsme moc spokojeni.Perfektní přístup paní Koucké a taky domácích v Chorvatsku.Přeji krásnou dovču.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 231
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.