Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Šibenik-Solaris

Autor vector 
Re: Šibenik-Solaris
08. 08. 2010 19:59
ešte jedna otázočka - majú všetky izby hotela NIKO balkón??
Re: Šibenik-Solaris
08. 08. 2010 20:25
ano mají, sice maličký, ale je, s výhledem do různých stran...
Re: Šibenik-Solaris
09. 08. 2010 08:26
no, keby mali vsetky ubytovacie zariadenia v HR aspon taky "malicky" balkon ako ma hotel Niko yawning smiley
Re: Šibenik-Solaris
22. 08. 2010 13:26
Práve sme sa vrátili z dovolenky-hotel NIko. Takze my sme si tam užili už aj nový bazén. Je to podľa mňa pekne urobené. Je kaskádový - pri hornej terase pri bare je jeden bazénik, ktorý využívali väčšinou deti a odtiaľ voda steká o úroveň nižšie do dolného bazéna. Mne sa to páčilo. Počasie vyšlo, aj do mora sa dalo ísť /slabší otužilci so zaťatými zubami/. Kto sa tam chystá, prajem krásnu dovolenku... užite si to! Určite si tam každý nájde niečo pre seba, čo mu bude vyhovovať- je tam všetkého chuť a pre každého....hot smiley
avatar Re: Šibenik-Solaris
30. 08. 2010 20:49
Ahojte. Přesouvám se na toto vlákno. Mám docela divný pocit - jedeme od 17.9.2010, a už teď si říkám, co tam budem dělat, jestli tam bude taková zima. No nic, objednala jsem to na Silvestra - těsně před půlnočním přípitkem, a to mě snad omlouvá. Jestli bude hnusně, a my tam budem stále v tom prcavém pokojíčku na té posteli 140 cm bez jiného hnutí, tak nevím....nejhorší je, že nemám ani komu nadávat, jen sama sobě. A ještě budu muset vyslechnout ani nevím co všechno. Manžel je kliďas, tak jeho bude bavit aspoń to chození pro jídlo/ i když mám tušení, že budou vyškrabovat posezónní zbytky/, ale co já? Snad ho namluvím i v dešti na to hledání apartmánu pro příští rok....a na výlety - v každém případě to bude "sranda" - asi. To zas budu psát na fórum - až přijedu.....
Tak nic, přeji všem nyní v těchto dnech odjíždějícím - šťastnou cestu. Zdraví R.
Re: Šibenik-Solaris
30. 08. 2010 22:28
Ahojte,
Este volny apartman najdete na september na [www....]
avatar Re: Šibenik-Solaris
31. 08. 2010 16:36
Rero .. jak na posteli bez hnutí ?? eye popping smiley ... coto , coto ?? grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Šibenik-Solaris
31. 08. 2010 20:38
Ahojte. Isekon, dělej si legrácky.....U nás stále leje jak z konve, zima jak v Rusku - a do toho manžel občas utrousí poznámku s významným pohledem na mě - jako třeba "tak nám už v Tatrách a Alpách napadal sníh".....No nic, místo nafukovavaček asi naložím do auta českou pravým peřím naducanou peřinu, to budou chorvatští celníci koukat, snad ji nerozpářou, aby se koukli, co je uvnitř. Možná nabalím i nějaký teplomet....no a určitě budu potřebovat od Rohálka tu slivovičku do horkého čaje s citrónkem....třeba pak po něm jako jediná na chorvatském pobřeží vlezu do moře...
Asi si to silvestrovské rozhodnutí budu dlouho pamatovat....legrácky, srandičky a do toho - bác - můj dobrý nápad - Solaris....


Zdraví R.
Re: Šibenik-Solaris
01. 09. 2010 06:34
Rero klídek. Jadran hlásí AZURO.thumbs up smiley
avatar Re: Šibenik-Solaris
06. 09. 2010 18:56
Ahojte. Děcka, víte že se na tu dovču v Solarisu/Niko/ - nehledě na počasí - začínám docela těšit? Ale rozhodla jsem se, že si udělám radost, a koupím si kozačky teploučké - bez podpatku - na bloudění po jadranském pobřeží. Hlavně že půjde teplo z kuchyně. A nějakou tu peřinku si fakt vezmu. Abych nespala v nějaké sibérii jen pod letní plachétkou. A nevím proč - si myslím - že tam budem mít skoro celý komplex už jen sami pro sebe. jen aby páni kuchaři nezastávkovali, a neřekli, že teda pro 2 lidi vařit nebudou. Možná, že tam přijede i pan ředitel cestovky - na něco jak je dočesná, dožínky.....tak na docestnou. No jo, otvírají se přede mnou - třeba - nové obzory na prožití dovolené v Chorvatsku. Zdraví R.
Re: Šibenik-Solaris
06. 09. 2010 19:34
Tento víkend v solarisu bylo super teplota vzduchu 28 akorád voda je studenější. Neboj koncem září příjde babí léto a na prodloužený víkend se to této oblasti chystám.thumbs up
avatar Re: Šibenik-Solaris
06. 09. 2010 20:29
Ahoj před chvilkou volal kolega lije jak z konve,ale celkem teplo také jedu do Solarisu na týden až 2.10. pro loď.
Re: Šibenik-Solaris
20. 09. 2010 14:50
šibenik nebo trogir? můžete mi něldo prosím napsat pro jaké středisko byste radši byli? a popřípadě také proč. ještě jsem nebyl ani v jednom. díky moc.
Re: Šibenik-Solaris
20. 09. 2010 22:41
Já bych byl pro Šibenik,zdá se mi to tam takové klidnější.Záleží co preferuješ.Líbila se mi třeba Brodarica nebo Primošten.V Trogiru jsem nebyl,pouze dvakrát projížděl a totálně ucpaný.Asi tak.
Re: Šibenik-Solaris
21. 09. 2010 15:51
je to tam dobrý. Byl jsem ubytovaný vedle, takže ne přímo v Solarisu ale to studio vypadaá zvenčí fakt hezky. takže vzhuru na dovoerlnou a žádyný strach smiling smiley
Re: Šibenik-Solaris
22. 09. 2010 15:13
Fery napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já bych byl pro Šibenik,zdá se mi to tam takové
> klidnější.Záleží co preferuješ.Líbila se mi třeba
> Brodarica nebo Primošten.V Trogiru jsem
> nebyl,pouze dvakrát projížděl a totálně ucpaný.Asi
> tak.

to je zvláštní, spíš bych řekl, že bude víc ucpané větší město. Popravdě jsem toho o trogiru zase tolik neslyšel. Ale díky za radu. ještě se zkusim podívat na I-netu jestli něco nenajdu http://petas-cestuje.blogspirit.com/ Portugalsko se mi líbí, ale je to trochu z ruky. bohužel. Ještě se ozvu, až se rozhodnu.
Re: Šibenik-Solaris
24. 09. 2010 13:14
Fery napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já bych byl pro Šibenik,zdá se mi to tam takové
> klidnější.Záleží co preferuješ.Líbila se mi třeba
> Brodarica nebo Primošten.V Trogiru jsem
> nebyl,pouze dvakrát projížděl a totálně ucpaný.Asi
> tak.


to jo, četl jsem si teď o tom taky nějaký články http://www.chorvatsko.cz/svdal/sibenik.html a asi se teda rozhodnu pro šibenik. prý je i v UNESCU
avatar Re: Šibenik-Solaris
24. 09. 2010 13:44
V UNESCU je i Trogir. Sice je ucpaný, ale dle mého názoru hezčí. Já bych ubytování zvolila někde mezi Šibenikem a Trogirem a pak tam jela jenom na výlety.
Re: Šibenik-Solaris
08. 10. 2010 08:31
Dobrý deň,
môžete mi, prosím, doporučiť cestovnú kanceláriu, s ktorou ste boli spokojní a tiež hotel bez rámusu.
Ďakujemsmiling smiley
Re: Šibenik-Solaris
08. 10. 2010 09:51
Ještě mě napadlo, Chorvatsko hje už poměrně dost profláklé. Nemáte ale někdo zkušenosti s tureckem? http://pavouk.blogworld.at/wp-admin/ ještě jsem tam nebyl, tak nevim co od něj poř. očekávat. Díky
avatar Re: Šibenik-Solaris
08. 10. 2010 11:09
Anitka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý deň,
> môžete mi, prosím, doporučiť cestovnú kanceláriu,
> s ktorou ste boli spokojní a tiež hotel bez
> rámusu.
> Ďakujemsmiling smiley

CK Terra Reisen-hotel Padova na Rabe a Arkada v Stari Grade na Hvare.smiling smiley

aj keď je toto vlákno o Solarise...yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (08. 10. 2010 11:12).
Re: Šibenik-Solaris
08. 10. 2010 12:31
S Terra Reisen máme taky moc dobré zkušenosti.
Re: Šibenik-Solaris
11. 10. 2010 12:54
Ďakujem
Re: Šibenik-Solaris
11. 10. 2010 12:57
Tak som sa teraz dozvedela, že by sme mali spinkať v Mobilhome Lux Grand v KEMPE SOLARIS Resort. Máte niekto s týmto skúsenosť?
Ďakujeeeeem.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 196
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.