Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ

Autor Havaj 
SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
29. 07. 2006 12:44
DOBRÝ DEN,
STRÁVILI JSME LETOS NÁDHERNOU DOVOLENOU S DĚTMI VE VĚKU 3,5,7, LET NA NÁDHERNÉM MÍSTĚ CHORVATSKA .VELICE VHODNÉM PRO RODINY S DĚTMI.
POKUD JEŠTĚ NEMATE JASNO KAM S DĚTMI VYRAZIT OZVĚTE SE RÁD VÁM NAPÍŠI VÍCE.
ZDRAVÍ LUBOŠ
Můžeš mi poslat nějaký bližší informace , v úterý chceme vyrazit do Chorvatska.
Jestli máš i nějaký foto. Díky
kimi
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
29. 07. 2006 21:12
to je skrytá reklama cestovky.Kdyby chtěl tak napíše kde byl.thumbs down
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
29. 07. 2006 21:31
Nemáte vybráno kam pojedete?Mohu Vám dát kontakt na našeho domácího nebo to i zajistit.Je to v Seline -Paklenica krásné místo a levné ubytování.Mohu zaslat i foto ubytování a okolí.smileys with beer
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
30. 07. 2006 23:53
To Líba 2:
Chceme jet s tříletou dcerou první týden v září.Mohu poprosit o info na mail?Pokud máte i foto,budu vděčná.Moc díky.gabina.skrovankova@quick.cz
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
01. 08. 2006 08:06
Gabča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Líba 2:
> Chceme jet s tříletou dcerou první týden v
> září.Mohu poprosit o info na mail?Pokud máte i
> foto,budu vděčná.Moc
> díky.gabina.skrovankova@quick.cz


Ahoj když Ti to posílám mailem tak se mi to vrací jako nefunkční mail.eye popping smiley
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
01. 08. 2006 09:23
Gabča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Líba 2:
> Chceme jet s tříletou dcerou první týden v
> září.Mohu poprosit o info na mail?Pokud máte i
> foto,budu vděčná.Moc
> díky.gabina.skrovankova@quick.cz

Kdyžtak mi napiš na mail protože to nejde odeslat na Tvůj mail.
avatar Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
01. 08. 2006 09:45
To Liba :
Zkus gabina.skrivankova. Určitě se jen překlepla. O je hned velde I a skrovankova je takový divný jméno (omlouvám se všem skrovankum) grinning smiley.
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
01. 08. 2006 17:10
Líba 2:
Nevím proč se to vrací,mail je správný.Ale i tak děkuji za ochotu.Už jsme mezitím na netu našli ubytování a manžel to i zajistil.Moc díky!!!!

Luděk:
Luďku,my jsme opravdu Škrovánkovi!!!!smiling bouncing smiley
avatar Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
01. 08. 2006 18:58
To Gabča :
No vidíš alespoň jsem ti vysvětlil jak vaše jméno vzniklo. Obyčejný překlep.grinning smiley
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
01. 08. 2006 20:17
Luděk:
To mě nikdy nenapadlo!!!!
Je fakt,že všude musím příjmení hláskovat,protože je tak trochu "nenormální".thumbs up smiley
Havaj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> DOBRÝ DEN,
> STRÁVILI JSME LETOS NÁDHERNOU DOVOLENOU S DĚTMI VE
> VĚKU 3,5,7, LET NA NÁDHERNÉM MÍSTĚ CHORVATSKA
> .VELICE VHODNÉM PRO RODINY S DĚTMI.
> POKUD JEŠTĚ NEMATE JASNO KAM S DĚTMI VYRAZIT
> OZVĚTE SE RÁD VÁM NAPÍŠI VÍCE.
> ZDRAVÍ LUBOŠ


Ještě jsme nevybrali kam jet, taky máme malé děti, poraďte prosím. Chtěli bychom v termínu od 8. srpna nebo i dýl. Díky moc Helena
Vrátili jsme se z dovolené z Omiše-Nemira.
Našli jsme ubytování cca 30 m od moře. Ubytování: byt v přízemí, ložnice s manželskou postelí, pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňka, sociální zařízení, terasa, televize,radio,klima. Domácí byl po ruce vždy když jsme ho vyhledali, popovídali jsme si o životě tamních lidí,poznali jeho přátele,chorvatskou klapu, atd.....zkrátka bylo tam fajn.To asi znáte všichni co jezdíte do Chorvatska, ale co je hlavní, nebyla podmínka ubytování od soboty do soboty.
Do Nemiry jsme přijeli ve čtvrtek 24.7.a odjeli další týden ve středu 2.8. Samozřejmě mu vznikají neprodané dny, ale on nema problema. A cena v sezoně 70 Eur/noc za celý byt pro 4 osoby. Pokud chcete více informací napište na můj e-mail. Mario
Helena 2
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
03. 08. 2006 14:57
když nám by se šiklo ubytování kolem 40-50EUR, tak jestli máte kontakt někam, tak sem s tím
Napište mi mailem na Vás spojení. Mario
kdyz by jsi chtela do gradacu mam - Boris Zderic
21330 Gradac
A.Starcevica br. 17
tel.00385 21697 210
mob. 0038 98 850 634

z Gradacu jsme prijeli pred 14.dny.Byli jsme ubytovani na tehle adrese a

bylo fajn.Maji apartmany i pokoje s prislusenstvim.Cena 10e za osobu.Zkus zavolat a domluvit se. Ahoj Jarka
prosebnice
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
22. 08. 2006 11:05
skvělá rodinná dovolená - těsně nad "Biograd nMoru" je Svatý Filip i Jakov - bydleli jsme v prvním domě od Biogradu hned na ulici Primorské....a super. Perfektní domácí-důchodci,klid, pláže městské a nebo klidné mimo město, pro děti spousta atrakcí.... krásná teplá voda,VŮBEC SE TO NEDÁ SROVNAT SE STUDENOU VODOU "NAD ZADAREM"- Seline,Crikvenica.....
Mohla bych poprosit o nějaké bližší informace? Letos se opět chystáme do Chorvatska, ale je nás o jednoho víc (v létě bude prckovi rok), tak bychom rádi něco vhodného pro takhle malé dítě. Spoustu let jsme jezdili na Čiovo, moc se nám tam líbilo, ale jsou tam většinou skály, takže pro mrňata nevhodný.
Předem díky
avatar Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
05. 03. 2007 08:21
My teda snad ani jeden rok nejeli od soboty do soboty.Vždycky jedem v týdnu a a odjíždíme taky v týdnu-a zatím jsme neměli problémy.Jezdíme s CAspinning smiley sticking its tongue out
Já osobně bych na ubytování kdy Musím nastoupit v sobotu a Musím odjet taky v sobotu ani nekoukala.a ještě mi nikdo neřekl-ža by díky nám o něco přicházel(za ty dny co tam zbývají.Vcelku je mi jedno jestli tam někdo přijede v den našeho odjezdu-nebo až za 3 dny.Myslím že pokud je to živí-rádi se přizpůsobí.To je přece normální.Aspoň moje zkušenost s chorvaty taková je.
Takže podle mě to není přednost domácího-ale měla by to být samozřejmostthumbs up smiley
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
05. 03. 2007 14:40
Dobrý den Luboši,
moc prosím o zaslání podrobností k místu Vašeho pobytu v Chorvatsku.
Mám malého synka a už asi týden brouzdám po internetu.
Moc díky a přeji hezký den
Katka
avatar Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
05. 03. 2007 15:54
Katko napiš mail a něco Ti pošlu.yawning smiley
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
21. 03. 2007 16:28
Prosím o kontakt na levné ubytování /40euro za noc pro 2+2/ nedaleko pláže, pokud možno písčité /kvůli dětem/. Prostě klidná rodinná dovolená koncem června. Nejlépe v okolí Biograd na Moru. Děkuji, budu ráda i za foto. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
21. 03. 2007 16:51
Adika napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím o kontakt na levné ubytování /40euro za noc
> pro 2+2/ nedaleko pláže, pokud možno písčité
> /kvůli dětem/. Prostě klidná rodinná dovolená
> koncem června. Nejlépe v okolí Biograd na Moru.
> Děkuji, budu ráda i za foto. spinning smiley sticking its tongue out

Můžu něco zaslat na mail.reindl.p@seznam.cz
Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
21. 03. 2007 17:32
Dobrý den,

mohla bych taky poprosit o nějaké bližší informace, příp. fotky. Jsme 2 rodiny, každá se 2 malými dětmi a kvůli obavám z dlouhého cestování a zácep nechceme jet někam příliš"dolů" a ani v termínu od soboty do soboty. Ten Biograd na Moru by mohl být dobrým kompromisem. Chtěli bychom ubytování blízko pláže a ani to nemusí být nějak moc "mimo civilizaci" - zkrátka aby se dalo třeba večer "pocourat" po městečku a tak. Plánujeme termín nejspíš červenec, příp. červen. Dáte nějaký tip. Díky

Ivana
avatar Re: SKVĚLÁ RODINNÁ DOVOLENÁ
21. 03. 2007 17:38
PETI napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> mohla bych taky poprosit o nějaké bližší
> informace, příp. fotky. Jsme 2 rodiny, každá se 2
> malými dětmi a kvůli obavám z dlouhého cestování a
> zácep nechceme jet někam příliš"dolů" a ani v
> termínu od soboty do soboty. Ten Biograd na Moru
> by mohl být dobrým kompromisem. Chtěli bychom
> ubytování blízko pláže a ani to nemusí být nějak
> moc "mimo civilizaci" - zkrátka aby se dalo třeba
> večer "pocourat" po městečku a tak. Plánujeme
> termín nejspíš červenec, příp. červen. Dáte nějaký
> tip. Díky
>
> Ivana

Napište si na reindl.p@seznam.cz
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 106
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.