Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování Gradac

Autor Simon Burek 
Ubytování Gradac
24. 07. 2006 13:41
Dobrý Den chci se jen zeptat jestli nemate nekdo nejaky dobry apartman v letovysku Gradac..prostim napiste email nebo cislo..
Re: Ubytování Gradac
24. 07. 2006 20:10
to je tedˇ už dost na náhodu. Já tam loni v sezoně chodil půl dne od baráku k baráku a prostě jsme nakonec jeli jinam. Nic jsme nesehnali. Ale možná budeš mít kliku.
Re: Ubytování Gradac
24. 07. 2006 21:26
Zkus tuto adresu,je tam několik nabídek.Loni jsme měli apart. Neda.
WWW....
Aida
Re: Ubytování Gradac
25. 07. 2006 00:30
S tím mohu pomoci - v Gradacu mám příbuzné a dost známých, napište kdy potřebujete jet a kolik vás bude
Re: Ubytování Gradac
25. 07. 2006 15:41
Aido,
také bych prosila nějaké kontakty na ubytování (+ ceny), chceme ject 2. týden v září (2dosp., 1 dítě). Děkuji
Re: Ubytování Gradac
25. 07. 2006 20:30
Aida > diky moc prosimte napis mi priblizne ceny a nejake blizsi informace ....je nas 7 dospelych a 2 deti
Re: Ubytování Gradac
25. 07. 2006 21:06
JO a od 11-19.8
Aida
Re: Ubytování Gradac
25. 07. 2006 22:31
Možnosti jsou, napiš prosím e-mail, ozvu se
Re: Ubytování Gradac
28. 07. 2006 09:18
Burek.S@seznam.cz napis mi prosim .....
Re: Ubytování Gradac
30. 07. 2006 20:51
to aida - napiš prosím i na mou adresu: m2ra@centrum.cz
to aida
Re: Ubytování Gradac
01. 08. 2006 01:41
Byl by i nějaký apartmán pro 2 velký, 2 malý-už ne moc + 1 malý pes asi 5kg, prostě rodinka.
Aida
Re: Ubytování Gradac
01. 08. 2006 14:30
Možná byl, jen potřebuji vědět na kdy
Re: Ubytování Gradac
02. 08. 2006 20:29
Sháním rovněž ubytování v Gradacu-termín 13.08.-25.08. nebo tak nějak pro 2 dospělí a 1 dítě.
Re: Ubytování Gradac
06. 08. 2006 15:32
V r.2004 jsme byli ubytováni v Gradači ve Vila Kristina u Drago Mirka.Mysleli jsme si,že za 11euro je to super ubytování.Ale vloni jsme jeli na Pelješac do městečka Sreser,kde jsme bydleli u Roberta a Sandry Vištica.Ubytování bylo za 9 euro na osobu.Komfort apartmán,s televizí,satelitem a super vybavená kuchyňka.Dostali jsme každý 2 ručníky,toaletní papír na WC,tekuté mýdlo,jar na nádobí,utěrky....Prostě jsme si připadali opravdu jak doma.To vše v Gradači chybělo.Pohled z terasy přímo u moře,na pláži 20 lidí,slunečníky i lehátka ke každému apartmánu v ceně ubytování.Super bydlení a co se týká domácích,nemělo to chybu.Pivo i kola se dala točit venku(studená)a co si kdo vypil a natočil tak si dělal čárky na papír a při odjezdu si to zaplatil.Robert dělá i ryby a jelikož naše dcera slavila letos 20 let tak to měla se vším komfortem.Příští rok máme u nich zamluvenou dovolenou a jinam by jsme nejeli.Pro srovnání:v Gradači pláže přeplněné,apartmán žádná sláva v porovnání se Sreserem.V kuchyni byl jeden nůž a jeden hrnec na vaření.Prostě hrůza.Tam už bych se nevrátila.Mějte se tu pěkně a příští rok opět do Sreseru,ne do Gradače!!!!!!!!!
Re: Ubytování Gradac
06. 08. 2006 15:47
Omlouvám se Vám za název vily v Gradači.Jeto vila Romansa.
Re: Ubytování Gradac
06. 08. 2006 18:50
Léňa - koukal jsem na www stránky toho pana Vištica. Musím přiznat, že jako jeden z mála majitelů APP se asi nesnaží nic zakrýt - množství fotek z různých stran, dokonce animace a panoramata z jednotlivých pokojů. Cena velmi slušná (včetně tax). Jen jedno mi chybí - pohled z druhé strany (odvrácené od moře), nemá tam nějaký čurbes nebo tak něco? A kde má a jak vypadá venkovní gril?
Sorry, asi to nepatří do vlákna Gradac. sad smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Ubytování Gradac
08. 08. 2006 13:57
Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti a dojmy z letoviska Gradac? Jak by jste je srovnali s ostatními letovisky Makarské riviéry? (Baška voda, Podgora, atd.). Zajímá mě atmosféra letoviska, pláže, koupání, možnosti výletů, dá se tam něco vidět?
Re: Ubytování Gradac
08. 08. 2006 20:44
Gril tam má pod apartmánem,kde je chládek,pokud mi napíšete meil,můžu zaslat i fotky.Žádný bordel tam nemá je to 4 roky starý apartmán.Vše je super.Do Gradače bychom se už nevrátili.Radši pojedeme o "pár"km dál na jih.
JirkaD
Re: Ubytování Gradac
08. 08. 2006 21:05
Váš příspěvek je celkem zajímavý, ale zakončení "ne do Gradače" (samozřejmě správně je do Gradacu) vypovídá jen o tom, že v Gradacu jste měli "špatného domácího", kdešto na Pelješacu "dobrého". Já mám zkušenosti podobné, pět let jezdím do Gradacu a příští rok zase Gradac.
léňa
Re: Ubytování Gradac
08. 08. 2006 22:32
Ano máte pravdu.Měli jsme v GRADACU špatného domácího.Apartmán vypadal na fotkách velice pěkně,ale skutečnost byla úplně jiná.Pan domácí ukazuje na svých stránkách i ranč,ale na ten není vůbec přístup,jde mu jen o to aby měl obsazené apartmány.To co bylo ve Sreseru se nedá absolutně srovnat.Je to opravdu jen o tom,jak se domácí chová.
Re: Ubytování Gradac
09. 08. 2006 09:18
v gradacu jsme ted byli mam kontakt na ubytovani
Re: Ubytování Gradac
04. 09. 2006 08:39
Nemáte prosím někdo tip na ubytování v Gradaci? Mělo by to být ubytování v domě, kde je jeden, max. dva apartmány. Ne velké apartmánové domy s několika apartmány, tam není žádné soukromí. Nechci rušit jiné a být rušen jinými :-) Ideální stav by byl jeden apartmán v domě, s větší terasou a grilem, který by byl jen pro "náš" apartmán. Prostě co nejvíc soukromé ubytování. Pokud možno tak do 100m od pláže a do 500m metrů od centra. Ideální by byl odkaz na www stránky nebo fotky s případným plánkem uspořádání. Předem díky.
Re: Ubytování Gradac
14. 01. 2007 20:43
Ahoj Lena,
zaujal ma tvoj prispevok v diskusii a preto by som ta chcela poprosit, ci by si mi nemohla poslat kontakt na toho pana Vistica, pripadne fotografie alebo adresu jeho stranky. Dakujem Ti a prajem pekny tyzden. Jana
Re: Ubytování Gradac
06. 03. 2007 07:40
Zdravim vespolek,

najde se zde nekdo kdo bydlel v Gradacu v app. NEDA ? Pokud ano, muzete mi poslat nejake informace o tom jak jste byli s ubytovanim spokojeni, pripadne nejake foto, jine nez na jsou na webu. Zvazuji se tam letos ubytovat s 2 malymi detmi a uvital bych nejake nestranne informace.

Predem diky smiling smiley

Upraveno: Jsem asi trouba, dal jsem znovu prohledat cele forum na apartman neda a nasel cele vlakno, pri prvnim prohledani nic podobneho nenasel, divne, ale tim padem je tento prispevek uz tak trochu mimo, takze se omlouvam za mensi spamik. eye rolling smileysmiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil tomka (06. 03. 2007 07:45).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 211
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.