Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Levné ubytování apartmány

Autor maru 
Re: Levné ubytování apartmány
22. 07. 2007 12:08
Pokud byste měl někdo tip na ubytování pro 4osoby + roční dítě (nejlépe Istrie) od cca 17.8.,prosím napiště mi na mail: gabinakralova@atlas.cz Apartmán by měl mít 2 oddělené ložnice,ležet max 300m od pláže (ale raději co nejblíž),pláž s malinkými oblázky a cenově kolem 40,-eur/den.Díky
Re: Levné ubytování apartmány
22. 07. 2007 12:22
Plíííís - velmi spěchá - buchlo nám ubytování v městěčku Senj, kdo poradí nějaké v tomto místě? spěchá - odjezd 25.8. prosím písněte bud mejl - sladky.zbynek@seznam.cz nebo sms 774070657
Re: Levné ubytování apartmány
22. 07. 2007 18:04
borůvka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> smoking smiley
>
>
> SPECIAL pro Saru! - Pelješac, osada Borak - osobně
> minulý týden, osada je obsazená z 50%, ubytování
> nad cestičkou v Boraku do 10 euro-nabízejí sami
> majitelé, takže milá Saro, o tvoji omluvu již
> nestojím, stejně to bylo jen z legrace, a
> podotýkám že tato cena platila minulý týden - což
> je již plná sezona,že ??? Samozřejmě že domečky
> přímo u moře jsou dražší - do 15euro maximálně, hot smiley


Včera jsem se vrátila z Pelješacu. Jeli jsme bez zajištění ubytování s tím, že je všude prázdo a zkoušeli jsme to mimo jiné i v Boraku. Nevím, kde Borůvka vzala informaci, že Borak je z 50% prázdný. My jsme sháněli ubytko pro 4 lidi, naprosto marně, na Boraku nebyla ani postel,pokud bychom ovšem nechtěli barák ve stráni nejméně 600 m od moře. Stejné poznatky měli i další dvě rodiny, které jsme potkali v hospodě. Celý den jsme sháněli ubytování a i když na Pelješaci máme dosti známých,byl to dost velký problém a v těch 4o stupňových vedrech jsme byli rádi, když to martirium skončilo.Už nedám na "zaručené" informace a ubytování si příště raději zajistím předem a včas, tak jako dřív.

Sara
to Sara - Saro, už toho necháme jo? Jasně že ve tvém termínu už to bylo těžké a kor pro 4lidi sehnat ubytko na jednom místě, my si zamlouváme místo už v únoru abychom měli jistotu že ho máme, na blind už nejezdím, nemám na to nervy,navíc máme v rodině vozíčkáře, proto musím jasně vědět jaký je tam přístup k moři, oblázkové a písčité pláže jsou pro nás nemyslitelné, jedině pozvolná beton.mola, pak už můžeme vysunout plošinu kterou si vozíme a je to.Borak je opravdu žádaný a míst málo, my holt máme specifické požadavky a takové místo je tam jen jedno, ale o tom už jsem psala. Jedeme ještě jednou na stejné místo koncem srpna, v první dekádě července byl Borak opravdu poloprázdný,takže jak říkal Sheriff - zakopávám sekyru - ironickou, zdravím , borůvka
Hledáme ubytování v apartmánu pro 6 osob od 3.8. do 11.8.2007 .Cena za osobu na den do 11euro.Prosím o rychlou odpověd. Děkuji.
Dobry den,
kolem 11.8.07 vyrazime s prateli (6lidi) auty do Chorvatska. Ma nekdo tip na apartman, kde nase predstava je nekde kolem 10-14€/os/noc
pocitam nekde co 200-300m od more, pocitame z 7-8dny pobytu...

predem dekuji za odpovedi

hnidek@atlas.cz
Ahoj
Re: Levné ubytování apartmány
31. 07. 2007 19:42
confused smileyDobrý den,
Jedeme do chorvtaska 3 nějaké levné ubytování? Víte někdo něco. Napište mě na 1aktak@seznam.cz i foto může být. Spše někde jih chorvatska. Díky
Světlana
Re: Levné ubytování apartmány
09. 08. 2007 09:13
Zajímalo by mě, jestli se dá sehnat ubytování v srpnu na Rábu bez domluvy předem a jaké tam jsou cenové relace. zatím jsme sjížděli jen pobřeží a tam se dalo vybírat z volných apartmánů podle chuti. nevíte někdo jak je to na Rábu?
avatar Re: Levné ubytování apartmány
09. 08. 2007 14:07
Byli jsme na Rabu, poblíž moře měli vše obsazeno zhruba do 10 září. Dál od moře nevím, záleží asi na počtu lidí. My jsme byli na Loparu.
Mate niekto skusenosti s ubytkom v Brele a v Tucepi ? V tucepi som bol uz 5x a radby som aj niekam inam, konkretne do Brely len neviem, ci to tam mam ocakavat drahsie, a ci v termine posledny augustovy tyzden nebude problem zohnat pekne ubytko za dobru cenu (do 13Euro) ? (pre 7 dospelych ludi)
Re: Levné ubytování apartmány
20. 08. 2007 14:21
eye popping smiley proč chceš zkušenosti s ubytkem v Tučepech, když jsi tam už 5x byl??
peterbee
Re: Levné ubytování apartmány
21. 08. 2007 09:16
ja chcem porovnanie Tucepi a Brela co sa tyka cien
Re: Levné ubytování apartmány
21. 08. 2007 10:15
aha, tak to sorry, nedocvaklo mi, že chceš srovnání!! smileys with beer
Neví někdo o levném ubytování (12-13 euro) přímo ve Splitu?
Díky
Re: Levné ubytování apartmány
06. 03. 2008 12:20
smiling bouncing smileyJežišmarjá, a co byste tam chtěli v tý špinavý vodě ve Splitu dělat ?eye rolling smileySplit je hezký tak na vejlet a pak zas šupky dupky daleko. Bydleli jsme cca 25 km nad Splitem a mrak špíny od Splitského přístavu se vznášel až k nám....angry smiley
Ahoj, můžete, mi také poslat kontakt na levné ubytování na Makarské riviéřë, blízko u moře. Jsme dvě rodiny s dětma. Dík neugi
Re: Levné ubytování apartmány
07. 03. 2008 09:10
Dobrý den, poradí mi prosím niekto jednoduché ubytovanie pre dvoch študentov- môjho syna a jeho priatelku- v Zadare, časti Borik /alebo v blízkosti/ v termíne od 14. 6.08 ? Dakujem.
Uz dva tyzdne hladam apartman: oblast Kvarner, Stredna, Severna Dalmacia, pre dvoch ludi + rocne dieta, zahrada, nejaky ten tien, do 50 m od mora, piesocna plaz pripadne kamienkova aj pod stromami, do 15EUR na osobu.(koniec juna) Totizto minuly rok sme taky nasli v Podstrane a bolo super. Ak by ste o niecom vedeli, prosim napiste mi. Dakujem.
Re: Levné ubytování apartmány
25. 03. 2008 18:35
Prosíme o nějaký kontakt na pěkné ubytování v apartmánu pro dva dospělé a tři malé děti.Děkujeme
Re: Levné ubytování apartmány
25. 03. 2008 19:37
Dobrý podvečer. Poraďte mi prosím slušné ubytování (www) nejlépe v soukromí za solidní cenu blízko pláže a s výhledem na moře... Od severní Dalmácie dolů, nejlépe nějaký ostrov. Byli jste někdo na tak hezkém místě, že by jste ho doporučili?

Děkuji moc, můj email je stanley.muf@wo.cz

Stanaeye rolling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil muf14 (26. 03. 2008 21:36).
Mohu Vám zajistit ubytování v dislokaci Drevenik. Apartmán se nacházi 10m od moře. Z lodžije je výhled na ostrov Havar. Pokud budete mít zájem můžete zavolat na č:724769304 Od května do října jsem v Dreveníku. Pokud budete mít nějaký problém mužete me kontektovat.
Diky! L.
Re: Levné ubytování apartmány
12. 04. 2008 23:56
Po dobrych zkusenostech spinning smiley sticking its tongue outs lokalitou Rogoznice a Žaborič schanim na cerven ubytovani pro ctyri dospele a dve deti nejlepe primo u more. Libil by se nam Zaboric, ale mohla by to byt treba i Brodarica, nebi jine misti v blizkosti ostruvku. Prosim, prosim nemate nekdo dobry kontakt na pronajimatele v teto oblasti? Dekuji Bartos
Re: Levné ubytování apartmány
14. 04. 2008 10:08
Já také prosím o kontakt na ubytování pro čtyřčlennou rodinu, jedeme začátkem července 08 v lokalitě kolem Primoštenu a nebo od Splitu dolů k Makarské asi tak kolem 10 eu za osobu. Moc díky marketastauberova@seznam.cz
avatar Re: Levné ubytování apartmány
18. 04. 2008 13:03
Nemá někdo prosím kontakt na ubytováni pro 3 rodiny celkem 10 osob.6 dospělích a 4 děti.
Nejraději kousek od moře a na klidném místě,nejraději někde u Omiše,Dubrovník zn.levné
Děkuji
Daniel32
Re: Levné ubytování apartmány
18. 04. 2008 16:26
Nerozumiem. Priemerny plat v CR je nieco nad 20.000 KC. Jedno EURo stoji 25 KC. Vsetci zhanaju ubytovanie za 10 EUR/noc.
Re: Levné ubytování apartmány
18. 04. 2008 17:18
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:28).
Re: Levné ubytování apartmány
19. 04. 2008 10:25
Fido má pravdu, že na průměrnou mzdu dosáhne jen třetina lidí. Jistě, že jsme my lidé lakomci, a rádi bychom všechno zadarmo, to je stará pravda. Moje zkušenost je ovšem taková, že největší skrblíci jsou dobře situovaní. To byste někdy koukali.
Někdo musí na moře šetřit celý rok a mnohdy to stejně nevýjde. A ne jenom proto, že jsme národ, který díky hromadným spotřebitelským úvěrům na každou kravinu kterou má soused, skončí kompletně u exekutora.
Na dovolenou s námi jede rodina která nemá nejmenší platy, ale stejně by si sami dovolenou dovolit nemohli. Jedna dcera čerstvě vdaná, druhá na vysoké škole, třetí částečně mentálně postižená, starší auto a pod. Ale je to výzva, abychom se tomu nesmáli, ale bez machrování trošku pomohli, pokud můžeme. Ani to nemusí všechno vědět. Takže se těším v Chorvatsku.
petrcech
Re: Levné ubytování apartmány
28. 04. 2008 22:39
Já jsem byl ve Staniči u Omiše v apartmánech Stanič Ante a Stanič Ljuba apartmán pro 4 osoby stál v roce 2007 včetně tax 40,-euro v sezoně letos na sezonu 2008 jsem koukal je za 43,-euro což je cena taky dost slušná. Letos mám zajednaný apartmán v Staniči Čelina Zavode s názvem Ani Jurič, protože jsou zde pro děti houpačky a sluzavka. Cena za apartmán pro 4 osoby je 46,- i s taxou což dle mého je na červenec slušná cena. Link mi zadat nejde , ale kdo se chcete podívat tak zadejte do nějakýho vyhledávače " Stanič Ante " a jsou to stránky pana Vávry.
Jedeme letos taky do Stanič Ljuba.Mohu poprosit o nějake informace.Doufáme, že jsme vybrali dobře.Díky moc.Už se těšíme.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.