Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Levné ubytování apartmány

Autor maru 
Re: Levné ubytování apartmány
09. 05. 2007 20:04
Ahoj Hedus,

mrkni na par snimku zde: [www.flickr.com]
Pokud budes mit zajem o kontakt napis na email.
Re: Levné ubytování apartmány
10. 05. 2007 08:56
thumbs up lidi vy jste zlatí, hned jak budu mít chvilku, pustím se do toho a to by v tom byl čert, abychom v tom našem milovaným Chorvatsku něco solidního s výhledem nesehnali !! Možná se to někomu bude zdát malicherný, ale "výhled na zahradu za domem" jsme loni viděli a věřte mi - není o co stát. A mimo to - celý rok mám doma výhled na zahradu!! Zato výhled na moře je přímo fantazie!! No uvidíme!! Zatím všem dík, napíšu, jak jsme dopadli!!
Re: Levné ubytování apartmány
10. 05. 2007 16:18
zkuste www.drasnice.cz levne ubytovaní,50m od moře a česká domácí
Re: Levné ubytování apartmány
10. 05. 2007 17:32
Jahůdko, jak říkal Štěpán Šafránek v Básnících: "Maminko, mně to stačí říct třikrát..." :-)
Re: Levné ubytování apartmány
10. 05. 2007 20:58
dobrý den
chceme jet dve rodiny
1. Dva dospelí+ deti 13 a 10
2. dva dospelí deti 11 a 1 rok
do Chorvatcka město Poreč a nevíme jak a kde sehnat nejlevnější ubytování poradi nekdo moc dekuji.

zepe@quick.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zepe (10. 05. 2007 21:00).
Re: Levné ubytování apartmány
11. 05. 2007 14:41
Re: Levné ubytování apartmány
15. 05. 2007 17:30
pre NEKANE,

napiste mi prosim kontakt na to Vase ubytko.

dakujem
Re: Levné ubytování apartmány
15. 05. 2007 17:32
pre NEKANE,

napiste mi prosim kontakt na to Vase ubytko.

dakujem
Re: Levné ubytování apartmány
15. 05. 2007 18:58
Nevíte nekdo o přijatelném ubytování na jihu Istrie,Krku nebo někde v okolí pro 3lidi?
Re: Levné ubytování apartmány
15. 05. 2007 22:15
Také mám zájem o typech na přijatelné ubytování na týden od 9. 6. nejlépe Baška ostrov Krk, nebo kdekoliv na severním pobřeží CHO.

Napište mi alespoň orientační ceny za ubytování, naposledy jsem byla v Chorvatsku v r. 1985, nyní jedu s dětmi ve věku 13 a 15 let. Najdeme ubytování, když jedeme takhle bez rezervace u CK? Poraďte mi.
Re: Hledám levné ubytování-prosííím
21. 05. 2007 06:19
Pomozte mi prosím hledám levné ubytování v oblasti střední Dalmácie popř. Makarské na konci srpna v cenové relaci tak do 13 euro za osobu. Jsme dva dospělí a dvě děti 14 a 7. No a kdyby byl nějaký apartmán s výhledem na moře, tak by to byla úplná paráda. Prosím pomozte mi v hledání.. díky.
Re: Levné ubytování apartmány
21. 05. 2007 06:42
taky prosím prosím chci poslat levné ubytování . Díky. Zajímá mě střední dalmácie
Re: Levné ubytování apartmány
21. 05. 2007 06:45
prosím prosím také poslat. dík. pan.pazdera@centrum.cz
Re: Levné ubytování apartmány
21. 05. 2007 06:50
můžu poprosit o nějaké ubytování v Brele. Díky pan.pazdera@centrum.cz
Prosím o ceny. Dík
Re: Levné ubytování apartmány
23. 05. 2007 13:18
Hledám ubytování pro 4 dospělé a 2 malé děti (4 a 2 roky, menší nepotřebuje vlastní postel, většímu stačí přistýlka).
Nemáte někdo tip na apartmán se 2mi ložnicemi???

Lokalita: čím blíž k ČR, tím líp, Istrie, Krk apod. .... maximálně Omiš, dál ne :-)
Moře: co nejblíž APT, oblázky, písek, mírný vstup do vody skrz děti
Cena: do 60E
Termín: kdykoliv mezi 14.červencem a 25. srpnem

Díííííííííííík moc! smileys with beerjajanina@seznam.cz


________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jajanina (23. 05. 2007 13:19).
Re: Levné ubytování apartmány
24. 05. 2007 21:54
Dobrý den,
Nabídka ubytování v Chorvatsku!

V nabídce se nachází více než 1500 apartmánu v oblasti Istrie - Dalmácie vcetne ostrovu.
Dotazy na konkrétní pobytové místo zasílejte e-mailem: @#$%& dostanete vcasnou odpoved a podrobné informace.

Dekuji a jsem s pozdravem, Davor Krtalic, Liberec, ČR
confused smileyahojky chtěli bychom do chorvatska někam dolů do apartmánu pro 4 osoby 2 ložnice nevíte někdo o něčem cena tak 8,9eu děkuji
Re: Levné ubytování apartmány
31. 05. 2007 12:41
To je cena tak zhruba z roku 2004 - 05 počítej spíš tak 10 - 12 eur a najdeš.
mm
Re: Levné ubytování apartmány
01. 06. 2007 07:38
Na Pelješacu seženeš i letos ubytování za 8-9EUR na osobu v domech na malém moři i levněji.
Re: Levné ubytování apartmány
01. 06. 2007 21:16
Zdravím.Hledám levné ubytování v apartmánu pro 2 osoby(+mimčo 1rok) .Někde od Omiše dolů,nejlépe Brela,Baška voda,Promanja,ale možno i trošku níže(podgora,Igrane..)atd.čím blíž moře tím líp.Termín od 16.6 na tak týden.Jestli někdo o něčem víte dejte mi prosím vědet na rene.zboril@centrum.cz ,
Díky
Přeji pěkný den,
hledám ubytování v apartmánu v Zadaru, v termínu od 1. července. Pro 2 osoby + 2 děti (3 a 6 let). Pokud možno blízko moře max. do 150m a s výhledem na moře. Cena za ubytování max. do 14-15EU na osobu. Jestli má někdo dobrý tip, dejte prosím vědět na d.majerova@seznam.czspinning smiley sticking its tongue out
AHOJ,HLEDÁM LEVNÉ UBYTOVANÍ V OMIŠI NEBE V OKOLÍ(APARTMÁNY).3 POKOJE,BLÍZKO MOŘE DO 200 M
DÍKY
Re: Levné ubytování apartmány
05. 06. 2007 16:33
Prosím o tip na dobré ubytování v AP pro dva dospělé a dvě děti v okolí Omiše nebo přímo Pisak, blízko moře a v AP klimatizaci v termínu poslední dva týdny v červnu. Moc díky
Re: Levné ubytování apartmány
10. 06. 2007 22:20
Vážení,hledáme ubytování od Istrie po Zadar pro cca 7-8 lidí,v tom jedno dítě 4r.,můžou být i karavany či zařízené stany(jsme skromní-výlet SK),na cca týden s příjezdem od 5.8 do 10.8.2007-záleží na Vašem volném termínu,v ceně do 10€/os/noc.e-mail:skalicky.dvur@atlas.cz nebo uživatel Adis.
Re: Levné ubytování apartmány
17. 06. 2007 11:57
Poradte nekdo kvalatni ubytovani v Makarskej pro 2 dospelych a 1 dite (9 let) nedaleko plaze. Dik
Dobrý den, můj známý pronajímá velmi pěkné apartmány přímo u moře, pokud máte zájem o adresu webových stránek, napiště mi mailíka, ještě se tam nějaká volná místa najdou. Zdravím a přeju hezkou dovču! thumbs up
mm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na Pelješacu seženeš i letos ubytování za 8-9EUR
> na osobu v domech na malém moři i levněji.


V Potočine pronajímají i letos za 6 euro (to snad ani nechci vidět), v Boraku za 10 - 12 euro, v Drače se na 6euro dostaneš u domů u hl.silnice (raději si připlatte,jet až na Pelješac a bydlet v této cenové kategorii........)
mm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na Pelješacu seženeš i letos ubytování za 8-9EUR
> na osobu v domech na malém moři i levněji.


V Potočine pronajímají i letos za 6 euro (to snad ani nechci vidět), v Boraku za 10 - 12 euro, v Drače se na 6euro dostaneš u domů u hl.silnice (raději si připlatte,jet až na Pelješac a bydlet v této cenové kategorii........)
Re: Levné ubytování apartmány
18. 06. 2007 16:18
Nevím, kde Borůvka bere ceny na Potočine a Boraku tak jak uvádí.V Boraku za 10 EUr není ani vězeňský kavalec a v Potočine se s Vámi za 6 EUR nikdo ani nebaví. To platí pro hlavní sezonu.V mimosezoně je to sice levnější, ale až v druhé polovině září nebo v říjnu.V červenci nebo v srpnu se za prezentované ceny Boruvkou nikdo s nikým ani nebaví.
Re: Levné ubytování apartmány
18. 06. 2007 16:35
o chvilu tu budu pisat ceny 3eur a menej na osobu, ako keby ostatni boli z Marsu.eye rolling smileyyawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 280
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.