Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

MIMICE

Autor ttomas.n 
Re: MIMICE
08. 06. 2010 13:49
Dobrý den, na přelomu srpna a září jedu do Mimic od CK Novalja. Jedeme do apartmánů Zorana. Nebyl jste někdo v těchto apartmánech? Zajímalo by mě jaká cesta vede k moři (máme tříletá dvojčata) a v jaké části Mimic jsou. Děkuji
Re: MIMICE
13. 08. 2010 12:20
Jedeme taky do Mimic (25.8-7.9). S kým se potkáme? Ubytko asi nad silnicí tuším (nazařizuji já, takže nevím ani název apartmánu), no uvidíme, jaké to bude. Slyším o krámkách a kavárnách, to je fajn, že tam něco je, ale to si projdeme až na místě.

Chci se zeptat na nějaké výlety do okolí? Co byste doporučili. Jde si tam někde půjčit třeba člun? Jaká je cena?

A nudi koupání je někde možné? Nebo Mimice navazují hned na Marušiči a hned na Pisak či co je vedle a jsou všude textiláci? Budeme muset až do Vrulja zátoky?
avatar Re: MIMICE
13. 08. 2010 16:25
misha88:škoda že nejedete o týden později,ukázali bychom vám mista na koupání bez ale jako NEJ je opravdu zátoka Vrulje,cca 10km z Mimic.Jinak pokud se budete JEN koupat bez tak to tam celkem ani nikomu nevadí,jsou i v Mimici malé plážičky podel pobřeží ale je tam horší přístup.
Re: MIMICE
15. 08. 2010 09:10
Slofiku, nojono, termín doFči už nezměníme. Vy přijíždíte kdy?
Marušici hned nějak navazuje že na jih ale na sever to pobřeží nad Mimicema by mohlo být míň přístupný, ale pokud hned dostupný tak by to koupání bez třebašlo i tam..uvidíme no.
Re: MIMICE
14. 11. 2010 14:29
Zdravím všechny příznivce Jadranu smiling smiley,

tak následující léto vyrazíme zřejmě do Mimic. Nikdy jsme tam nebyli, tak by mne zajímalo, zda má někdo zkušenost s apartmány Tafra a jak je to s přístupem na pláž, zda je tam hlava na hlavě a tak. Ráda bych viděla i nějaké fotečky, pokud někdo máte spinning smiley sticking its tongue out. Za případné odpovědi předem díky thumbs up. Evík
avatar Re: MIMICE
05. 06. 2011 20:04
Zdravím,

letos jedu do Mimice do Villy Venera, nemáte někdo přesnou polohu? nebo mapku kudy se k vile jede? popřípade foto.

Díky
avatar Re: MIMICE
05. 06. 2011 21:24
Ahojte. Pro shubeny - informace z PF:
Píšou tam, že villa Venera je jedna polovina dvojdomku, v druhé polovině je villa Larus-M. Červeným puntíkem je označena villa Larus-M, tak Venera by měla být v té druhé půlce - pokud je informace z PF správná....Zdraví R.
Ukázky:

Večerní Mimice....

Re: MIMICE
06. 06. 2011 06:53
Rero:
Je to přesně opačně,při pohledu od moře je Venera na pravo a Larus vlevo,ve Veneře jsme byli v roce 2008.
Shubeny:
Poloha je na začátku Mimic ve směru od Splitu,Venera tam má tuším tři parkovací plochy,1 je hned u cesty nahoře a 2a 3 jsou u app a tam je trochu horší dojezd, je to dost hodně skopce ale pro dobrého šoféra to nebude problém.K pláži pod apt se jde kousek betonovou cestou ,chodníčkem z oblázků a potom cca 20 schodů, je to max do 100m.Druhá pláž je za přístavem jižněji cca 7 min pěšky.U přístavu a na té druhé pláži jsou kavárny na pití a zmrzku,jídlo nahoře u obchodu ,v hotelu a restaurace nad kostelem.Je to menší letovisko tak to budete mít zmapované rychle a jsou tam i výlety lodí.Bylo vidět že je to nový apt,vše nové,funkční,čisté takže pohoda,přeju příjemný pobyt.T.
Re: MIMICE
06. 06. 2011 13:50
Pro Evík a ostatní:
U p. Tafry jsme byli v roce 06 a 07. Apartmán je za městečkem směrem Makarská odhadem cca 4-500m po krajnici silnice, což je dost nepříjemné. (Vzdálenost už těžko odhaduji). Podle vody se nedalo projít, na zmrzku jsem s vnoučaty plaval cca 20m. Předloni jsem z Mimic ale koukal, ze se sesula skála do moře, tak to možná už půjde suchou nohou, nebo se to bude muset zase obeplavat? Jinak soukromá plážička je malá, ale pro pár lidí z apartmánu dostačující. Schodů bylo asi 160 borovým, voňavým hájem, ale bez zátěže, protože u vody je zamykatelný sklípek na věci. Výhled z apartmánů je špičkový, mimo app. S2 1.patro bez balkonu. Příjezd pro auto je po příkré rampě, bez problémů. Pár fotek jsem dal na ulozto.cz pod názvem app tafra, velikost 99,62MB. Pěknou dovolenou v Mimicích i jinde přeje deda.
Re: MIMICE
06. 06. 2011 16:56
Díky za informace "dedo", jen ... proč je to nepříjemné? Myslíš na docházku do centra? Jinak na fotky juknu moc ráda! thumbs up smiley
Re: MIMICE
06. 06. 2011 20:21
Pro Evík:
Přesně tak, když jdeš nakupovat, tak jezdí autobusy i náklaďáky asi metr od tebe a "kazí ti radost z procházky". Osobáky mi až zas tak moc nevadily. Chodil bych za svodidly, ale tam cesta je dost neschůdná.. Nakonec jsme někdy jezdili autem, protože u prodejny je slušné parkoviště. Jinak se mi tam ale moc líbilo. Ještě jsem kouknul na fotky od pana Vávry, má je tam nově doplněné.
Zdravím deda.
Re: MIMICE
06. 06. 2011 20:46
Tak to jo, už jsem se lekla, že je to něco horšího, inu za nákupy pojedeme vozem a rovnou se vyvezeme na nějaké lepší místo na procházku yawning smiley ... pojedou totiž s námi tři dětičky thumbs up smiley
Re: MIMICE
07. 06. 2011 11:35
Dobrý den. Koukal jsem na fotky od "dědy" a je to pro nás ideální. Mohl bych poprosit o nějaký kontakt na ubytování v Mimici? Předem moc děkuji. A přeji všem skvělou dovolenou grinning smiley
Re: MIMICE
22. 07. 2011 13:13
to SHUBENY
Zdravím ,
kdy jedete do villy venera? mám tam taky objednaný pobyt začátkem Srpna.
Dík za odpověď
avatar Re: MIMICE
13. 11. 2011 19:57
Zdravím,

sakra, jsem si Váš příspěvek přečetl až nyní, byly jsme tam také začátkem srpna přesněji 30.7. - 6.8.
Byly jsme skupinka 4 mladých lidí, 2 kluci 2 holky smiling smiley
Re: MIMICE
08. 01. 2012 19:23
Zdravím všechny.
Uvažujeme letos, že pojedeme do Mimic a chtěla jsem se zeptat jestli sa tam dá koupit na pláži zmrzlina, ale ty velké kopečky nebo se tam prodávájí pouze zmrzliny o naší malé velikosti. Před 4 roky jsme byli v Pisaku a tam byly jen malé kopečky a to děti težce nesly. Manžel nechtěl každý večer jezdit do Brely nebo Bašky jen kvůli zmrzlině. Díky za odpovědi.
Re: MIMICE
21. 06. 2013 10:33
Dobrý deň

Nebol nahodou niekto ubytovany v dome "Along the beach" . Mame to zarezervovane hlavne kvoli tomu, ze je to takmer na plazi,ale az teraz sme si uvedomili, ze niekde v blizkosti je restauracia a bary so zrzlinou. Napriek tomu, ze sme uz v minulosti v Mimiciach boli, nedokazeme si spomenut ci tam byval po veceroch hluk a obavame sa ci ta restauracia nie je hned vedla, podla fotografii,ktore sme nasli na nete, to nie je jasne. Dakujem
Prip. potesi akakolvek informacia ohladom domacich a pod.( pani Zvončica Mimica)
Re: MIMICE
05. 07. 2013 21:56
Dobrý večer Lenja ,
minulý rok sme absolvovli dovolenku v Mimiciach v sezóne ( prelom júl/august ) ...bývli sme kúsok vyššie po ceste , oproti pizzerii nad morom ale večer sme si pravidelne chodili posedieť do tých barov čo máte v susedstve a teda absolutne žiadny hluk ani ruch som tam nezažila, vždy to bolo práveže veľmi príjemne tiche a kľudné, skoro vyľudnené ...len šum mora ,sem tam nejaká vrava od domácich , ktorí každý večer hrajú v prístave petang a ľadovo vychladený Somersby , už sa neviem dočkať tých letných večerov na pláži v Mimiciach yawning smiley)
V akom termíne idete ? My sme tam od 24.7.2013 do 3.8.2013.
Re: MIMICE
06. 07. 2013 12:50
Pokud jste tam zatím nebyli tak aspoň přivoňte..

Re: MIMICE
07. 07. 2013 19:56
Zdravím , prosím nenájde sa tu niekto s priamym kontaktom na ubytovateĺov priamo v Mimicich ?? My sa po roku vraciame do rovnakého aparmánu ale celý dom je už obsadený a moja sestra sa na poslednú chvíľu rozhoduje že by sa pridali. Zháňame teda ubytovanie pre 2 dospelých, 1 x štvorročné dieťa a 1x štvormesačné mimino bez nároku na ložko. Stačilo by trebars aj nejaké štúdio 2+1 ak by teda majitel bol ochotný ubytovať tam aj takúto zostavu. V termíne od 24.7.2013 na cca 7 dní ...
Re: MIMICE
14. 07. 2013 12:30
chrobak napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý večer Lenja ,
> minulý rok sme absolvovli dovolenku v Mimiciach v
> sezóne ( prelom júl/august ) ...bývli sme kúsok
> vyššie po ceste , oproti pizzerii nad morom ale
> večer sme si pravidelne chodili posedieť do tých
> barov čo máte v susedstve a teda absolutne žiadny
> hluk ani ruch som tam nezažila, vždy to bolo
> práveže veľmi príjemne tiche a kľudné, skoro
> vyľudnené ...len šum mora ,sem tam nejaká vrava
> od domácich , ktorí každý večer hrajú v prístave
> petang a ľadovo vychladený Somersby , už sa neviem
> dočkať tých letných večerov na pláži v Mimiciach
> yawning smiley)
> V akom termíne idete ? My sme tam od 24.7.2013 do
> 3.8.2013.


Ahoj, dakujem za odpoved, my ideme 22.7 na 7 az 10 dní. To závisí od toho, na kolko dní si najdu ubytovanie svagor s rodinou,, ktorí sa k nám pripojili na poslednu chvilu a nedari sa nam najst pre nich nie ze vhodne,ale ziadne ubytovanie :-) Asi to riskneme a oni pojdu na blint.
Re: MIMICE
14. 07. 2013 19:55
lenja, jezdím taky na blind a ubytování hledám v takovýchto zařízeních. Ještě jsem neměl problém , vždy spokojenost. Karel
[maps.google.com]
Re: MIMICE
16. 07. 2013 07:53
Karel, dakujeme za tip, na tuto moznost som uplne zabudla. Urcite vyuzijeme ich sluzby ak sa nezadari inak.
avatar Re: MIMICE
02. 12. 2013 17:27
... oprava



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (02. 12. 2013 17:28).
Re: MIMICE
03. 01. 2014 17:50
Zdravím všetkých čo radi dovolenkujú v Mimice. Ak hľadáte ubytko priamo na pláži (aby ste nemuseli po schodoch) alebo blízo pláže ozvite sa na mail andi.matas@gmail.com
Re: MIMICE
27. 02. 2014 10:40
Ahoj,letos chceme do mimic,do apartmánu zorana,chci se zeptat jestli to nebude velkéj problém pro 14 ti letého vozíčkáře na pláž se chodí kolem apartmánu kolombo a merica,zajímá me jak tam vypadá cesta a hlavně jestli tam není moc schodu , děkuji všem za každou radu,ahojky,
Re: MIMICE
04. 03. 2014 21:51
K aparrtmánu Zorana myslím není bezbarierový přístup. Od pláže jsou asi 3 schody, pak je prudší kopec a k apartmánu Zorana je to asi 20 schodů. Tak jak to je tady na obrázku [kastela-travel.com]
Re: MIMICE
05. 05. 2014 20:40
Halóóó.Tak kdo se letos chystá do Mimic?
Kdo tam bude přelom června a července? Já zde budu i s přítelkyní od 26.6-5.7. na apartmánu tafra od Vávry.
Bude tam ještě nekdo z fóra?
Re: MIMICE
05. 05. 2014 21:31
Ahoj, my jedeme zase 5rokem do Mimice, ale kvůli promocím už od 1.6., takže v té době tam nebudeme.smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil olga1 (22. 05. 2014 07:01).
Re: MIMICE
22. 05. 2014 04:57
Aj my ideme tento rok do Mimic. Ubytovani budeme v Larus M
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.