Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Staniči u Omiše

Autor Tereza 
Re: Staniči u Omiše
21. 03. 2008 21:55
Matko, seš fakt rychlej - asi bylo vhodnější se nejdřív zeptat a pak "zaisťovať". Teď už je lepší se nepídit.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Staniči u Omiše
21. 03. 2008 22:35
To Hopkirk: Len pre upresnenie, aspon podla mojho nazoru nepatrim medzi ludi, ktory by nieco riesili zbrklo a bez predosleho prezistenia. Myslim si ze ulohou takehoto fora je, aby sa clovek dostal k nejakym informaciam od ludi ktory ich poskytnut mozu.
Ak ta tato moja otazka obtazovala, nemusel si na nu reagovat. Namiesto toho som dostal odpoved, ktora zo mna robi chaosaka. Diki thumbs up smiley
Re: Staniči u Omiše
22. 03. 2008 12:25
MatkoSpeed napsal(a):
-------------------------------------------------------
... Namiesto toho som dostal odpoved, ktora zo mna robi chaosaka. Diki

No a divíš se? thumbs up smiley Jinak perfektní snímky pobřeží Staniči má na svých stránkách CK Vávra i s popisem jednotlivých APP.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Staniči u Omiše
22. 03. 2008 15:55
No skus si este raz precitat moju otazku a mozno pochopis. Jedna sa len o Vilu Jana a ta v ponuke CK Vavra nie je. Islo mi len o male spresnenie informacii ktore mam. Cakam odpoved od ludi ktory boli ubytovany v tejto konkretnej vile. Ak tu ovsem niekto taky je. Na to snad pravo mam, nie??
Namiesto toho dostavam info o mojej neschopnosti. No, niekto je nadclovek s patentom na rozum a my ostatny sme len obycajny ludia!!
Re: Staniči u Omiše
22. 03. 2008 17:29
Jen taková rada pro všechny "obyčajný ľudia" - jakékoli obrázky (i cizích APP) mi pomůžou přesně lokalizovat můj APP. Že Vávra nemá tvůj, neznamená, že na jeho obrázcích třeba není vidět. Dá to trochu víc práce a pátrání, než napsat dotaz, ale výsledek vlastní prací víc potěší. Jinou radu nemám, další nikdo v tvém APP asi nebyl. A nečerti se, nikdo z tebe vola nedělá a nikdo (dokonce ani já) to nemyslí zle. Hezkou dovolenou ve Staniči přeje Jarda (Hopkirk). smoking smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Staniči u Omiše
24. 03. 2008 08:40
Ivetaa:celkem se musím zastat HOPKIRKA-to je jeden z lidí-kteří opravdu chtějí a umějí pomoct.Aspoň teda zrovna patří k lidem bez kterých by to forum jaksi nebylo ono.(stejně jako DOKY,Jeliman a podobní staří mazáci)
A je fakt-že když se někdo ptá na apartmán -tak můžou poradit i ti kteří konkretně v něm nebydleli-ale třeba kolem něj chodili-ví kde asi leží apod.
Když jezdíte pár let do stejný oblasti-tak ona zase ty vesničky nejsou tak velké-aby to člověk za pár let neznal.
My byli 3x na Omišské-nikdy jsme nebyli ubytování přímo v Omiši-a stejně už za ty leta vím kde co v Omiši je-a ráda jsem na meil lidem poradila.
Staniči u Omiše
24. 03. 2008 12:06
Ve Staniči je hezky. Ale musím přiznat, že jinde jsme dosud nebyli, a ani nebudem. Jezdíme mimo prázdniny, je tam klid, málo lidí. Je to sice v prudkém kopci (od silnice na pláž cca 200 schodů), ale dá se to v pohodě přežít. Do Omiše je to opravdu jen pár minut jízdy. Ani Split či Makarska není daleko. Doufám, že se mi podaří vložit odkaz na fotku:

Re: Staniči u Omiše
24. 03. 2008 16:17
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:49).
Re: Staniči u Omiše
24. 03. 2008 17:50
Fido: Ano, myslím tuto pláž, jen nevím, proč se mi můj obrázek nezobrazuje. Asi jsem někde udělal chybu. Budu to asi muset zkusit nějak jinak, jen nevím jak. Do mého profilu se mi fotku ale podařilo uložit, přímo. Škoda, že to nejde sem.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dave (24. 03. 2008 17:51).
Re: Staniči u Omiše
24. 03. 2008 18:03
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:48).
Re: Staniči u Omiše
24. 03. 2008 18:06
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:48).
Re: Staniči u Omiše
24. 03. 2008 18:42


Tak, snad se to nyní podaří. Pokud ano, děkuji, Fido ;-)
Re: Staniči u Omiše
24. 03. 2008 18:48
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:46).
Re: Staniči u Omiše
24. 03. 2008 18:58
Fido: My jedem někdy v polovině června - tedy pokud nepojedem jinam, vždy dovolenou řešíme až na poslední chvíli, 13.7. už budem minimálně dva týdny doma, škoda, mohli jsme jedno dát...

- ještě jedna fotka, ale tentokrát už je pláž plně obsazena, myslím, že to bylo 1.7.2007, jeli jsme naštěstí domů, mimo prázdniny je tam ale pár lidí


renata
Re: Staniči u Omiše
04. 04. 2008 14:37
Ahojte. Nemáte náhodou niekto kontakt alebo link na apartmány hneď pri pláži? Okrem p. Vavru. ďakujem.
Re: Staniči u Omiše
09. 04. 2008 18:52
Máme ještě posledních pár míst volných ve Staniči u Jozi Kovačiče. Napište sapik@kabel1.cz a pošlu odkaz. Zdravím Szappanos spinning smiley sticking its tongue out
smileys with beerRe: Staniči u Omiše
16. 04. 2008 10:45
hledám lonskou spolubydlící pí.Terezu,apartman MILAN ,letos vyjíždíme 5.7.2008 ,tak doufám ,že se zas sejdeme.Kdo jede v této době ozvete se.
Re: smileys with beerRe: Staniči u Omiše
17. 04. 2008 21:26
Zdravím,letos jedu na dovču do apartmánu Žarko,byl tam někdo
Re: Staniči u Omiše
29. 04. 2008 22:48
Zdravím, nebyl jste někdo prosím ubytován v apartmánu Staniči Ljuba? Potřebovala bych zjistit, jestli není přímo u magistrály, jak je to tam s hlukem od aut a jakékoliv info nebo i fotku. Díky
Re: Staniči u Omiše
30. 04. 2008 11:55
Zdravím, rada bych se přidala k dotazu na apartmán LJUBA ve Staniči.Jedeme 28.6.Nemáte někdo naplánovanou cestu.jedeme poprvé tak snad to všechno vyjde.
Re: Staniči u Omiše
30. 04. 2008 12:44
Janina
Re: Staniči u Omiše
02. 05. 2008 08:00
Ahoj, nejedete někdo přelom červen červenec do Staniči? Budeme v Ivce přes ag. Vávra, tož by bylo fajn, kdyby tam byl taky někdo česky kecající, nejlépe s dětmi tongue sticking out smiley
Re: Staniči u Omiše
02. 05. 2008 17:01
Nazdárek.My jedeme 28.6. taky přes pana Vávru do Staniči.Mame dva kluky, holčičku 1,5 nechame babičce.Jestli jedete taky nějdo dejte vědět.My bysme se přidali.Ale jsme ubytovaní apartmán Ljuba.
Re: Staniči u Omiše
02. 05. 2008 18:14
Ahoj,odpovídám na dotaz,jak to vypadá ve Staniči.Loni jsem tam byla přímo v letovisku Vela Luka a moc se mi tam líbilo.Bydleli jsme pod magistrálou ve vilce Filomena.Moc příjemná mladá paní.Schodů sice hodně,ale ten výhled shora stojí za to.A jinak jsme tam zažili tak velký vlny,jako ještě nikdy v Chorvatsku, a to že už jsme na pár místech byli.Tak prima dovolenou§
Re: Staniči u Omiše
02. 05. 2008 18:39
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nazdárek.My jedeme 28.6. taky přes pana Vávru do
> Staniči.Mame dva kluky, holčičku 1,5 nechame
> babičce.Jestli jedete taky nějdo dejte vědět.My
> bysme se přidali.Ale jsme ubytovaní apartmán
> Ljuba.



My jedeme 26.6., máme dva kluky 3 a 5 :-) Babičku a dědu si mazaně bereme s sebou smiling bouncing smiley
Re: Staniči u Omiše
02. 05. 2008 19:08
No to je hrozná škoda.Jedeme poprvé, tak hledáme někoho na cestu.Ale třebe se tam potkáme.Přeji krásnou dovolenou.
steeve
Re: Staniči u Omiše
02. 05. 2008 19:17
Jajanina, koukám, že jedete do Ivky, my jsme loni byli v Danijele, a to je hned vedle Ivky, je to jen po soukromých schodech hned na pláž( teda těch schodů bylo 140) ale v pohodě, magistrála je výš, takže klid, a chodili jsme na pláž kousek více vlevo, na tu hlavní pláž Vela Luka, pro děti super, a pro dospělé taky, hospůdka, půjčovna skůtrů, je tam pár stromů na stín, a jezdíme vždycky v červnu, kdy tam není plno.
Kdyžtak písni mailem, a můžu vyhrabat nějaký fotky.
Re: Staniči u Omiše
11. 05. 2008 09:30
Ahoj,27.6. odjíždíme od Vávry se známýma a malýma 6 dětma (1,5r. - 5 let) do apartmánu Ani Jurič,nebyli jste tam někdo,jaký máte názor...?na moře,ubytování,ceny...Prosím písněte...
Re: Staniči u Omiše
12. 05. 2008 00:23
Minulý rok v júli sme boli v apartmánoch Ani Jurič tiež cez CK Vávra a boli sme veľmi spokojní. Apartmány sú veľmi pekné a čisté s dobre vybavenou kuchyňou a s dvomi balkónmi s krásnym výhľadom na more. Pri dome je aj parkovanie, takže sa nemusí nosiť batožina po množstve schodov od magistrály až do domu, ako je to u iných apartmánov, ktoré nemajú vlastné parkoviská a hostia parkujú pri magistrále. Pred domom je gril a pre deti sú tam hojdačky. Pozemok je oplotený, takže deti sa tam môžu bezpečne hrať. Na pláž je to možno nejakých 80 až 100 schodov, ale dá sa to v pohode zvládnuť. Pláže nie sú preplnené a dajú sa tam nájsť miesta, kde môžete mať súkromie. Kúsok od apartmánov pri magistrále je obchod a nejaká reštaurácia, ale my sme chodievali väčšinou do Omišu. Pani Ani Jurič je veľmi príjemná a na konci pobytu pozýva svojich hostí na spoločnú večeru a na cestu všetkým daruje fľašu vína. Ak by si mala ešte nejaké otázky, tak Ti rada odpoviem.
Re: Staniči u Omiše
12. 05. 2008 14:20
Zdravím,
letos 20.6. jedeme poprvé do Staniči Čelina-Zavode do apt. Ani Jurič, přes CK Vávra. Děkuji Janus za info o apartmánu, nemohla jsem o něm nikde nic najítsmiling smiley
Chtěla bych se ještě zeptat, jestli se dá do Omiše jít někudy v klidu pěšky, nebo jen po magistrále autem...
Taky jestli nám někdo můžete doporučit nějakou hospůdkusmileys with beer
Děkuju za tip, ahoj Kačkaeye rolling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 101
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.