Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Staniči u Omiše

Autor Tereza 
Re: Staniči u Omiše
02. 03. 2007 09:42
Budu Vám velice vděčná, když mi napíšte kontakt na onoho člověka, jedem e do Staniči v srpnu s malými dětmi a nikdy nevíte kdy můžete potřebovat pomocnou ruku . děkuji
Re: Staniči u Omiše
02. 03. 2007 10:20
prosím dáte mi někdo informace o apartmánu Daniela??
Re: Staniči u Omiše
02. 03. 2007 12:33
Jíra napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Přátelé,
> díky P. Káchovi nová galerie fotek Staniči na
> www.kacha.cz. Takže můžete doplňovat.
> Jíra

Jíro díky, pěkné a hlavně informativní fotky. Takové ty fotky "z vody" miluju, jsou nenahraditelné ohledně polohy domů !!! thumbs up "Hin sa teprva hukáže", jak jsou na tom APP s přístupem do vody.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Staniči u Omiše
02. 03. 2007 14:28
kanárka
Re: Staniči u Omiše
02. 03. 2007 20:55
Čauky, prosím byl jste někdo ve vile Tomas. Jedeme v srpnu a ráda bych věděla jak daleko a kolik schodů to je k moři, máme 5letou dceru, tak jestli to zvládne. Díkythumbs upcool smiley
Re: Staniči u Omiše
02. 03. 2007 21:27
No, jestli je to vila Tomas co je u magistrály, tak to není pro malé dítě ideál.
Přes silnici se musí dávat pořádně pozor a dítko držet za ruku jako klíště,k moři je to 100m těžko i vzdušnou čarou. Musíte počítat s tím, že u baráku bude dost provoz. Pokud půjdete dolů na tu hlavní pláž, tak tam budete mít dost místa a hezké prostředí. Nemá ale cenu chodit tam a za hodinun zpátky, sotva byste se okoupali. Občerstvit se dá i v hospůdce na pláži. Není to tragedie, ale počítej s tím, že si malinko zasportujete při cestě nahoru.Jinak je ve Staniči hezky a určitě bych to místo doporučil.
Jíra
Re: Staniči u Omiše
03. 03. 2007 13:38
Ahojte chcem sa spýtať kto pozná apartmán DANIJELA, tento rok sa tam chystáme...Aký je prístup k moru.....
ĎAKUJEEEEM smiling smiley
Re: Staniči u Omiše
04. 03. 2007 14:34
Zdravíčko,letos 19.07. jedeme do AP. Danijel,moc bychom uvítali nějaké informace o apartmánu a okolí, jestli má někdo nějaké foto a pod. Díky moc .
igy
Re: Staniči u Omiše
05. 03. 2007 21:21
Máte někdo zkušenost s apartmány Ivka ve Staniči?
Jíta
Re: Staniči u Omiše
06. 03. 2007 09:58
Ahoj,nemáte někdo zkušenosti s cestovní agenturou -Jadranka?Děkuji za informace.
Re: Staniči u Omiše
09. 03. 2007 19:44
Caute bol niekto na dovolenke cez p.vavru?
Re: Staniči u Omiše
10. 03. 2007 09:10
Pro palbi
V apartmanu Danijel jsem byl v roce 2004, foto nemám protože jsem v té době neměl dig. foťák a scener nemám, jinak vybavení je postarší asi tak 70 léta, ale zachovalý. Apartman je těsně pod magistrálou, ale hluk z ní není slyšet. Jediný problém bych řekl je přístup k pláži, nejdříve hrozný kopec, ale takový, že je tam zatáčka a když jí projíždí auto, tak má jedno zadní kole ve vzduchu a potom 134 nebo 135 schodů, ale jak se jim povedli, užší, širší 10 i 30 cm vysoké a v té době chatrný zábradlí, tak jsem se ho raději ani nedržel. Jinak jsem byl loni v Ruskamenu, to je 500 metrů od Staniči a byl jsem se podívat na pláži, tam tam byl navezen nový bílý šterk (kačírek), tak to bylo docela tak metr do vody zakalený, ale myslím si že se to přez zimu vyčistí. Jestli bedeš mít ještě nějaké otázky tak napiš.
avatar Re: Staniči u Omiše
10. 03. 2007 19:34
MaŤo:když jukneš na diskusi už se tady o tom psalo moc a moc.
Za sbe jezdíme s CA p.Vávra každý rok a vždycky 100% spokojenost-ale už jsem tady o tom fakt psala mockrát.Každopádně-nikdy nebyl problém za který by jeho CA mohla-je to velmi příjemný člověk a zatím nemáme potřebu měnit.letos jedem do Staniči také s ním.
Re: Staniči u Omiše
11. 03. 2007 18:09
Ivetaa : Ďakujem za info.....o p.Vavrovi, tento rok ideme cez neho do apartmnanu DANIJELAAA......nevieš nahodou aj o nom nieco ? Ešte raz díky.smiling smiley
Re: Staniči u Omiše
14. 03. 2007 10:43
Připojuji se ke spokojeným lidem s CK Vávra, byli jsme loni ve Staniči, apartmán Katja, sice byl nad magistrálou, ale jinak bezva.
avatar Re: Staniči u Omiše
14. 03. 2007 17:17
Tak my do Staničijedem poprvé-znám ho jenom když jsme dva roky jezdili o něco dál od Omiše.Ale myslím že ty pohledy z moře a fotky na stránkách p. Vávry jsou docela věrné-aspoň si člověk udělá představu.
Letos jedem v půli června do Staniči(čelina zavode) do ap. Tončica.
A těším se jako malá-až si v Omiši v pekárně koupíme kulatej placatej chleba a k němu tvaroh a pršut!!Mňam-už aby to bylothumbs up smiley
Re: Staniči u Omiše
18. 03. 2007 14:47
Ivetoo, bacha na ty hospody nad magistrálou.
My vlezli do jedné z nich na takovou vyvýšenou terasu a hospodský který nás tam viděl poprve ucítil asi kšeft a tak nám po obědě přinesl pozornost. Tak šílené kalfasy Rakije, že když jsem to vypil za sebe, za děti a dopil po ženě, tak mě málem podpírali než jsem došel k apartmánu. Jinde mají menší skleničky.
Tak se tam držte. Je tam hezky.
Jíra
Re: Staniči u Omiše
18. 03. 2007 15:13
f



Upraveno 4krát. Naposledy upravil L.K. (16. 01. 2013 22:18).
Re: Staniči u Omiše
18. 03. 2007 18:52
Souhlas. Tak se ta restaurace jmenuje. Nemohl jsem si vzpomenout.A vše výše napsané potvrzuji.
Re: Staniči u Omiše
23. 03. 2007 09:59
To Bobes a Renča
Zřejmě se potkáme. Já jedu s rodinkou 5.07 - 12.07 app Milan.
Takže naschle v HR sousedismileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil RomanZ (23. 03. 2007 12:05).
Re: Staniči u Omiše
24. 03. 2007 21:35
Musím potvrdit spolehlivost CA Vávra. Jedeme s nimi letos po čtvrtý a zatím žádný problém. Jinak letos Stanici - apartman Milan 19.- 29. 6. 07, tak pak písnu.
Re: Staniči u Omiše
29. 03. 2007 14:53
Prohlížela jsem si diskuzi a nenarazila jsem na info o ap. Danijela.Měl by je někdo? Jedeme tam v červenci cca 13ti členná grupa včetně malých dětí, tak bych uvítala nějaké blížší informace o tom, jak to tam vypadá. Podle fotek OK, ale nedá se z nich poznat jak je to např. s cestou k moři.
Díky.
AB
Re: Staniči u Omiše
10. 04. 2007 13:38
Vážení,

byl jsem náhodou upozorněn jedním svým klientem na vulgární příspěvky na moji osobu od jednoho přispěvatele na tomto fóru. Jelikož se jedná o značně zkreslené informace, za pomoci kterých se mne tento přispěvatel snaží za každou cenu očernit, nemohu nereagovat. Považuji za správné uvést věci na správnou míru, nehodlám se ale nijak obhajovat, ani se účastnit dalších diskusí na toto téma. Pokud budete někdo mít další otázky, můžete mne kontaktovat e-mailem.

Za ta léta co již pracuji v cestovním ruchu jsem pochopil že se člověk nikdy nezavděčí všem lidem na 100%, i když se člověk snaží sebevíc. Všem svým klientům se vždy snažím co nejvíce vyjít vztříc a v případě jejich nespokojenosti celou věc řešit. Pán který se na tomto fóru o mně takto vulgárně vyjadřuje bohužel takto jednal i v případě řešení reklamace ubytování.
Pravdou je že u apartmánu který měl objednaný došlo ke komplikaci, s majitelem jsem ten rok začal spolupracovat a ten se bohužel ukázal jako nespolehlivý a nedodržující základní dohody. Došlo k situaci kdy jsem musel řešit situaci kdy mi majitel apartmánu Varnica v Grebaštici oznámil že objednané rezervace nemůže dodržet jelikož slíbil ubytování svým přátelům ze Slovenska. Po této zkušenosti jsem spolupráci s tímto penziónem okamžitě ukončil, ale musel jsem řešit situaci ubytování hostů kteří již měli rezervované apartmány v domě Varnica, ale nyní z důvodu nespolehlivosti majitele jsem jim nemohl rezervované ubytování dát. Okamžitě jsem začal situaci řešit a podařilo se mi navázat spolupráci s jiným majitelem se kterým úspěšně spolupracuji až do teď. Všichni hosté kterých se tato nepříjemná situace týkala dostali tedy ubytování na stejné úrovni, za stejnou cenu, na stejném místě a ještě o cca 30m blíže k moři. A všichni dostali novou adresu ubytování s dostatečným předstihem před dovolenou. Všichni byli spokojeni, pouze tento pán reagoval nepochopitelně hrubě a arogantně.
Věřte že tyto situace pro mne nejsou příjemné, a z toho důvodu se vždy snažím spolupracovat pouze s prověřenými apartmány. Nicméně může se stát že některý host nebude spokojen, což se ale vždy snažím řešit k jeho spokojenosti. Tito hosté dostali ubytování minimálně na stejné (spíše lepší) úrovni než jaké měli objednané, proto nechápu takovéto reakce. Také nechápu jak může pisatel příspěvku tak bezostyšně lhát, výrazy které mi vkládá do úst nejsou mým stylem, se všemi svými klienty jednám zásadně slušně, vulgární výrazy nepoužívám ani v osobním a natož v profesním životě. Jak jsem již řekl nehodlám se nikterak obhajovat, mám spoustu klientů kteří využívají mých služeb spokojeně již spoustu let a to je pro mne dostatečnou satisfakcí. Zprvu jsem zvažoval zda vůbec na takovéto hrubosti má cenu odpovídat, ale pokládal jsem za správné uvést své stanovisko. Na další příspěvky tohoto přispěvatele již nehodlám reagovat, a mojí otázkou je také to proč administrátor tohoto fóra takovéto vulgární příspěvky toleruje.

S pozdravem
Andrija Buličič
avatar Re: Staniči u Omiše
11. 04. 2007 07:35
Ačkoli z pozice třetí osoby které se spor pana AB a pisatele příspěvků netýká je těžké hodnotit kdo má pravdu(protože každý člověk si většinou myslí že právě on má pravdu)ALE je mi sympatické že se mohly vyjádřit obě strany.Upřímně řečeno když si spojím příspěvek jednoho i druhého-tak vlastně ta hlavní věc se shoduje-měli ubbytování-majitel odřekl a vzal si tam známé ze slovenska-takže dostali náhradní.Mě se zdá že oba mluví o tom samým-akorát každej to vidí jinak-ale to taky může být osobní pocit-mě taky lidi nesednou a pak mi stačí málo a ve všem vidím křivduspinning smiley sticking its tongue out
Ono jezdíme taky přes CA a vím-že ať se majitel CA snaží jak chce-přece jen záleží víc na majitelích apartmánů-jaké mají povahy atd-to asi nejde ovlivnit.Přece jen je potřeba si uvědomit že ačkoli jim neseme peníze-žijeme v jejich majetku-je to zásah do soukromí nás i jejich.Chce to toleranci z obou stran.
100lidí-100povah říká se: jsme každý jiný-takže to je spíš o tom že nemůžeme očekávat že si před nám někdo sedne na zadek.Já jsem zatím problémy neměla (myslím s CA-jezdíme s Vávrou)a když vznikly problémy tam-ve slušnosti jsem řekla CO a JAK bych si představovala-a vždycky jsem se s majiteli domluvili-třeba i za cenu mírných ústupků jak z jejich tak z naší strany.
A to jezdíme každý rok jinam k jiným lidem.
Tímto nechci obhajovat pana ABV ani dotyčného přispěvatele-jenom z toho mám takový pocit-a je to jenom můj názor yawning smiley
igy
Re: Staniči u Omiše
16. 04. 2007 09:28
Jak vidím, tak pan Buličič umístil své reakce úplně všude. Dobrá tedy, ještě jednou se v krátkosti vyjádřím, protože jsem na tento thread také přispíval a i když problém není o Staniči, tak chci dojemný příspěvek pana Buličiče uvést do reality.
Co mi vadilo a vadí:
Pan Buličič nás o změně ubytování předem vůbec neinformoval, takže jsme po 1 000 km cestě s tříletým dítětem běhali po dotyčném letovisku a sháněli ubytování, protože původní ubytovatel se s námi vůbec nebavil a ve finále před námi utekl. Na majitelku náhradního ubytování jsme narazili čistě náhodou, když jsme hledali aspoň nějaký volný apartmán. A to jsem si pobyt rezervoval již někdy v únoru a vše včas a řádně zaplatil. Náhradní ubytování nemělo parametry původně objednaného, místo AP 4 to byl AP 3. A tak by se dalo pokračovat. Šlo mi o jediné mít klidnou a pohodovou dovolenou u moře, proto jsem si vše organizoval s velkým časovým předstihem, a výsledek byl tento.
K dalšímu se nemá cenu vyjadřovat - ze strany pana Buličiče stačilo jediné - říct promiňte, omlouvám se vám za způsobené obtíže a vysvětlit vzniklou situaci. Toho pan Buličič jaksi nebyl schopen, dostalo se nám pouze arogantního vyjádření ve smyslu vlezte mi na záda..., proto z mé strany možná arogance, možná i hrubost. Proto toto varování.
Myšlení a chování pana Buličiče dokresluje také i výzva administrátorovi ke smazání mého příspěvku, myslím si že takové cenzorské manýry do dnešní doby již nepatří. Faktem je, že pravda je občas nepříjemná, ale ta vymazat bohužel jaksi nejde.
igy
Re: Staniči u Omiše
16. 04. 2007 09:35
Toto byl můj poslední příspěvek na téma pan Buličič, howgh.
Do Chorvatska jezdím od roku 1998 každý rok, ale toto se mi ještě nestalo.
Re: Staniči u Omiše
03. 06. 2007 13:56
Ahojte
Ideme tento rok do Staniči do vily Jure cez pana Vávru.Má niekto foto odtial,pošlite na email:Ďakujem
Re: Staniči u Omiše
03. 06. 2007 15:02
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:45).
Re: Staniči u Omiše
03. 06. 2007 15:04
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:45).
Re: Staniči u Omiše
10. 06. 2007 13:25
Již víte, kam v létě na dovolenou?
Tak tedy - vítejte v Chorvatsku - dobro došli!
[www.davorkrtalic.com]

V nabídce se nachází více než 1500 apartmánu v oblasti Istrie - Dalmácie
vcetne ostrovu.
Dotazy na konkrétní pobytové místo zasílejte e-mailem: @#$%&
dostanete vcasnou odpoved a podrobné informace.
Děkuji a jsem s pozdravem, Davor Krtalić, Liberec, ČR

Davor Krtalić - Dalmatinac
Zprostředkování obchodu a služeb
460 14, Liberec - Česká Republika
Mob: ++ 420 73 285 5926
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.