Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Staniči u Omiše

Autor Tereza 
igy
Re: Staniči u Omiše
21. 01. 2007 22:34
Díky za odpověď. Jsem zvědavý, osobně jedu do Chorvatska letos už poosmé, ale dvakrát se mi stalo, že jsem měl potíže s cestovními agenturami - první ... (pan Buličič), to byla fakt síla, ten člověk je drzej jako lázeňská veverka a podruhé loni - ubytování ve Sreseru, ale to jsme vyřešili druhý den k naší naprosté spokojenosti vcelku bez problémů. Tak proto se ptám na zkušenosti ostatních. Jezdíme každý rok jinam - Drače, Vir, Igrane, Pag, Grebaštica, Sukošan, Sreser (Drače), tak uvidíme co Staniči.
sára
Re: Staniči u Omiše
30. 01. 2007 15:38
Objednala jsem si dovolenou ve Staniči přímo u moře 10m pláž přes cestovní agenturu /pan Buličič/ a ted jsem se dočetla,ze jsou s ní problémy.máte s ní ještě někdo nějaké zkušenosti?nerada bych si zkazila celou dovolenou.děkuji
Re: Staniči u Omiše
01. 02. 2007 10:58
Já měl ve Staniči taky problémy s domácím, ale Buličič to nebyl. Sprchová baterie jela od začátku na půl plynu a on mi potom napsal, že jsem to pokazil a ať mu pošlu 100 EUR. Takže tam už nepojedu. Ale mrzelo mě, že se mě dělá vola. Ale jinak je ve Staniči hezky, stojí za to. Nad magistrálu bych teda nikdy nešel, ale pokud jste blízko vody, nemáte moc schodů, tak je tam klídek, hezká pláž i hospůdka. Pokud by někdo přivítal pár fotek na email, tak ho vystrčte a já něco pošlu.
Jíra
Re: Staniči u Omiše
02. 02. 2007 14:07
Byli jsme ve Staniči loni a letos pojedeme znovu. Loni jsme jeli s CK Pavel Vávra a byly jsme naprosto spokojeni. Letos už jsme se ale domluvili napřímo s majitelkou penzionu, přestože to je za stejnou cenu. Chtěli jsme zase do toho samého apartmánu i pokoje, protože to je jen 30 schodů na pláž. Jestli si dobře pamatuji na apartman Milan, tak je hned na začátku vesnice poměrně vysoko hnedka pod magistrálou, takže těch schodů tam samozřejmě pár je. Párkrát jsme po nich šli nahoru a byl to nářez. Ale na druhou stranu jsou docela pravidelné a když se po nich jde pomalu, tak se to nechá. Jako problém bych ale viděl tu dopravu ze Splitu. Místní autobusy jezdí nepravidelně, nikde nejsou vyvěšeny ani jízdní řády ani nic jiného. Musí se prostě čekat, dokud něco nepojede. Někdy se čeká i hodinu. Ale asi se to dá taky nějak vydržet, protože jsme takhle viděli cestovat dost turistů. Tak ať se vám tam líbí.yawning smiley
Re: Staniči u Omiše
04. 02. 2007 08:39
Dobrý den
Podívejte se na www.sweb.cz/... snad Vám to pomůže ve Vašem rozhodování o dovolené v Chorvatsku. Zdravím Szappanos Petr
Radim
Re: Staniči u Omiše
06. 02. 2007 11:29
Zdravím.
Ve Staniči jsme byli loni v červenci a byli jsme ubytováni v apartmánu "Žarko".Co se týká ubytování tak to bylo v pohodě-11euro na os/den.
Je to asi 200m od moře, ale vzdušnou čarou.Takže na pláž jsme chodili nabaleni jako na menší výlet.Velkým dobrodružstvím bylo s naší tenkrát čtyř letou dcerou přeběhnout magistrálu.Dalším zážitkem bylo sejít kolem 80ti schodů k moři kde nebyly veřejné toalety.Jinak pláž a koupání bylo super.Jeli jsme takhle poprvé a taky naposled.Jestli se někde chcete ubytovat tak rozhodně pod magistrálou a co nejblíže k moři!Jinak hezkou dovolenou v chorvatsku.
Radim
Re: Staniči u Omiše
06. 02. 2007 11:30
Zdravím.
Ve Staniči jsme byli loni v červenci a byli jsme ubytováni v apartmánu "Žarko".Co se týká ubytování tak to bylo v pohodě-11euro na os/den.
Je to asi 200m od moře, ale vzdušnou čarou.Takže na pláž jsme chodili nabaleni jako na menší výlet.Velkým dobrodružstvím bylo s naší tenkrát čtyř letou dcerou přeběhnout magistrálu.Dalším zážitkem bylo sejít kolem 80ti schodů k moři kde nebyly veřejné toalety.Jinak pláž a koupání bylo super.Jeli jsme takhle poprvé a taky naposled.Jestli se někde chcete ubytovat tak rozhodně pod magistrálou a co nejblíže k moři!Jinak hezkou dovolenou v chorvatsku.
scooter
Re: Staniči u Omiše
06. 02. 2007 13:23
Pokud se letos otevře dálnice do Šestanovace tak by doprava na magistrále měla polevit.
avatar Re: Staniči u Omiše
11. 02. 2007 19:15
Souhlasím-od Omiše dolů po Makarskou je nádherně-ale jedině POD magistrálou!!
Mám v těch místech za sebou Mimice a Marušiši.Vždycky jmse bydleli max do 50m od pláže(v Mimicích ještě blíž a asi jen 10 schodů)
Takže pokud děti něco chtěly zaběhly si do apartmnánu.
Litovala jsem ty lidi co s dětma ráno dofuněli k vodě a odfuněli večer-protože každá cesta nahoru a nad magistrálu byla v tom vedru o život.
Letos jedem Staniči-celina Zavode-20m od moře(přesto po schodech)
Myslím že ta oblast a ten klídek tam jsou super-ale záleží hodně na tom KDE si najdete nebo zamluvíte ubytování.Musíte počítat s tím že celá obblast je jeden velký kopec a schody a nebudete překvapení.I z toho důvodu předem myslet na to-že jít s dětma i 200 do kopce za vedra když jsou unavené z vody je výkon přímo olympijskýeye rolling smiley
igy
Re: Staniči u Omiše
14. 02. 2007 21:18
No já si přes něho objednal pobyt v Grebaštici, jeli jsme tehdy s 3 letou dcerou. Když jsme po klasické cestě dorazili na místo, tak jsme našli náš objednaný apartmán obsazený nějakými slováky, majitel se s námi vůbec nebavil, pořád nám tvrdil, že to není ten dům, ikdyž jsem mu ukazoval fotky z netu, voucher s číslem domu a jeho jménem, které jsem si prozřetelně vzal s sebou a ve finále před námi utekl. Telefonní číslo, které nám pan Buličič dal pro případ problémů samozřejmě nefungovalo (před odjezdem mi tvrdil, že v tu dobu bude v Chorvatsku). Když už jsem byl ve stavu, že zabiju prvního Chorvata, který se mi dostane do ruky (a to jsem docela flegmouš), tak se odněkud vynořila nějaká paní, která začala tvrdit, že jsme ubytovaní u ní, měla dokonce i naše jména. číslo domu, jméno majitele samozřejmě jiné. Takže jsme se ubytovali, ubytování samozřejmě úplně jiné než jsme objednali a částečně i zaplatili. Druhý den jsme na paní naběhli, že to asi takhle nepůjde, ona se údajně s Buličičem spojila (ha, ha, ha) a nakonec nám poskytla ještě jeden pokoj.
Po návratu jsem napsal panu Buličičovi, který mě ještě před odjezdem lhal, že je všechno v pořádku, ten mě odpověděl svým kouzelně arogantním způsobem, že vole, vole normálka, panu domácímu přijeli hosti ze Slovenska, tak je ubytoval a o co mě jako jde? Tak jsme si ještě nějakou dobu dopisovali, naprosto bez výsledku a beze slova omluvy. Takže resumé - pan Buličič lže jako když tiskne, absolutně nedodržue své závazky, v případě problémů Vám nepomůže a po návratu se ničeho nedovoláte. Je to zkrátka h.a.j.z.l.
avatar Re: Staniči u Omiše
15. 02. 2007 16:00
IGY-tak to bych asi taky vystartovalahot smileySama znám co to je jet s malým prckem-předloni bylo holce 18 měsíců a loni dva a půl.
Potom člověk fakt očekává že dorazí-dá si sprchu-kafe a začne si v klidu konečně užívat dovolený.
Já z tohoto hlediska opravdu měla štěstí-jak už jsem psala-nedělám nikomu reklamu ale p.Vávra-100% spokojenost.A pokud i byly nějaký maličkosti-hned jsme ho sehnali na telefonu a naprosto profesionální přístup.
Taky proto nehledám jinde-a spoléhám na to že to bylo vždycky s jeho CA vpořádku.
Loni mě překvapilo jak hezky o něm chorvatský majitel mluvil-docela mi přišlo že ho tam maj ty lidi i rádi-minimálně o něm tak mluvili.

Jinakmkdyž koukám na to počasí venku-tak už se těším na konec červnaspinning smiley sticking its tongue out
Re: Staniči u Omiše
17. 02. 2007 17:37
Stanići Info Stanići
Re: Staniči u Omiše
17. 02. 2007 18:52
V létě jedeme do Staniči a budeme ubytování na jeho okraji v apart. Ljuba, nevíte náhodou jak je to v této lokalitě s přístupem k moři a jak daleko je to od magistrály?
Re: Staniči u Omiše
17. 02. 2007 22:41
KASK-od koho tam jedeš a není to už v Ruskamenu
Re: Staniči u Omiše
18. 02. 2007 10:37
LAMI - Pavel Vávra www....
Re: Staniči u Omiše
18. 02. 2007 18:29
KASK-Já vím víc o Ljubě od CK Valsa, ale od Vávry jsem byl také, ale v Danijelu a řekl bych i podle pláže, že jsou hned vedle sebe, ale podle popisu cesty k moři má každý jinou a ta co je od Danijela byla nic moc a tu Vávra popisuje jako v pohodě. Já bych řek každý schod jiný a hlavbně jich bylo 135 + kopec. K pláži bych dodal, že jsem se tam byl loni podívat a navezli tam lomový světlý štěr a dost to bylo u břehu zakalený, tak snad se to teď přes zimu vyčistí.
Re: Staniči u Omiše
18. 02. 2007 21:11
LAMI - Díky moc za info. Mohl by jsi mi ještě říct jak daleko od apartmánů je magistrála?
Re: Staniči u Omiše
18. 02. 2007 21:34
KASK-ten Danijel byl přímo pod magistrálou, auto jsem parkoval na úrovni magistrály, ale samotný apartman tzn. první patro ve kterém jsem byl ubatovaný měl strop na úrovni magistrály a žádný hluk jsem neslyšel, tak to bylo v pohodě. Dle mého je Ljuba taky na 99% pod magistrálou a jestli do sezony otevřeou další kus dálnice, tam si myslím, že provoz hodně ochabne. Jinak jestli máš představu jak to tam vypadá, tak můj osobní pohled je krásný moře, pak 1 až 5 metrů pláže, pak hroznej kopec v něm apartmány, magistrála další kopec v něm apartmány a potom jen sklály a mezi vším zeleň.
Re: Staniči u Omiše
19. 02. 2007 18:36
LAMI - díky moc :-)
sara
Re: Staniči u Omiše
21. 02. 2007 21:00
Byl jste někdo v apartmánu STJEPAN ve Staniči?Jaké to tam je a jaké je vybavení apartmánu?dík za informace
Re: Staniči u Omiše
23. 02. 2007 12:34
už je to tady -dovča 2,7-10,7,2007-app.Milan hledám sousedysmileys with beer
Re: Staniči u Omiše
24. 02. 2007 08:48
Tak to se tam uvidíme 29.6. - 11.7. taktéž app.Milan.Máme zamluvené 2+1 v prvním patře.
Re: Staniči u Omiše
24. 02. 2007 23:07
Pre Saru,
tiez sa dohadujem s p. Bulicicom ohladom ubytovania v Stanici. Nastastie zalohu som este neuhradil. Ako ste vyriesila svoje obavy, kontaktovali ste ho? Viete o negativnych skusenostiach s nim aj od inych zakaznikov okrem Igyho? Teraz mam obavy vôbec si nieco zacinat s internetovymi cestovkami, resp. s moznostou zabezpecit si dovolenku priamo cez webstranky chorvatskych majitelov.
Dik za info.
Rado
Re: Staniči u Omiše
25. 02. 2007 17:01
Ahoj Vita,
pises, ze v case 20.6.2006 si bol ubytovany v Stanici apartman c.11. Ake to tam bolo, spokojny? Cez aku cestovku si siel?
Dik za info Rado
bobes
Re: Staniči u Omiše
26. 02. 2007 08:52
Renčo,taktéž 1.patro,tak hlavně aby vyšlo počasía dobro došli.čauhot smiley
Jedeme v srpnu do apt.Ivka,nemáte někdo zkušenosti? Kolik schodů,jestli zvládnou chodit samy děti 4 a 10 let k moři z apartmánu.děkuji
sára
Re: Staniči u Omiše
28. 02. 2007 10:33
pro Rado
raději s jeho cestovkou nikam nejedeme.Nerada bych si kazila dovolenou.Je plno jiných cestovek tak si můžeš vybrat. Taky nevím o nikom jiném kdo by s ním měl nějaké zkušenosti,ale na dovolenou si jedeme odpočinout a ne se s někým dohadovat.
Re: Staniči u Omiše
28. 02. 2007 16:23
Pre Sara
ale ved si na tomto vlakne pisala, ze si si objednala dovolenku cez neho. Mam tomu rozumiet tak, ze si ozelela zalohu? Spominas dom v Stanici cca 10m od mora. Nie je to nahodou ten dom, ktory ma on oznaceny ako Stanici c 11?
Dik
Re: Staniči u Omiše
02. 03. 2007 08:56
Přátelé,
díky P. Káchovi nová galerie fotek Staniči na www.kacha.cz. Takže můžete doplňovat.
Jíra
Re: Staniči u Omiše
02. 03. 2007 09:40
neznáte náhodou někoho, dko byl ve Staniči ubytován v apartmánu Daniela??
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.