Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Staniči u Omiše

Autor Tereza 
Re: Staniči u Omiše
09. 07. 2006 17:52
Ahojky lidi, letos jedeme do Stanići, apartmány Ivana. Nebyl jste tam někdo? Prosím podejte info.
yyveta
Re: Staniči u Omiše
09. 07. 2006 22:29
Ahoj lidičky,prosim vas nebyl jste někdo v Apartmanu MARUŠIČ,je pry 100m od moře a 30m od silnice.Nevim sice jestli je pod nebo nad magistralou.Prosim napište.Diky
Re: Staniči u Omiše
12. 07. 2006 09:28
Minulý týden jsme se vrátili ze Staniči. Měli jsme apartmán nad magistrálou. Nebylo to zrovna ideální, k moři se přecházelo přes silnici, potom asi 160 schodů k moři, ale dalo se to přežít, měli jsme v apartmánu plastová okna a klimatizaci, takže provoz jsme absolutně nevnímali. Jinak místo je to moc pěkné, jsou tam hotely, restaurace, obchod. Velice pěkná je pláž Vela Luka, na ní jsou také dvě občervstvení, půjčovna skůtrů, loděk. Akorát kdo má rád noční život, tak musí vyrazit do blízkého Omiše, to tam neexistuje. Přijeli jsme ještě před sezónou, to byla paráda, pláž bylo volná, ale když jsme odjížděli, už začaly prázdniny a pláž se celkem slušně zaplnila. Podél pobřeží se dá najít spoustu míst, kde bude méně rušno. Všem, kdo tam jedou přeji pěknou dovolenou.
Irena
Re: Staniči u Omiše
12. 07. 2006 09:40
...pro Renatu...Ahoj jedem taky Staniči-Vela luka koncem srpna,app.budem mít pod magistrálou...můžete mi napsat kolik stojí pujčení skutru ???jestli máte ještě nějaké info moc ráda uvítám nebo foto..na horskairena@seznam.cz díky moc
Re: Staniči u Omiše
19. 07. 2006 14:06
Zdravím Vás všechny, zítra odjíždím do Staničí Tice. Nikdy jsem tam nebyl, ale už se těším, pak všem napíši jak jsem byl spokojen. Všem hezkou dovolenou.
Re: Staniči u Omiše
19. 07. 2006 18:17
spinning smiley sticking its tongue outPřipojuji se k to: yyveta, taky jedem do Apartmanu MARUŠIČ, byl jste tam někdo již v minulosti? A jakou máte zkušenost, děkujem za odpověď.spinning smiley sticking its tongue out
Hledám komplice na občasnou společnost do Staniči u Omiše. Byli jsme tam letos v červnu celá rodina, na konci srpna a začátku září se tam chystám s dítětem 1.8 letým - manžel nás tam jen zaveze, ale nemá už dovolenou... Je tam nádhehrně, tak pokud Vám nevadí schody k moři, jestli hledáte klid, je to pravé místo pro Vás!
Jan_
Re: Staniči u Omiše
21. 07. 2006 10:14
Jedeme taky do Staniči, ale máme trochu strach z dopravy, jedeme na noc 22-23. 7. Tak doufám že se tam v pořádku dostaneme a užijeme si krásnou dovolenou jinak všem ji taky přeji krásnou a hlavně klidnou.
Re: Staniči u Omiše
24. 07. 2006 07:31
Vrátil se už někdo ze Staniči?Přesněji z app.Milan.
Irena
Re: Staniči u Omiše
24. 07. 2006 07:36
...do app. MILAN jedem 20.8-30.8. tak jsem taky zvědavá....spinning smiley sticking its tongue out
Re: Staniči u Omiše
24. 07. 2006 13:09
My jedem 30.7. tak pak dám vědět....
Re: Staniči u Omiše
25. 07. 2006 11:47
Já odjíždím do Staniči 29.7. do apartmánu Katja. Nebyl tam někdo? Je to nad magistrálou takže mě čekají asi schody. Jaké ja tam počasí a aktuální teplota moře? Dík.
Miras
Re: Staniči u Omiše
25. 07. 2006 23:39
I pod magistrálou tě u některých apartmánu schody čekají, ty budeš mít asi ke schodům možná kopec, podle štěstí buď normální, nebo jako blbec.
Re: Staniči u Omiše
26. 07. 2006 07:44
Byli jsme v apartmánu Katja od 26.6. do 5.7. Ubytování je velice pěkné, apartmán je nový, zařízení také, klimatizace fungovala. Akorát tam chybí aspoň rádio. K moři bych doporučovala nescházet přímo pod apartmánem, ale jít kousek zpátky k hotelu Germania, tam u cedule s namalovanou pláží Vela Luka sejít dolů, je tam příjemnější cesta (hlavně nahoru), schody střídavě s chodníkem. Schodů se nebojte, za týden si zvyknete, my to také přežili a nejsme žádní sportovci. Jinak pláž Vela Luka je fajn, byli jsme tam ještě před sezónou, takže nedokážu posoudit, kolik tam bude teď lidí. Na pláži jsou dvě občerstvení s posezením, půjčují tam skútry a pod. Pokud chcete více soukromí, je potřeba jít dál od hlavní pláže. Aktuální teplotu vody bohužel neprozradím, za nás tam bylo velice teplo, moře také teplé, ale před odjezdem přišla bouřka, voda se promíchala a byla docela studená. Přeji krásnou dovolenou, pozdravujte pana domácího Gabrijela, ten bydlí ve Splitu, pokud potřebujete, tak přijede, jinak jste bez kontroly.
Re: Staniči u Omiše
26. 07. 2006 08:21
ahoj. nebol z vás niekto v apartmáne MIRA v staniči? Chcel by som nejaké informácie. ďakujem
Re: Staniči u Omiše
26. 07. 2006 12:14
Pro Renatu- děkuji hned jsem klidnější a už se moc těším. Jen bych měl ještě jeden dotaz jak je to spovlečením?
Re: Staniči u Omiše
26. 07. 2006 13:31
pro Reinigera: Povlečení nepotřebujete, je tam vše povlečeno, na přikrytí jsou tam protěradla, ručníky a utěrky jsou tam taky. Dále je tam jar a nějaký prostředek na čištění nádobí, na vaření sklokeramická deska, nádobí vše potřebné (ale jestli pijete po ránu panáčka na spálení červa, tak si dovezte malé skleničky). Jinak je tam velká lednička s mražákem. Mějte se fajn a krásnou dovolenou. Jestli chcete, můžu poslat nějaké fotky.
Re: Staniči u Omiše
26. 07. 2006 13:44
Pro Renatu - Odpověď zcela vyčerpávající moc děkuju. Pokud by byla nějaká ta fotka na e-mail: jaroslav.rozsival@mora.cz a ještě jednou moc děkuju.
Ferda
Re: Staniči u Omiše
27. 07. 2006 09:02
Letos jedu do apartmanu Katja v Ruskamenu u Omiše, nebyl jste tam někdo z Vás, dík za informace. Ve Staniči u Omiše jsem již byl, tak k cestě nepotřebuji nic.
Re
Re: Staniči u Omiše
31. 07. 2006 09:37
Ahoj, ze Staniči jsme se vrátili včera. Ubytování jsme měli v Ap. Milam - je to tam pěkně nově zařízené. Povlečení, ručníky, utěrky - vše je. Parkování u apartmánu. "Padák" z magistrály cca 45 st. souběžně se "serpentinami" - nutnost mít dobrý techn.stav brzd. To byl jediný "nedostatek" jinak perfektní! dovolená. Příští rok opět!! Přejeme šťastnou cestu (Přerov - Staniči 13,5 hod po dálnici s 7mi letým klučinou) a příjemnou dovolenou.
Irena
Re: Staniči u Omiše
31. 07. 2006 11:52
....Pro RE....Ahoj jedem do Staniči app.Milan od 20.8 budem bydlet ve S 2+1 v 1 patře...můžete ještě nějaké info jak je zařízená kuchyňka a jaké je tam posezení??? možno i na horskairena@seznam.cz...díky moc už se moc těšíme tak každá informace dobrá ...Irenayawning smiley
Re: Staniči u Omiše
02. 08. 2006 10:10
Lidi,potřeboval bych poradit.Uvažuji o aprtmánu Milan a nebo Borovina v městečku Staniči.Mohl by mi prisím Vás někdo poslat nějake informace a případně i fota?Moc děkuji.
Helena 2
Re: Staniči u Omiše
03. 08. 2006 15:25
pro dalmatinec, Ahoj moc by se mi taky hodil kontakt na toho člověka, co poradí, nevíš nějaký kontakt na ubytování okolo Omiše chceme tam jet někdy v týdnu od 7.8. nebo trochu dýl , máme malé děti tak radši ne moc schodů, měli jsme vyhlídnuté Marušiči( jestli to tam znáš), ale nějak mi to tam pohanili dík
Re: Staniči u Omiše
10. 08. 2006 15:30
Ahoj,jedu do Staniči apartmán Filomena.Neznáte to někdo?
Re: Staniči u Omiše
16. 08. 2006 14:05
Dobrý den,
za několik dní se chystáme do města Staniši, prosím Vás mohla byste mi poslat kontakt na Váš apartmán nedaleko pláže a bez chodů?
Děkuji
Re: Staniči u Omiše
03. 11. 2006 18:09
Ahoj lidičky,
je po sezoně a další příjde co nevidět. Zamluvil jsem ve Staniči v červenci 07 apartmán MILAN a jelikož jste tam již někteří byli, prosím napište, pošlete foto nebo alespoň poraďte jestli stojí za to. Budu rád za jakékoli foto ze Staniči. Dík.
Re: Staniči u Omiše
11. 01. 2007 13:18
ahojte, nemate niekto skusenosti s hladanim ubytovania v Stanici cez Cestovnu agenturu Pavel Vávra? alebo poslat kontakt na nejake ubytovanie, blizko mora, pretoze mame dve male deti ? Dik
Re: Staniči u Omiše
20. 01. 2007 16:18
Čauky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo byl ve Staniči ve vile Tomas, máme tam zamluvenou dovolenou na srpen 07 a jestli nevíte někdo kolik schodů to je k mořismiling bouncing smileythumbs up. Díky
igy
Re: Staniči u Omiše
20. 01. 2007 16:55
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s cestovní agenturou Pavel Vávra - apartmány.net a nebyl jste už někdo v apartmánech Ivka ve Staniči? Díky předem za cenné informace.
avatar Re: Staniči u Omiše
20. 01. 2007 22:30
s panem Vávrou jedem 3tí rok a neměli jsem nejmenší problém.Velice ochotný člověk-profesionální přístup a my jsme byli naprosto spokojení.


Jinak jedem letos taky do Staniči(Celina zavode)
(předloni Mimice-loni Marušiči)
Od Omiše dolů jsou vesnice ve svahu-takže od každého apartmnánu se jde po schodech nebo do kopce-většího či menšího.
Na stránkách pana Vávry je i možnost podívat kde je na fotce v tom svahu apartmán situlovaný a jako dlouhá je cesta na pláž(pozor-ne vždy vzdálenost od moře=délka cesty na pláž!!Pokud je apartmán ne skále-logicky ji musíte obejít atd)

My hledáme apart. co nejblíž k moři(do 50m) a stejně se jde po schodech.
Ale k těm lokalitám to prostě patří.Já osobně bych nešla do apartmánu NAD magistrálu-nejde ani tak o hluk a přecházení-ale ta dálka k vodě je někdy fakt děsná a málokdo si to dovede z obrázku představit!
Nicméně ale na stránkách CA je upozornění jaká cesta na pláž vede-a skoro všude máte upozornění že cesta je svažitá a prudá-eventuelně schody)

já ale i přesto zůstávám Omiši a okolí věrná.Klid,krásná příroda a vůbec atmosféra tam je pro mě to-proč jedem opět tam.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 49
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.