Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Staniči u Omiše

Autor Tereza 
Re: Staniči u Omiše
12. 02. 2010 10:00
kralovi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [www.villa-aestas.hr]
> no je tam prostě nádherně,ale cena šílená...i když
> teď se nám už těžko kde bude líbit\sad smiley


No jo paráda. Ale za kvalitu se platí. A ty panoramata.
Re: Staniči u Omiše
12. 02. 2010 17:42
Zdravíme.
Fotky jsou z velké pláže. Byli jsme tam vloni od 13.7. a pohodička. Lidí tak akorát, spíš málo. Jeden střední bar je přímo na pláži se vším potřebným jak pro velké, tak pro děti. Dokonce jsme první dny viděli u pláže delfíny (jen ráno).



Pro ty kdo znají tuto stránku jsem doplnil, kde jsou dva apartmány od pana Vávry. Pro představu. Čísla si musíte najít na jeho stránkách.

Dál posílám odkaz na další naše fotky.


Fotky Staniči
Re: Staniči u Omiše
14. 02. 2010 12:14
Copak Váš kolem Staniči zajímá?
pár krát jsem se tam pohyboval.
písněte na o.o.d.s.a.t@seznam.cz
Re: Staniči u Omiše
16. 02. 2010 00:46
Letos se chystáme do Staniči, konkrétně ap. Nada a Vera ...nemáte někdo prosím více info nebo fotky? Předem moc děkuji :-)
Re: Staniči u Omiše
18. 02. 2010 19:04
My letos frčíme do Staniči od 15-25.června do apartmánu Petar, dole na pláži. Nevíte někdo jak dramatický je to tam s parkováním? p.Vávra říkal, že se parkuje u toho druhého apartmánu, u té novostavby a pak po schodech dolů.Tak jsem se chtěl zeptat, jak moc dramatický to tam je s tím kopcem,drinking smiley? Jinak jak už jsem napsal, jedeme od 15 do 25 června, 3 děti 10, 5, a jeden rok. Tak se třeba někdo s dětma ozvěte, kdo tam budete takysmileys with beer, nebo ně kdo s nějakejma zkušenostma odtamtud. Forum jsem pročetl celé poctivě, ale třeba někdo bude vědět i více:-) Dík.
Re: Staniči u Omiše
19. 02. 2010 08:21
Takže pár fotek s upřesněním k apartmánům Petar a Ružica.


Z magistrály:


u parkoviště:


Pro děti super. Z apartmánu jste zrovna na pláži. A k autu tak často nemusíte, takže se ty schody párkrát dají zvládnout. Jinak z okna křiknete, že je jídlo a nemusíte pro ně chodit. Z navštívených míst v Chorvatsku prozatím asi nej. Teda pro ty kdo chtějí klid a pohodu. Na pláži cca 200m od apartmánu super bar. Odjíždíme letos 3.7. tento směr (4+1xtříleté dítko)



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Kostelecaci (19. 02. 2010 08:29).
Re: Staniči u Omiše
19. 02. 2010 20:06
fotky super, moc nám pomohly v rozhodování. Teď už nezbývá, než se těšitsmileys with beer
Soa
Re: Staniči u Omiše
01. 03. 2010 11:38
Prosím tě Veroniko,kdy budete ve Staniči?My jedeme též do apartmánu Nada od 1.8. 2010. Zajímalo by mě jestli má někdo s ním zkušenosti.smiling smiley
Re: Staniči u Omiše
03. 03. 2010 21:36
Ahoj Kostelečáci, nemáte prosím náhodou souřadnice pro gps, apartmán petar-ružica, jedeme tam letos v srpnu. Díky za supr fotky i za popisy.thumbs up smiley
Re: Staniči u Omiše
04. 03. 2010 03:38
Kdyby je náhodou neměli Kostelečáci, já už to navigace zadal, ale ta teď spinká v garáži, tak až na to juknu, tak bych Vám je poslal. Nebo tam já jedu už 15. června, tak kdyžtak až se vrátím, můžu podat i další infosmileys with beer
Re: Staniči u Omiše
04. 03. 2010 19:59
To bude fajn a díky mochot smiley
Re: Staniči u Omiše
05. 03. 2010 12:11
Zdravíme. Takže souřadnice kde se sjíždí z magistrály jsou +43° 24' 58.52", +16° 43' 27.02"
Je to přibližně. tam sjedete kousek dolů až na konec. A kde necháte auto je vidět na fotce s popiskem. Náš byl ten transporter.
Snad pomůže, ale opravdu nezabloudíte. Kdybyste to náhodou přejeli tak se dá kousek dál v klidu otočit.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kostelecaci (05. 03. 2010 12:15).
Re: Staniči u Omiše
06. 03. 2010 12:04
Díky za souřadnice a ještě jedna prosba, nemáte náhodou fotky vnitřků app PETAR, nebo prosím alespoň napište co a jak (zařízení, televize atd....) .Byli jsme v chorvatsku 2x a poprvé zklamání ( na rady známích jsme jeli na blind)-hrůza, podruhé od cestovky a to bylo pěkný ostrov Pag, ale bohužel jsme nikam, nemohli, cestovka nám nebyla shopná zajistit jakýkoli výlet, ale jinak super. No a teď jedem po 3 se dvěmi dětmi 12 a 3 roky. Staniči se nám moc líbilo krajinou a možností výletů po okolí. Máme rezervovaný app Petar na pláži od pana Vávry, jsou tu na něj fajn recenze , ale má trochu strohé popisy. Tak se ani nedivíme, že je tu na fóru tolik dotazů. Tak díky a hezký víkend Všemspinning smiley sticking its tongue out
Re: Staniči u Omiše
06. 03. 2010 21:28
Zdravíme Albion. Fotky vnitřku app Petar nemáme. My využíváme RUŽICA. Sice je to jeden barák, ale dva majitelé takže odlišné názvy i služby. Když se podíváte na odkaz fotky staniči výše, tak je tam fotka apartmán u vody. Podkroví na pravo je ružica a na levo(tam jak je zavřený slunečník) petar. V patře pod podkrovím bydlí majitel app Ružica a o patro dole Petar(předpokládáme). Jinak letos v petaru wifi zadara. V ružica ne sad smiley . Takže budeme asi škemrat sousedy o přístupové heslo k wifi. Už se ale moc těšíme. Začátek července to jistí.
Re: Staniči u Omiše
07. 03. 2010 14:55
Re: Staniči u Omiše
07. 03. 2010 18:17
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:18).
Re: Staniči u Omiše
13. 03. 2010 13:48
Jedeme v srpnu do apartmánu Vukušič ve Staniči Máte někdo zkušenost? Kolik schodů na pláž, vybavenost a tak? Díky smiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil xxpetik (14. 03. 2010 18:37).
Re: Staniči u Omiše
14. 03. 2010 12:18
tak pro letošek stále tápeme jakou destinaci v HR poznat. Mezi favority se zařadila vesnička Staniči. Mám dotaz na cestovatele zda zná někdo apartmán Dalibor (od pana Vávry pro 8 lidi) a zda se v této vesnici, či někde blízko nachází FKK plážička.
Re: Staniči u Omiše
17. 03. 2010 09:42
Ahojte.Čtu tady na foru že jste někteří byli v AP MILAN Staniči.Dostala jsem nabídku na ubytování v tomto AP S2+1 1patro nebo přízemí.Nemohli by jste mi poslat nějaké fotky jak to tam vypadá?jsou kuchyně plně vybavené?jedeme s malou dcerkou.kolik schodů je na pláž.Pláže jsou přeplněné?Jsou v místě nějaké obchůdky zmrzlina atd..??Prostě vše co víte prosím napište.Děkuji Denča
Re: Staniči u Omiše
17. 03. 2010 16:32
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 15:34).
Re: Staniči u Omiše
17. 03. 2010 21:28
Zdravíme denčo,
AP Milan jsou z těch blíž pláži, takže ze schodů moc strach mít nemusíte. Zmrzlinu pořídíte na opačném konci pláže než je váš apartmán v baru na pláži. Jinak nevím kdy jedete, ale pláže moc přeplněné nejsou. Je to malá vesnička takže nával nečekejte. Alespoň mi jsme ho nezažili a to jsme byli vloni v půlce července a letos jedeme hned z kraje července. Naše dítko tam vloni slavilo třetí narozeniny a letos se už moc těší. Tak ať se vám tam líbí. Kdybyste jeli ve stejném termínu tak se stavte na něco dobrýho. yawning smiley
Re: Staniči u Omiše
19. 03. 2010 11:45
Děkuji za fotky a krásný popis.Ještě by mě zajímalo jak jsou řešené ty studia.Moc místa tam asi nebude co...
Re: Staniči u Omiše
04. 04. 2010 17:21
Jedeme do apartmánu Ružica 8.8.-18.8. Moc se těšíme. Naši přátelé budou bydlet v Petarovi a další známá rodina v přístavbě. Kdo z fóra jede taky v tomto termínu?smileys with beer
avatar Re: Staniči u Omiše
07. 04. 2010 10:12
Ahoj lidi.
Tak už to máme potvrzený.Jedeme do Staniči.Vyjíždíme hned jak dcera dostane vysvědčení tj.30 června.Ubytování od 1 července do 11 čevence.Máme dvě holky 9 a 4 roky.Jestli někdo jedete s dětma v tomto termínu ozvěte se.drinking smiley
Re: Staniči u Omiše
07. 04. 2010 12:40
Ahoj,tak to je skoda,my budem taky ve Stanici na 14 dnu ale 3.7. jedem domu... mame taky holky 4 a 8 let ..skoda
uzijte si to Karelsmileys with beer
Re: Staniči u Omiše
15. 04. 2010 16:50
Mohl bych také nějakou dobrou dušičku poprosit o fotečku AP Milan a příp. jeho okolí? Děkuji moc! midato@seznam.cz
Re: Staniči u Omiše
19. 04. 2010 22:16
Každý rok projíždíme kolem a do Staniči bych nechtěla ani zadarmo.Parkování u magistrály a krpálem po schodech na pláž.Co je na tom prosím tak neodolatelného nevím.
Leda,že ti lidé tam auto "zapíchnou" a celý pobyt se nehnou z pláže u APT,ale i tak bych byla ve stresu,že ty věci do auta budu muset zase vynosit.eye rolling smiley směrem dolů bych je totiž skopla ze schodů smiling bouncing smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil xxdanielaxx (19. 04. 2010 22:16).
avatar Re: Staniči u Omiše
20. 04. 2010 14:03
xxdanielaxx napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Každý rok projíždíme kolem a do Staniči bych
> nechtěla ani zadarmo.Parkování u magistrály a
> krpálem po schodech na pláž.Co je na tom prosím
> tak neodolatelného nevím.
> Leda,že ti lidé tam auto "zapíchnou" a celý pobyt
> se nehnou z pláže u APT,ale i tak bych byla ve
> stresu,že ty věci do auta budu muset zase
> vynosit.eye rolling smiley směrem dolů bych je totiž skopla ze
> schodů smiling bouncing smiley

Hm,tak to je docela drsný.Tolik chytrostí a nikdy se tam ani nezastavit(ANI ZADARMOspinning smiley sticking its tongue out).Tak to mi zvedlo ze židle!
Re: Staniči u Omiše
20. 04. 2010 15:52
to: xxdanielaxx

Opravdu pěknej příspěvek. Až nebudete jen projíždět kolem, ale nějaký čas tam strávíte, pak vynášejte takovéto příspěvky. Kolik věcí vozíte sebou? Něco málo sneseme a ještě míň vyneseme. Neříkám, že celou dobu musíte strávit dole u vody a párkrát si schody vyjít k autu nám rozhodně nevadí. Z magistrály slyšet nic není a dole je nádhernej klídek. Jsme zastánci klidné dovolené. My bysme zase nevydrželi bydlet na Makarské jako vy, kde je přelidněno a hlava na hlavě. Každému vyhovuje něco jiného. A pronášet "ani zadarmo" je silná káva. Zadarmo bych možná řvoucí Makarskou pár dní vydržel. No přeci kdyby to bylo zadarmu thumbs up smiley
Re: Staniči u Omiše
20. 04. 2010 16:19
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 15:18).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.