Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Staniči u Omiše

Autor Tereza 
Re: Staniči u Omiše
27. 02. 2009 17:14
V loni jsme v ap. Petar tam byli a super. Byli jsme dole u pláže a letos jedem zase. Co se týče hořejší přístavby, tak hosté byli také spokojeni, je to nově postavený, parkování v garáži pod přístavbou (i pro spodní apartmán) a domácí příjemní starší lidé.Jestli máte rády schody, tak je to jak dělaný (je jich asi 140), ale po dvou dnech jsme si zvykli a když jsme balili, tak to už ani nepřišlo. Pláž oblázková se sprchou hned pod spodním apartmánem. Na schody si zvyknete a jinak klidné místo.
Re: Staniči u Omiše
27. 02. 2009 18:41
140 schodů ?confused smileyconfused smileyconfused smiley Tý jo.... no tak to jsem zvědavá na ty naše dítka ( 3a 8 let) doufám, že nebudou frflat... jinak se mi to tam podle fotek moc líbí a na klídek se hrozně těšim, proto jsem vybírala takovouhle lokalitu...moc díky za info...
Re: Staniči u Omiše
28. 02. 2009 18:12
Pro machmo,
ahoj píšeš že jste byli v apartmanu Petar u moře,můžeš mi prosím o něm něco napsat?
Kolik je to tak schodů(opravdu 140)???confused smiley
P. Vávra říkal,že je to kousek!!! Nemáš prosím nějaké fotky? Do Chorvatska jedem poprvé tak jsem hróóóózně zvědaváyawning smiley
Moc děkuju



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jijí (28. 02. 2009 18:13).
Re: Staniči u Omiše
28. 02. 2009 20:02
Jestli jedete do spodního ap. , tak přístup k moři je super.Spodní terasa je skoro na pláži. Domácí nám říkal, že když je bouře, tak vodu má až na verandě! Horní přístavba je trochu dál. Co píše p.Vávra,tak vzdušnou čarou to je kousek,ale cesta do kopce (přepona pomyslného trojůhelníku ) je po schodech o dost delší. Ale výhled na moře z terasy ti to vynahradí.
Přikládám odkaz na pár fotek. Ty schody jsou foceny asi v 1/4 od moře, pláž a terasa spodního ap.Kdyby se nám tam nelíbilo, tak tam letos už nejedem.
A už abych seděl na terase........smileys with beer

[machmochybny-odkaz-rajcepetar]
Re: Staniči u Omiše
01. 03. 2009 19:20
Moc děkuju ,ty fotky jsou superthumbs up. Věřím,že se nám dovolená bude líbit.
Máme objednaný spodní ap. od 1.7. tak se mooocc těšímsmiling smiley
Re: Staniči u Omiše
02. 03. 2009 15:10
jijí napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Moc děkuju ,ty fotky jsou superthumbs up. Věřím,že se
> nám dovolená bude líbit.
> Máme objednaný spodní ap. od 1.7. tak se mooocc
> těšímsmiling smiley


Tak to budeme sousedi! My odjíždíme (domů) 3.7. Tak na viděnou......yawning smiley
Re: Staniči u Omiše
02. 03. 2009 17:42
Tak se stav na kafesmiling smiley nebo něco ostřejšíhospinning smiley sticking its tongue out .....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jijí (02. 03. 2009 17:43).
Re: Staniči u Omiše
04. 03. 2009 15:21
jijí napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak se stav na kafesmiling smiley nebo něco ostřejšíhospinning smiley sticking its tongue out
> .....


Jasňačka .......!!smileys with beer
Re: Staniči u Omiše
24. 07. 2009 16:59
Ahoj, loni jsme byli v Staničí v apartmánu Danijela a musím říct že super. Nábytek a vybavení je sice starší ale zachovalé ( až na postele který vržou). Pro děti nebo lidé kteří chtějí jet třeba společně s někým je tento apartmán vhodný. Bráchoj bylo v té době 2.5 byli jsme s příbuznýma v prostředním patře.Děti si vyhráli mohli jsme si zavřít bránu obě auta jsme měli přímo u terasy. Balkon byl z boku zepředu s výhledem na moře i zezadu. Schodů bylo něco okolo 120 už si to přesně nepamatuji ale jelikož jsem mladá a našla jsem si tam Chorvatskou lásku nebyl pro mě problém to za den 10krát vyběnout. I naši a příbuzní to dohromady s 3 prckama zvládli. Veřejné toalety na pláži nejsou takže se musíte vracet do apartmánů. Od pláže to nemá daleko snad nikdo až na ty schody který já měla sběhlí dolů na pláž za 4minutky. Místo krásné,klidné. Je tam restaurace a dva bary. Dají se tam vypůjčit skůtry,lodě, dá se jezdit na banánu nebo kruzích. V moři to jde šikmo dolů asi po 5metrech je sešup kde už nepostačíte. Voda je čistá akorát zklamu ty kteří rádi loví ať už mušle kraby nebo cokoli jiného. Nic tam není ani ježci, jen ryby. Byla jsem v Chorvatsku už 6 krát ale Staničí považuju ještě s Drvenikem za nejpovedenější. Jo a kdo rád vínko doporučuji ochutnat Proška!Nebo je dobrá Višnjevačka. Nedá se tam nikam moct jít.Na levou stranu se jde na Makarskou pěšo to trvá na okrej zhruba 35minutek. Do Omiše to je asi 15 min autem možná ani ne. Koho by zajímalo ještě něco nebo chtěl poslat fotky napiště meil a já se ozvu. Všem kdo tam razí přeju krásnou dovolenou.
Re: Staniči u Omiše
31. 07. 2009 17:24
Ahojte, prosím Vás byl někdo tento rok v apartmánu Milan pro 4 osoby? Napsali by jste mi něco více o ubytování , pláži a okolí? děkuji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Michelle (31. 07. 2009 17:26).
Re: Staniči u Omiše
01. 08. 2009 17:35
Michelle nezoufej, odjíždím v něděli 2.8. navečer a budu v ap.Milan do 17.8. pokud jedeš až po mě, tak Ti určitě dám vědět. Jinak podle mnou získaných a dostupných informací je to OK. Co jezdím přes p.Vávru, tak to nemá chybu. Jinak co jsem dostal informace od ochotných z tohoto fora, tak si myslím, že to bude opravdu v cajku. Jinak budu po dobu jízdy na PMR 2.22, auto C4, značené pavel56. Vyjíždím v 18,00 z Plzně. Ahojte.
Re: Staniči u Omiše
02. 08. 2009 13:45
Ahoj Pavle, tak to se tam určitě potkáme, my máme nástup 10,8-17,8. Dojedeme černým golfem. Mějte se pěkně. Zatím
Re: Staniči u Omiše
02. 08. 2009 14:16
Ahoj Michelle,tak tož to poznáme na místě oba. My máme S2+1 v prvním patře. Tak pěknou cestu. Já vyjíždím cca za 4 hoďky, přímo do těch bouřek v Němcích. Tak zatím ahoj.
Re: Staniči u Omiše
15. 08. 2009 17:19
V sobotu o tyzden odchadzame do Stanici, budem ubytovani v apartmane Rumenovic. Chcem sa opytat, ci tam nahodou niekto nebol / nejake doplnujuce informacie by sa zisli. A este by ma zaujimalo, ci je potrebna v Stanici obuv do vody.
Re: Staniči u Omiše
31. 08. 2009 23:54
Ahojky, odjíždíme tento pátek 4. 9.2009 do Staniči do apartmánu Ivka. Nejedete někdo do stejného apartmánu nebo nemáte již zkušenosti s tímto apartmánem? Za odpověď předem děkuji. Dana
Re: Staniči u Omiše
09. 10. 2009 06:36
Sondu ji trochu dopředu - nebyli jste někdo ubytování v apartmách Borovina, Pero a LJUBA Stanič
Re: Staniči u Omiše
10. 01. 2010 21:00
Dobrý den. Mohl by mi někdo říci neco bližšího k tomuto apartmanu. Poloha v obci, pláž před domem, restaurace u domu...
Jedna se o apartman staniči 3 ze stránek riviera-trogir (pak-OMIŠ A OKOLÍ, pak-STANIČI3) Pomohl by mi i název apartmanu. Má být přímo na pláži a přeci jen se mi zdá ta cena podezřele nízká. Děkuji



Upraveno 2krát. Naposledy upravil RomanO (10. 01. 2010 21:08).
avatar Re: Staniči u Omiše
10. 01. 2010 21:34
Pomohu aspoň vložením fotek z jejich stránek:

Nemyslím, že 13-19 euro za osobu na den je nějak moc podezřelé...

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (10. 01. 2010 21:37).
Re: Staniči u Omiše
10. 01. 2010 22:45
Cena není na Staniči nijak přemrštěná, byl jsem tam na pláži i za míň.
Je třeba hlídat, kam má apartmán okna nebo balkón, pokud to chcete mít k vodě.
Je tam hezky, doporučuji.
Re: Staniči u Omiše
11. 01. 2010 13:16
Dobrý den,
nemohl by mi někdo poskytnout něco víc informací / vybavení apartmánů, prostornost, přistup na pláž, pláž...popř. foto ?/o apartmánech Milan a Ani Jurič ve Staniči Vela Luka? Nemůžeme se rozhodnout, který vybrat confused smiley. MOc děkuji za jakékoliv informace yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil saraha (11. 02. 2010 22:35).
Re: Staniči u Omiše
11. 01. 2010 20:12
Zdravím, ve Staniči u Milana jsem byl 8/2009. Není to tam špatný, na pláž asi 65schodů,od vody kousek, ale výšlap od Milana nahoru mi docela vadil, ten svah nahoru je dost velký. Apartmány jsme měli 2l i 4l,v těch 4l na dvou postelích bědovali-byly to spíše přistýlky, já spal ve 2l a spalo se mi fajn. Klima ani TV zde není, jsou tu ventilátory. Celkově Milana hodnotím kladně.Jinak vřele dopořučuji skvělý výšlap v Omiši na hrad Fortica. Nádherný pohled na Omiš-tam se prostě musí.
Re: Staniči u Omiše
17. 01. 2010 00:37
Mohli byste nám prosím poslat nějaké fotky tohoto apartmánu a kontakt?jezdíme do Staniči už 7 let,ale ubytování je drahé,sice luxus,ale 180 euro na noc...
Re: Staniči u Omiše
17. 01. 2010 09:24
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 21:20).
Re: Staniči u Omiše
18. 01. 2010 11:49
My jsme si nakonec zarezrvovali klimatizované apartmány Danijela, pro 4 lidi za 615 euro na 12 dní.....[www....].
Re: Staniči u Omiše
25. 01. 2010 17:44
Dobrý večer. Pozdravujem všetkých dovolenkárov. Zablúdila som k vám, lebo si neviem poradiť s výberom medzi Danjelou a Milanom. Skôr ma zaujíma Milan - podrobnejšie info, prípadne aj foto ( ľadnička, sporák, Tv, domáca) máme 4 malé deti, tak sa chcem uistiť. Môžete mi zasielať aj na merka@post.sk, budem vám veľmi povďačná.Pa
Re: Staniči u Omiše
26. 01. 2010 08:56
Ahoj

Nebyl jste někdo U Miladina Mimice?Nemáte někdo kontakt.Je to Staniči Tice.Díky
Re: Staniči u Omiše
03. 02. 2010 23:42
[www.villa-aestas.hr]
no je tam prostě nádherně,ale cena šílená...i když teď se nám už těžko kde bude líbit\sad smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kralovi (03. 02. 2010 23:47).
Re: Staniči u Omiše
10. 02. 2010 10:34
Zdravíme lidičky co se zajímají o oblast Staniči. Vřele doporučujeme. Jedeme letos zase. Pár fotek pro inspiraci. Až bude čas a budete mít zájem, dám další.








Re: Staniči u Omiše
10. 02. 2010 22:31
Zdravím z Prahy do Kostelce. Jedeme letos poprvé do Staniči apt. Danijela. Je na té fotce pláž pod ní ? Děkuji i za další foto. Milda
Re: Staniči u Omiše
12. 02. 2010 08:24
Zdravím, prosím byl jste někdo ubytovaný v app. Dide Stipe ve Staniči- Tice? Jedeme v srpnu, tak ať víme co nás čeká. Děkuji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.