Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubytování - Pelješac - Žuljana

Autor Franta 
Chystám se letos v létě(srpen 2006) na dovolenou do Chorvatska - Pelješac - Žuljana. Pojedu s rodinou (4) po vlastní ose a chtěl bych poradit ohledně levného a solidního ubytování v apartmánu,bez stravy. Pokud máte někdo kontakt, prosím, napište. Děkuji.
maja
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
01. 05. 2006 21:25
cau franto, jezdíme již několik let do sreseru, to je malá vesnička, ještě dál po pelješacu směrem na orebič, ve vesnici janina se uhne doprava a pět kilometrů z kopce dolů. je tam klídek a pohoda. lze najít na internetu - ubytování ve sreseru cauky a dobře si vyber
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
02. 05. 2006 01:01
tak v srpnu, přímo v Žuljaně nevím zda něco seženete. Zkusil bych něco vyhledat přes net. Je tam takový menší kartel a drží ceny.
Lena
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
02. 05. 2006 14:04
Franto my jedem také do ŽULJANY. Ubytování jsme si našli na netu a ještě jsme tam nebyli, takže nemůžu chválit ani hanět...
Odkaz na ubytování, se tu asi nesmí dávat, ne?
to Lena:
děkuji za info a můžeš mi odkaz poslat na můj e-mail?
Moc děkuji.
Lena:
Jedeme také v srpnu do Žuljany a ubytování jsem našla na internetu,a také nemohu posoudit,Máme termín 12.8-24.8 a kdy vy?
Lena
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
03. 05. 2006 15:33
Fanto poslala jsem ti odkaz.

Květo my jedem už 10-24.6.....čili za měsíc a kousek....hurááááá smiling smiley
janulka
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
04. 05. 2006 17:10
žuljana je nádherná, vřele doporučuji. Hlavně pro rodiny s malými dětmi-písková pláž. Dále jiné pláže, ale oblázkové a ty jsou nejkrásnější. Přeci jenom, kde je písek, tam je moře trochu zakalené.Na večer až nebude takové vedro doporučuji procházku ke kostelu(pozor jsou tam čtyři), který je na kopečku nad mořem. Odtud je krásný výhled na moře a na část Žuljany. Další kostel je vzdálený asi 1-1,5km. Odtud je výhled na celou Žuljanu a při zapadajícím sluníčku zde pořídíte unikátní fotky. Jinak do Žuljany jezdí převážně Češi(k Čechům počítám i Moraváky), ale to bereme spíš jako výhodu. Ostaní krajané rádi poradí, pomůžou a máme s kým hodit řeč. Na Pelješacu doporučuji navštívit město Ston a Orebič. Z Orebiče můžete přejet přes moře na Korčulu.Korčula je překrásné město, já tomuto městu říkám malý Dubrovník. Všem Vám moc přeji, ať se Vám dovča v Žuljaně líbí a užijete si ji!
Leno,tak to vám docela závidím,my musíme vydržet.Až se vrátíte,prosím napiš.
A hlavně si to moc užijte.
to Květa:
můžeš mi, prosím, poslat svůj kontakt? Zkoušel jsem ti poslat email na tvoji adresu, ale vrátil se jako nedoručitelný. Pokud jich máš víc, tak to uvítám.
Já pořád nic nesehnal. :-(((
Moc děkuji.
Dobrý den,
proísm, mohli by jste mi napsat nějaké kontakty na ubytování v Řecku Díky Soňa



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (25. 05. 2006 15:08).
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
21. 05. 2006 00:30
Diky taky za tip na ubytovani v Zuljane. Jeli bychom s 2 detmi od ca 30.6. Petr
Franta
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
26. 05. 2006 09:17
to Květa:
to je dost dobré :-) (to bych od tebe nečekal), ale moje manželka vypadá bez plavek tak skvěle, že se za ní otočí 9 z 10 českých mužů (ale musím říct, že Ty taky vypadáš bez plavek doost dobře).
Jinak jsem rezignoval na ubytování v Žuljaně a zamluvil jsem si ubytování v Orebiči - ceny jsou nižší - nabídky bohatší - v Žuljaně je opravdu klan, který drží ceny vysoko.
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
26. 05. 2006 10:48
Franto, za ženskou bez plavek se otočí 10 čechů z 10-ti. A to skoro za jakoukoli. A ani to nemusí být češi !!! Ha, ha (smajlové nefungujou).
květa
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
28. 05. 2006 16:02
pro Frantu,

žádné fotky jsem ti neposílala,a už vůbec bych si nedovolila něco takového napsat,je vidět,že i tady si někdo hrál.(25.5.2006)I příspěvek podtím mým je upravován.
Admin píše,že si to máme upravit,ale já nevím jak.Už raději nebudu nanic odpovídat.
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
28. 05. 2006 17:28
admin by musel do každého vlákna napsat, že fórum někdo hacknul. Takže jej převedl na novou adresu včetně konverze datbáze a nové verze Phorum 5. Stalo se to asi ve čtvrtek v poledne obrovské množství smajlíků na texty jsem se nedíval, spíš by mě to ani nenapadlo protože občas jsou tu pravé "perly" tak člověk nepozná podvrh od reality.
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
29. 05. 2006 11:57
Mohl bych take poprosit o kontakt na nejaky apartman? Potrebuji 3+1 na konci cervence.

Diky moc.
avatar Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
29. 05. 2006 12:46
To Pfemir :
3+1 jsou pokoje nebo lidi ?
avatar Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
29. 05. 2006 13:45
> Květa
Přepsaný příspěvek jsem odstranil stejně jako ostatní. Tento mi před tím uniknul.

Michal
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
29. 05. 2006 20:29
Luděk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Pfemir :
> 3+1 jsou pokoje nebo lidi ?

To sou lidi. Tri dospeli a jedno dite (3 roky). Nejlepsi by byl apartman se dvema loznicema.
Blážaa
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
30. 05. 2006 15:20
Nedá mi se nezapojit do diskuze o Žuljaně. Podle mých zkušeností zde platí, že není zlato vše co se třpytí. Na Žuljaně jsem byla několikráte. Pokud je tam člověk mimo hlavní sezonu, tj. hlavně ne v srpnu, nemá to chybu. Byla jsem tam však vloni v srpnu a celá krásná pláž v obci, ta písečná, smrděla jako bolavá noha a to po celou dobu pobytu. Když jsem se ptala domácích, tak říkali, že je to tím, že tam není čistička a všechno svinstvo prosakuje do moře a že prý snad tam byly i potíže s hygieniky, kteří tam zakázali koupání. Nevím co je na to pravdy, jak jsem koupila tak prodávám, ale ten smrad fakt byl strašný.Proto do žuljany již nikdy v srpnu nepojedu.
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
01. 06. 2006 07:58
Ahoj Franto,
Žuljana je opravdu překrásné místo, každý si jí hned zamiluje. My jsme tam byli asi už 5x. Vždy jsme byli ubytování v minikempu na který Ti níže posílám kontakt. Majitel pronajímá i pokoje v domě. Náleží k ním čístá koupelna s WC a zařízená kuchyňka s ledičkou. Na terase se dá grilovat a je z ní pěkný výhled na moře. Vzdálenost od moře po cestě max. 150m. Místo je vhodné pro klid a dobrý přístup do moře především pro rodiny z dětmi. Minikemp se jmenuje MASLIMA (při vjezdu do obce hned druhá vila), majitel Ivan Vukovič a tel. je 00385 20 756 123, adresa Brijezi 2, 20247 Žuljana. Je nutné, ale co nejdříve zarezervovat, mají vždy plno. Mohu vřele doporučit.
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
13. 07. 2006 09:14
Proč si ten debil robot vybral právě Žuljanské vlákno ?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
13. 07. 2006 09:33
Protože je mu to jedno. Je nabouranej skoro všude. Nemáte někdo fotky pláží ze Žuljany jiné než uvedené na této adrese???

[www.croatia1.com]
SHÁNÍM KONTAKT NA UBYTOVÁNÍ U ČAVELIŠE NA ZAČÁTKU ŽULJANY NAD MOŘEM.
DÍK
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
16. 02. 2007 12:22
Tady je par peknych fotek ze Zuljany
fotky zuljana



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Janule (16. 02. 2007 12:23).
med
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
18. 02. 2007 11:57
to TROLL:
Jestli myslíme stejného Čaveliše tak sem našel tyto stránky
CAVELIS
email: r.cavelis@vip.hr
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
19. 03. 2007 10:43
Byl jste někdo ubytován v apartmánu Čaveliš? Jak to tam vypadá a jaký je přístup k moři?
med
Re: ubytování - Pelješac - Žuljana
25. 03. 2007 11:08
Sháním kontakt a jakékoliv informace o vile (myslím, že se jmenuje Kremena nebo ta zátoka nad kterou je, se jmenuje Kremena ), která se nachází při cestě ze Žuljany přes kopeček na pláž Vučina. Naproti ní je malý kemp. Nebo alespoň byl v roce 2005.
Díkythumbs up
kontakt pre MED
24. 04. 2007 12:31
pre MED:
neviem, ci si tuto spravicku este precitas, pretoze som na tento chat natrafila iba nahodou... Raz ked sme sa vracali (rok 2005) z plaze Vucina, tiez som si vsimla vilku stojacu na kopceku, nad krasnou a dobre zasitou zatokou. Vtedy sme boli "bohuzial" ubytovani v Orebici a kazdy den sme cestovali za peknou plazou...
Pani vo vilke Kremena je ceska, ale nemozem hodnotit ake je ubytovanie v ich apartmane..na mna velky dojem nespravilo... ale myslim, ze v tom case prave rekonstruovali, takze to tam iste bude lepsie. Myslim, ze vtedy spominala cenu ubyt. na osobu a den 11 Euracov. Kontakt je : Nedo a Renata HASAN, 20247 Zuljana,
tel/fax: 0038520756222, mobil: 0038598867427. Dufam, ze ti to pomoze a budem rada, ked potom napises svoj nazor na ubytko a moreee:-)))
Inak ja som si nasla ubytko na nete, a hoci je to na opacnej strane Zuljany, viem, ze v blizkosti je plno dobre zasitych plazi..[]

michaela
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 214
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.