Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Všetkým na vedomosť - upozornenie

Autor marcel03 
Všetkým na vedomosť - upozornenie
05. 07. 2019 22:17
Dnes som sa vrátil z dovolenky v Chorvátsku. Chcem vás upozorniť na jedno bývanie. Bolo nás 5. Dospelý 3 a 2 deti. Keby sme tam
boli len dospelí , tak ideme hľadať nové bývanie. Ubytovaní sme boli v Rogoznica lozica II č.22 u pani Odesa Svitlica. Mali sme rezerváciu pre 5 osôb. / 2 spálne , obyvák, kuchyňa atď. Cena byvania na deň 75 eur.Očakával som istý štandart. Realita bola tak na 45 eur /deň.
Výhody : pláž do 100m, samostaný gril, sprcha v záhrade
Nevýhody : kuchyňa veľmi malá, v dome len 2 spálne / obývak žiadny/, obývak bol riešený asi tak : do jednej spálne bol pridaný stolík 30x40cm a dve stoličky k tomu, V jednej izbe klíma v druhej ventilator. V noci komáre ale žiadna sieť na oknách. Okna sme zatvárali a dusili sme sa pri ventilátoru. Internet jedine na dvore v izbách žiadny signal. Sprchovací kút asi tak 50x60 cm, zaručene všetka voda na podlahe.V jednej izbe TV ale nedalo sa pozerať priamo z postele, pretože tv bolo umiestnené na bočnej stene. Povlečenie na postele nebolo veľmi hygienické. Pani Odesa sa nám neukazala celu dobu pobytu. NEODPORUČAM.
Re: Všetkým na vedomosť - upozornenie
06. 07. 2019 09:28
A fotky nemáš?
My nemáme taky sítě v oknech,sprcháč je malý a televizi nesledujeme.
Vadilo by mi těch 100 metrů k moři,ale to jste asi věděli.
Naše domácí Tanja se nám ukazuje často a vždy se usmívá [www.rajce.net] to je rozdíl.

......................................................................................vjerni AdriaticUpraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (06. 07. 2019 09:34).
Re: Všetkým na vedomosť - upozornenie
06. 07. 2019 10:03
A nejseš nějak moc rozmazlenej. My už 21 let pod stan (to bys asi nepřežil) a naprostá spokojenost. Děti a teď vnoučata se vyřáděj a do toho stanu se chodím vyspat když před tím požiji dostatek crna vina.
Re: Všetkým na vedomosť - upozornenie
06. 07. 2019 13:50
Karel z HK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A nejseš nějak moc rozmazlenej. My už 21 let pod
> stan (to bys asi nepřežil) a naprostá spokojenost.
> Děti a teď vnoučata se vyřáděj a do toho stanu se
> chodím vyspat když před tím požiji dostatek crna
> vina.


Marcela se musim zastat. Pokud si neco objednal, tak to mel dostat. Pokud by ti dali misto pro stan na hnojisti, taky bys prskal.
Re: Všetkým na vedomosť - upozornenie
06. 07. 2019 14:24
karyon napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Pokud si neco objednal, tak to mel dostat.

Sorry jako, ale ten apartmán paní nabízí na webu na více místech a všude v popisu i fotkách vidím přesně to co Marcel popisuje - 2 ložnice, 5 lůžek, kuchyň, koupelna (dle fotky malá), balkon, klimatizace, pračka, celkem 48m2, o obýváku ani slovo a ani netuším jak by se ještě do těch 48 metrů nacpal...(málo hygienické povlečení nejsem schopen posoudit...). Že má být na televizi vidět přímo z postele jsem netušil, sítě na oknech jsem za těch mnoho návštěv HR viděl jednou a že by klima byla v každé ložnici, to je asi docela možné, u apartmánu za stovku a více... A jak to Marcel ocenil na 45E, to je snad vtip, nebo se probudil po deseti letech ze zimního spánku eye rolling smiley .
Re: Všetkým na vedomosť - upozornenie
06. 07. 2019 16:57
Nechcel som otvoriť diskusiu o tom ......., Býval som v lacnejších apartmanoch a boli na úrovni. Prosím už nekomentovať .
Re: Všetkým na vedomosť - upozornenie
06. 07. 2019 21:13
Na žádost uživatele marcel03 uzamčeno.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 229
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.