Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hotel Sunce Gradac.

Autor ajax 
Hotel Sunce Gradac.
17. 06. 2019 06:33
Zdravím. Má někdo zkušenosti s hotelem Sunce v Gradacumoody smiley Díky za info.
Re: Hotel Sunce Gradac.
18. 06. 2019 13:40
zdravim, mam,... a u mne 4x dobrý :-) Nikdy nebol problem s parkovanim,/ co som inde často zažil/, slušna polpenzia. Ked budem velmi hladať nedostatky, tak studena, ale cista, sladka voda v bazenoch, ktore sme vyuzivali minimalne...a nekomfortne matrace na izbach...tož tak...
Re: Hotel Sunce Gradac.
18. 06. 2019 13:44
...ak teraz zavita tá ozubená haveď aj do Gradacu , tuším budu tie bazeny ešte super vec...
Re: Hotel Sunce Gradac.
18. 06. 2019 14:23
"Ozubená havěť" je co? confused smiley
Re: Hotel Sunce Gradac.
18. 06. 2019 15:32
Asi má na mysli žraloky, co si oblíbili jadranské pobřeží. Ti žerou ale jenom učitelky, ne?
Re: Hotel Sunce Gradac.
18. 06. 2019 17:07
Díky za info. Hotel Sunce zrušen. Poslední pokoj ale bez balkonu. Pro mě nemislitelné. Takže přesun na hotel Posejdon..Byli by informace? O žralokovi vím. Já ale tak smrdím slivovicí že se mě vyhne.thumbs up smiley
Re: Hotel Sunce Gradac.
19. 06. 2019 06:20
Posejdon je hned vedle hotelu Sunce? A naproti je hotel Neptun? V roce 2012 jsme byli v Neptunu. Tam to bylo OK. Jestli je naproti ten Posejdon tam tam si lidé stěžovali na parkování. Auta bylo nutno parkovat na malém prostoru s tím, že se auta vzájemně blokovala a pokud chtěl někdo ze zadního místa odjet pryč tak se musel domluvit s někým kdo stál před ním. Byli jsme naproti v Neptunu a měli jsme parkovací kartu na parkoviště se závorou kousek od hotelů směrem nahoru (na severo-západ). Ale nyní to může být všechno jinak. Když Gradac tak co vyzkoušet ten Neptun? Nebo hotel Labineca? S hotelem v této oblasti nejspíš poradí nejlépe kabinet302. Minulý rok jsme byli vyjímečně v hotelu, ale to bylo mnohem severněji, hotel Zagreb v Karlobagu. Celkem spokojenost, v případě zámu pošlu více informací přes SZ.
Re: Hotel Sunce Gradac.
19. 06. 2019 20:43
Ohledně Posejdonu, nebyl jsem tam, často jsem chodil okolo a kolem. Pokoje směrem k moři asi OK, ale ten večerní ruch a život tam asi bude slyšet, pokoje směr hory, za mě by byl asi problém, protože na té straně dole mají kuchyni a stačilo jít pouze okolo a ten kuchyňský odér byl fakt cítit a zcela jistě to muselo jít i výše do pokojů nahoře. Jinak terasa a jídlo a průměr, ale za relativně dobré ceny. Nakouknul jsem i do vnitřku a dle vybavení se tam čas přeci jen zastavil, ovšem uvnitř člověk sedět nebude, tak je to asi jedno. Viděl jsem fotky pokojů ze současnosti a není to zlé. Moře přes chodník, když tam budeš brzy, jistě chytneš místo pod stromy. smileys with beer
Re: Hotel Sunce Gradac.
15. 07. 2019 21:54
Posejdon jsou 80tky...Jídlo spíše pod úrovní. Ubytování je asi každému dle ceny (mezní užitek) jedno, a nebo jede jinam. Je to přímo u cesty a hlavně "pan domácí" v deset večer zamyká. Moje máma se tam po večerní procházce nemohla domlátit, že tam bydlí smiling smiley smiling smiley smiling smiley to bylo halo, ubytovat paní smiling smiley
Jinak bych si ji musel vzít na apartmán smiling smiley (tehdy...).
Letos to na mě působilo úplně stejným dojmem jako Laguna hotel.

Co se Labineci týká, tak ta se díky hodně francouzům a itálům "švihla" službami a kulturou trošku zase výše.Ale divili by jste se potkal jsem tam cikánskou rodinku z čech 5ti členou v Labinece... no světe div se. smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 114
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.