Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor Adriana 
Adriana
Gradac
18. 04. 2006 09:33
Máte někdo zkušenosti s depandencemi hotelu Laguna v městě Gradac?Jaké tam je jídlo,ubytování,pláže,využití volného času atd.Díky
Re: Gradac
19. 04. 2006 16:38
ahoj,
v Gradacu jsem byla 2x, zkušenost s hotelem nemám, ale chodila jsem kolem něj.
Pokud máš ráda noční ruch, hudbu... tak jdi do toho.

Dej si ale pozor na to, co cestovky prezentujou v katalogu, aby to nebyly jen fotky hotelů. Depadence nevypadaj zrovna lákavě.

Pláž je opravdu kousek.


Re: Gradac
19. 04. 2006 19:27
v Gradacu se mi docela líbí, hotel zvenku znám taky, ale dovnitř nemusím. To teda myslím obecně pro všechny hotely. Dávám přednost něčemu komornějšímu. Je to nejen levnější, ale pro mně mnohem větší pohoda. Tenhle názor ale pochopitelně řada lidí nesdílí. winking smiley
trabi
Re: Gradac
20. 04. 2006 09:54
V depandancích hotelu Laguna jsem byl poprvé a naposledy v roce 1988, tehdy to bylo super, plná penze 10 dní pobytu,sluníčko a vody téměř neskutečné,nezapomenutelné zážitky z cestování stopem po tehdejší SFRJ,Mostar Sarajevo stopem!
V úmorném vedru v horách nad Mostarem , kdy se nedařilo stopnout žádné auto jsem si stoupnul se zavřenýma očima do silnice, že zastavím nějaké auto stůj co stůj.
Když zahvízdaly pneumatiky a já otevřel oči, tak jsem zíral na auto jugoslávské policie, dopadlo to dobře odvezli mě i manželku do civilizovanějšího místa, popřáli šťastnou cestu a s úsměvěm odjeli.
Krásně se nostalgicky vzpomíná, letos Chorvatsko nebude, manželka chce do Řecka, že prý to 20x na Jadranu stačí.
Přeji příjemný pobyt pokud se rozhodneš pro tuto lokalitu a minimálně tak úsměvné vzpomínky na pobyt, jako jsem prožil já s manželkou.
Luboš2
Re: Gradac
20. 04. 2006 22:20
V depandanci Hotelu Laguna jsem byl v roce 2003 s cestovkou Vítkovice - ubytování nic moc- výhled na moře zastíněn vegetací,Stravování v hotelu Laguna- též nic moc ale lepší než ubytování-polopenze bufet.Gradac je příjemný,pláž oblázková v sezoně dost nacpaná.Od roku 2004 jezdím do hotelu Labineca ve stejném Gradacu kde je to s all inclusive - sice o "něco" dražší ale nemá to chybu - Ubytování - výhled na moře - stravování - letos tam jedu již po 4-té a moc se těším.
Re: Gradac
26. 04. 2006 18:28
tak už se nám to lidičky blíží doufám jenom že se lotos podívám opět do Gradacu
Re: Gradac
01. 05. 2006 19:21
pro Luboše 2, prosím vás letos jedu do depandance hotelu labineca, nevíte hak to tam vypadá?
Rozhodla jsem se nakonec pro Brist, tak už to není aktuální.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mary (04. 05. 2006 22:39).
Re: Gradac
29. 06. 2006 11:51
Ahoj lotos se chystáme do Gradacu do vily Goran nevíte někdo jaký to tam je spinning smiley sticking its tongue out
Markéta
Re: Gradac
11. 08. 2006 17:59
Před několika dny jsem se vrátila z Gradacu, bydleli jsme v depandenci B hotelu Laguna. Vzhledem k tomu, že jsem před cestou četla několik negativních příspěvků, týkajících se ubytovaní, tak jsem to čekala mnohem horší. Ale ten týden se tam dal bez problémů prožít.
Na pláži jsme navštívili několik zahradních restaurací, nejhorší zkušenosti jsme měli v baru MARINERO - objednali jsem si jídlo a servírka přinesla jen část, zbytek cestou do kuchyně asi zapomněla, při placení tvrdila, že nám nerozumněla, podruhé si tam kamarádka dala kávu za 6 kun, při placení obsluha (asi majitel) sbalil 10 ti kunovou bankovku a už se nevrátil.
Naopak jen výborné zkušenosti máme z Fish baru DESPERADO, majitel rozumí dobře česky, má rád Čechy a hlavně si svých hostů váží. Pivo (Plzeň) umí natočit na třikrát, jídlo má výborné.
Vašek
Re: Gradac
03. 09. 2006 19:04
Pozor na házení všech barů Marinero do jednoho koše. V Gradacu jsou dva. A ten blíže k hotelu Laguna je nejlepší restaurace ve městě. Majitel si váží !!! slušných !!! turistů a česky taky umí. Letos nám zajišťuje ubytování s velkou slevou právě v Gradacu a rád poradí turistům a " nemaže jim med kolem ...."
Re: Gradac
09. 12. 2006 13:04
Musím souhlasit s Vaškem. Sice jsem se letos do Chorvatska kvůli svojí práci vůbec nedostala, ale byla jsem v Marineru, když začalo fungovat. Jídlo vynikající a obsluha taky. Majitel je opravdu moc hodný člověk a snaží se dělat svojí práci poctivě. Rozhodně návštěvu této restaurace doporučuji.
Re: Gradac
19. 01. 2007 20:46
Ahojky, byly jsme v Gradaci 2x za sebou - byli jsme ubytováni v soukromí, kousek od oblázkové pláže. Kolem hotelu Laguna jsme také procházeli( byli zde ubytovaní samí Maďaři.V 1. patře na terase je i malý bazén pro hotelové hosty.Nevypadá to nijak lákavěsad smiley
Pokud byste chtěli prožít pěknou dovolenou - bez hotelu - doporučila bych ubytování u jedné prima rodiny- apartmány s částečným, ale pěkným výhledem na moře, taktéž i na krásné vrcholky hor.Do centra a do přístavu - pár minut chůze, výborné pizzerie, kavárničky,.Byli jsme moc spokojeni a rádi se k nim opět budeme vracet.smiling smiley))))
Re: Gradac
07. 02. 2007 19:13
Hotel Laguna žádný bazén nemá!!! Zmíněný bazén patří hotelu Labineca v kterém jsem byl ubytován již 4x a vždy opravdu spokojen.Nevím co je to "nijak lákavé" ale nám je tam opravdu dobře.Skuste to a pak referujte !
Re: Gradac
10. 09. 2008 23:35
Souhlasím všemi deseti.
Jen mne mrzí, že jsem ztratil na pana majitele (Deska) kontakt. Nemáte ho náhodou?
Re: Gradac
10. 09. 2008 23:39
Souhlasím s vámi.
Jen mne mrzí, že jsem ztratil na pana majitele (Deska) kontakt. Nemáte ho náhodou?
Re: Gradac
06. 01. 2009 11:05
a jak je to v Gradaci s nočním životem apod??
Re: Gradac
20. 01. 2009 09:01
Pro ty ,kteří mají rádi klid Gradac není.Ne,že by se to nedalo vydržet ale noční život tam je dost velký.Možností několik.
Re: Gradac
27. 01. 2009 15:35
má někdo zkušenosti s Apartmánem Gajeta? popř. nějaké fotky? díky moc



Upraveno 1krát. Naposledy upravil marcelka.cerna (27. 01. 2009 15:35).
Re: Gradac
15. 05. 2009 16:48
Sice pozdě, ale chtěl jsem se tu podělit o zážitek z dovolené v Gradaci. V roce 2007 koncem června jsme byli v Gradaci v hotelu Marco Polo. Asi nejlepší dovolená a nejodpočinkovější v Chorvatsku vůbec. V hotelu byli hlavně klienti ze severu Evropy, hotel je hned u vlastní pláže 50 m od centra. Snídaně i večeře na terase u promenády, skvělý osobní přístup a výtečná kuchyně. Večer ředitel obchází stoly a s každým z hostů prohodí pár vět. Malý rodinný hotel kde je každý host prostě Pan Host. Vše je tam útulně vyřešeno, stejný pocit mám z penzionů v Tyrolsku. Jídlo je tam sice drahé, ale měli jsme polopenzi, takže žádná starost. Na střeše je ještě teráska na večerní posezení s kartami nebo whirlpool s výhledem na moře. S manželkou na to rádi vzpomínáme a kdybychom se nechtěli vždy podívat na jiné místo, tak tohle bereme jako ideál běžné rodinné a zároveň ne drahé dovolené. Byli jsme se podívat i do Laguny a Labinetiky, ale to jsou velké hotely, kde je člověk jen jedním ze stovek dalších. Nám Gradac vůbec nepřipadal rušný, tak akorát. Letos to budou Tučepi.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

PH
Hosté: 221
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.