Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování Baška (ostrov Krk)

Autor Mesec 
Ubytování Baška (ostrov Krk)
06. 05. 2018 20:25
Chystám se poprvé v životě po vlastní ose sám do Chorvatska na asi 2-3 dny. Pojedu autem.
Loni jsem byl s CK na "otočku" na Bašce a velmi se mi tam líbilo, chci tam jet znovu.

Jak si tam mám sehnat ubytování? Jde mi o něco menšího, nepotřebuji žádné luxusní prvky, ale taky nechci spát v autě nebo pod širákem.
DOporučujete přes Booking nebo jsem slyšel, že se dá sehnat vždy ubytování na místě nahodile v nějakém hotelu.

Díky za tipy.
avatar Re: Ubytování Baška (ostrov Krk)
17. 05. 2018 21:19
Ahoj,v Baške sú hoteli-Corinthia,Zvonimir,villy Adria-mám skúsenosť,že cena priamo na recepcii je vyššia ako cez zahraničnú CK-skôr asi ten Booking a trošku ďalej od pláže.Pozor na sezónu-jedno z najnavštevovanejších letovísk na Jadrane yawning smiley
Re: Ubytování Baška (ostrov Krk)
25. 05. 2018 20:44
To jsem zjistil, že je to tam hlava na hlavě. Vyřešeno, jedu stejně jinam. Díky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.