Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hledam radu ohledne ubytovani

Autor Jaryk 
Zdravim, hledam osvedcene ubytovani na ostrove Krk-Baska a v Brele. Jedna se mi o apartman a aby to bylo vhodne pro deti-dcera 4 roky.Jestli mate dobre zkusenosti a kontakt, tak se prosim ozvete. Diky Jaryk.
Ostrov Krk - Baška, mám ten samý problém, jen ty děti 4 a 1 rok, ale osvědčené ubytování v nějakém apartmanu by se hodilo - nějaký kontakt. Taky děkuji za jakékoli info.
PP
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
11. 04. 2006 12:35
Jaryk:
v jednom vlákně se ptáš na u bytování v Brele a Bašce Vodě a tady pro změnu v Brele a Bašce na Krku,je v tom záměr nebo se ti ty Bašky pletou?winking smiley
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
11. 04. 2006 19:50
v Bašce na Krku jsem chodil vloni v červnu a sháněl ubytování na srpen a všichni na mě koukali jak na exota. Tam je to podle mně úplně pase. Tady jsem taky nikdy nic nečet. thumbs down
Jitka1
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
11. 04. 2006 21:01
V srpnu maji italove hromadne dovolene a tak to hodne domacich nechava volne a pak jim davaji astronomicke ceny za ubytovani. Bohuzel to se stava i ve meste Hvaru a ceny jsou o 50 vyssi. -(
Jaryk
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
12. 04. 2006 00:25
Basky se mne nepletou,ale me zene v praci kolegine doporucovala Basku na Krku,tak sem se chtel jenom informovat.
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
12. 04. 2006 12:27
obě Bašky jsou velice pěkný, obě jsou i trochu dražší a v obou se blbě shání něco v sezoně. Na tý ostrovní ještě asi o něco hůř.
Chtěl bych se zeptat, jestli existuje reálná šance ubytovat se v Bašce (Krk) 15.6. v počtu 15 osob na blind, aniž bychom bydleli každý na jiné straně města.
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
16. 04. 2006 10:32
tak schválně, jo ? I když ten červen by moh vyjít. Je to zajímavý, ale o Krku a Bašce speciálně se tu moc nepíše, což je škoda. Kdyby jsi něco sehnal, hodˇ mi to prosím na mail, já bych v červnu asi vyrazil taky. Dík
Anonymní návštěvník
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
16. 04. 2006 10:59
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil podgoranin (15. 02. 2008 02:24).
Našel jsem apartmánový dům pro asi 50 osob po 13.5EUR, nicméně je 800m od pláže a na to neslyším, tak hledám dál.
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
18. 04. 2006 08:12
no to já jsem taky na netu našel dům a ten byl dokonce 1200 m od moře. To už bychom mohli rovnou bydlet na pevnině a chodit se koupat na Krk. grinning smiley
Tak už jsme na to kápli - barák se čtyřmi apartmány 4+2 za 46EUR v červnu (vlastní sociálka, klima,TV,...) 80m od moře a 200m od pláže v mírném kopečku, ohromné terasy s výhledem na moře, až se mi tomu nechce věřit, ale už to máme zabukovaný a potvrzený mailem. Kontakt případně na mail, ale 17.-24.6. jsme to vykoupili :-))
Poslite kontakt na tu Bašku na o. Krku.A či sa vam pačilo.Tiež chceme isť 4 rodiny 19.8.chceme sa ubytovat čo najbližšie k plaži kôli malim detom. bibca55@azet.sk
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
23. 07. 2006 09:25
Prosím poraďte.chcem jet naslepo a ani zatím nemáme přesně určeno kam. Asi zu ústanem kde bude hezky. Jak je to teď s ubytováním confused smiley. Známí říkali, že Istrie není moc vhodná, že tamtěch ubytování na místě moc není.Asi pojedem níž. Za kolik se dá sehnat a na kolik se to vám podařilo usmlouvat. Na internetu nabízejí tak 12 - 15 euro.Ale tam je to prý předražené a na místě se dá údajně sehnat i pod 10 nebo kolem 10.Jsme jen dva a chtěli bychom to tak od úterý do úterý. Dá se to. nebo jsou víc vázáni na ty turnusy sobota - sobota.
standa+
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
23. 07. 2006 13:42
Poradí mi někdo zda zeženu apartmán na Pelješaci-Orebič?Jsme 4dospěli a chcem jet začátkem srpna na 10dní.Je problém sehnat ubytování na blind?
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
23. 07. 2006 21:33
Stando, poslala bych Ti email, ale nejde to. Tak to zkusím takto. Doufám jen, že na mne zase nebude někdo žalovat!! Podívej se na adresu ... Najdi si tam mapu a zaškrtni si vily ve sloupci ubytování. Naskočí Ti na mapě domečky. Je jich hodně a určitě si vybereš.
Doporučuji zvolit ubytování poblíž pláže TRSTENICA. Je tam pěkné koupání.
Hezkou dovolenou. Dojdi si do cukrárny na zmrzlinu!!!!
standa+
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
23. 07. 2006 22:28
Díky moc!Máš nějaké zkušenosti s Orebičem?Mám trochu strach jestli tam jak se říká nescíp pes? janca.standa@seznam.cz
Ahoj, scháníme ubytování v Orebiči pro 2 rodiny, nejlépe v jednom domě, ale dva apartmány v termínu od 20.8. - 1.9.2006. Jedna rodina má děti ve věku 11 a 4 roky, druhá ve věku 14, 16 a 17 let.
Měli jsme zamluvené ubytování, ale dneska jsme volali, abychom si to potvrdili a Chorvat nám řekl, že nemá volno. Pěkně nás n...... Proto moc prosíme o typ a kontakt na nějaké ubytování. Pošlete to prosím na můj meil.
Díky Staňa
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
04. 08. 2006 21:47
Jeli jsme zacatkem cervna do CH a nic jsme nemeli zarizeny, jelo nas 10lidi(tzn. 5paru) Jeli jsme smer Brela, nakonec jsme zkoncili na zacatku Basky(omylem,ale vubec nam to nevadilo) asi na 3pokus jsme si nasli peknej apartmanek, kde mel kazdej par svuj pokojicek s vyhledem na more a vlastnimi soclialkami...stalo to 12Eu na osobu....bylo to kousicek od more. Uz bych nikdy nedomlouval dovolenou predem smiling smiley)
Janaa
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
08. 08. 2006 15:49
Poradíte, kam s dětma v září? Chceme jet na blind, nechceme se kvůli dětem vázat na termín. Je nám celkem jedno kam, ale raději něco klidnějšího, žádné letovisko, pozvolný přístup do moře bez ježků - dětem jsou 4 a 2 roky. A aby tam v září bylo ještě teplo, tak asi Istrie asi neeeee a taky ne úplný jih, abychom tam stihli dojet přes noc, mrňous cestování přes den dlouho nevydrží...už je těch podmínek dost, co? Poradíte kam dojet a jak hledat ubytování?
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
08. 08. 2006 16:00
Prohlédni fotogalerie a pak jeďte a až toho budete mít dost, tak si v okolí najděte ubytování. V září už bude všude volno.
Janaa
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
09. 08. 2006 11:55
A nějaká konkrétnější rada by nebyla? Děkuju.
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
09. 08. 2006 19:52
Severní Dalmácie- Pakoštane; Střední Dalmácie- Primošten,Rogoznica; Jižní Dalmácie Mimice a od nich dolů yawning smiley
Janaa
Re: Hledam radu ohledne ubytovani
09. 08. 2006 20:51
Evik2, děkuju. Jen jsem se chtěla ještě optat na tu Severní Dalmácii, myslíte, že tam v polovině září bývá ještě teplo na koupání pro mrňousky? Jedeme hlavně kvůli tomu ráchání v moři. Nemám vlastní zkušenosti, tak proto vás tu otravuju dotazy, které jsou určitě každému jasné. Děkuju za každou radu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 154
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.