Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cena za ubytování v apartmánu

Autor stamar 
avatar Cena za ubytování v apartmánu
29. 04. 2017 22:53
Doufám, že jsem nezaložil nějaké duplicitní téma.

Docela by mne zajímaly zkušenosti těch, kteří jezdí pravidelně na stejná místa.
Letos si domácí řekl o 5 E za noc v apt. více než v předešlých sezónách. Ano je to zanedbatelné zvýšení, ale přemýšlím o tom, jestli plíživě nezdražují celoplošně.
Jedná se navíc o Brelu. Předtím jsem také nic takového několik sezón (v Promajně) nepostřehl.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
30. 04. 2017 08:05
...i na Pelješaci o cca 5E...
Re: Cena za ubytování v apartmánu
30. 04. 2017 20:47
Jezdím na Brelu 22 let, každý rok. Letos budu platit za noc 90 euro, pro 5 osob, stejně jako loni. Možná je to proto, že se z nás za ta léta stali dobří přátelé. Za malý, ale útulný apartmán pro syna s přítelkyní, dám 30 euro, opět stejně. V neděli za 2 měsíce, se snad už budeme koupat v Jadranu. Taky by mi snad nevadilo mírné navýšení, zdražuje se všude, spíš mám divné pocity, jak bude probíhat cesta, zejména hraniční přechody. Krásnou dovolenou všem.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
30. 04. 2017 23:06
Ja to objednaval v zari minuly rok Peljesaa zaloha uhrazena pred vanoci zatim cena stejna celkem 2100E za velkej apartman a 17 noci.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tielk (30. 04. 2017 23:08).
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
01. 05. 2017 23:27
Kolega jezdí do Brely ke "své" domácí - stejná cena.
Jezdili jsme do Brely k Juremu mnoho let, přenechal jsem to kamarádce s rodinou - letos opět stejná cena.
My, letos podruhé do Pisaku - stejná cena.
Co jsem tak sledoval, tak zdražují (zejména) ti, kteří nabízí přes booking a pak luxusky u pláží.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
29. 06. 2017 17:51
Dá se ještě sehnat apartmán pro dva dospělé + tříleté dítě na Makarské riviéře do 20Eček/noc?
Třeba Tučepi atp.? Jezdím na blint. Kolik platíte vy? Dělám rozpočet na dovolenou smiling smiley
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
29. 06. 2017 17:56
Na osobu 20E /noc řekl bych že jo.Je to cena v sezoně dál od moře se možná i sežene pod 15E

.
.

_________________________Jirka_________________________



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (29. 06. 2017 18:03).
Re: Cena za ubytování v apartmánu
29. 06. 2017 18:27
To jsi mě potěšil. Děkuji. yawning smiley
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
29. 06. 2017 19:35
Sehnat se da a 3-lety dite by ani slusni domaci pocitat nemeli.
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
29. 06. 2017 20:41
U ceny záleží spíš jaký je apartmán než počet osob aspoň moje zkušenost . Apartmán s cenou pod 40E bude náhoda a nebo na delší dobu shánění. Hlavně se neupínat na jednu lokalitu.

Ps: Dopředu se lze podívat na ceny přes booking a jiné agentury aspoň budeš mít cca představu o ceně.

.
.

_________________________Jirka_________________________



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (29. 06. 2017 20:45).
Re: Cena za ubytování v apartmánu
29. 06. 2017 21:37
Doplním k bookingu - letos jsme to využili (spokojenost), nicméně pro představu: domácí pak říkali, že booking si bere 15%, tak se z toho dá dedukovat orientačně cena, pokud se jede na blind.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
02. 07. 2017 21:04
Jezdíme na blind ve dvou, a najít v sezóně na lepším místě pod 45E je o štěstí či náhodě. Dá se to, ale počítej v Tučepi druhou řadu od přístavu "u školky" kde prostě z terasy západ slunce nedohlédneš ani omylem. Ale zas kdo hledá klid a ještě s malým děckem, tak to třeba i uvítáte.
Proti tomu ap. 2+2 za 60E je docela běžný, takže pokud počítáme i prcka tak je to ve třech 20E na osobu yawning smiley .

Zkusil bych třeba Promajnu, myslím že jsou tam o něco příznivější ceny a pláž se spoustou přírodního stínu pro dovolenou s malým děckem.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
28. 07. 2017 15:05
My platíme jako stálí hosté v Primoštenu 45 EUR za apartmán 3+1 s balkónem, 2-mi terasami a s parkováním na oploceném pozemku. Ale je to mimo sezónu. V sezóně bychom, myslím, platili 50 EUR - ale jen proto že jsme stálí hosté.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
14. 08. 2017 08:43
My byli loni přes booking a cena byla 60€+ubytovací poplatky. Letos sem to s panem domácím dohodl mimo booking. Cenu nám nechal opět 60€, prej musel zdražit, takže vlastně 9€ navýšení ceny. Jo a poplatky byli už v ceně, ty jsme letos neplatili.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
23. 08. 2017 10:50
já přes booking platím příští rok 9 nocí 640 Euro,taky paní domácí podražila proti předchozí sezoně
Re: Cena za ubytování v apartmánu
23. 08. 2017 22:46
Pár let jezdíme ke stejnému panu domácímu, přes cestovku a vyjde nám to na 15 Euro na osobu,domácí dostane od cestovky 8 Euro na osobu.
Přes cestovku jezdíme k vůli příspěvku od zaměstnavatele a pan domácí ví, kolik platíme a když nemá obsazeno po našem termínu ukončení pobytu, tak jsme tam byli jednou i tři dny navíc zadarmo(peněžně).Škoda že zaměstnavatel neuzná zaplacení příspěvku v zahraničí přímo u ubytovatele jinak by jsme tam mohli být za ty celkové peníze 14 dní.

maléma radek
Re: Cena za ubytování v apartmánu
24. 08. 2017 09:15
A nebylo by lepší se na příspěvek vykašlat a být napřímo za těch 8 éček?
Re: Cena za ubytování v apartmánu
24. 08. 2017 09:43
No, takové ceny(cca.5€/os) jsme měli před 15ti lety ve staré vesnici nad Makarskou. Dnes si nedokážu představit, jak může takový apartmán vypadat,ale otázka kde to ubytování je. Tehdy to bylo jen asi na 3 dny ,pak jsme se přestěhovali ke stejnému domácímu dole v Makarské a tam to bylo mnohem dražší . Tehdy se 3mi malými dětmi nám to bylo jedno,jeli jsme totiž na blind...tehdy jsem řekl,že je to naposled...no a za týden jedeme opět na blind ,tentokrát sami 2....smiling bouncing smiley
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
24. 08. 2017 16:24
Příspěvek z FKSP se řeší přes známou CK jako storno za 10% z ceny... smoking smiley
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
17. 09. 2022 16:52
Ahoj, zajimalo by mně, jak moc vám, co jezdíte do stejných apartmánů (líp se to porovnává), zvedají majitelé cenu za ubytování. Stačí mi přibližné procentuální vyjádření. Předem díky za info.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
17. 09. 2022 19:29
Mně ,domácí nezvedá od 2016
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
17. 09. 2022 21:22
To máš dobrého domácího! ;-)
Re: Cena za ubytování v apartmánu
18. 09. 2022 09:47
Nám letos domácí zvedla o deset éček na 70. Zdraźili po dvanácti letech.
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
18. 09. 2022 09:47
Pre stálych hostí sa snažia udržať nezmenenú cenu, aj keď nie vždy to ide. Nám cenu držia minimálne od roku 2016 na rovnakej úrovni, t.j. 70 €. No poplatok za klimatizáciu išiel hore z 5 na 7 €.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
18. 09. 2022 18:17
Také máme posledních 5 let stejnou cenu, 60 E za dvoulůžkový apartmán, klima je v ceně. Ale jsme stálí, dlouholetí hosté.
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
18. 09. 2022 19:46
No to máte dobře, "naši" domácí nám zvedají běžně cenu. V průměru o cca 5EUR ročně. Příští rok bude prý dražší o inflaci, tak jsem zvědav jestli se bude jednat o inflaci v CR, HR, EU nebo nějakou jinou speciální :-). Uvidíme, možná se rozhlédneme jinde.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
20. 09. 2022 21:30
Od roku 2008 platíme v ID na Hvaru za dvě osoby (poslední dva týdny v září) 32 Euro, letos poprvé zvedli cenu na 35 Euro, první řada apartmánu od moře. Apartmán pro čtyři osoby. Domácí super !
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
20. 09. 2022 22:15
Tak to mate neskutecne levne. My jsme letos platili ve Svete Nedelje za apartman (dve loznice) 80EUR (a to bylo se slevou)..
Re: Cena za ubytování v apartmánu
21. 09. 2022 09:15
Mirku,tak to máte asi nejlevnější cenu za apartmán ,kterou lze v dnešní drahotě ziskat.
My platíme 20 e na osobu po sezoně v domě u moře, v ceně je i klimatizace. V loňském roce to bylo ještě 15e a předešlých 12 sezón rovněž. Navýšení je díky hlavně energii.
I tak nevím jestli je vůbec možné sehnat ubytování v ČR za 500 Kč na osobu, to že v Hr je u domu moře je další přidaná hodnota na rozdíl od Česka.

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Cena za ubytování v apartmánu
21. 09. 2022 09:29
Nechcete poslat kontakt na toto levne ubytko ? :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.