Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování na cestě do Chorvatska

Autor lenkarybka 
Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 04. 2016 13:34
Nemáte prosím tipy na ubytování po cestě do Chorvatska? Může to být i kemp. Jedeme s malými dětmi a myslím, že na jeden zátah to s nimi nezvládneme. Alespoň si po cestě prohlédneme nějaké jiné zajímevé místo (např. ve Slovinksku). Děkuji Lenka
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 04. 2016 13:39
Jedeme do Primoštenu (tak něco poblíž cesty).
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 04. 2016 16:51
Pokud jedete na noc což je nejlepší alternativa s malíma capartama tak neni co řešit.. Jinak vytaj na foru a at tu vydržíš. Ajax.
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 04. 2016 18:07
Na noc jet nechci!
Tak kdyby měl někdo dobré zkušenosti s ubytkem po cestě...
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 04. 2016 19:09
Vítej Leni koukni tady, proběhni to tam určo něco najdeš smiling smiley
[forum.ihvar.cz]
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 04. 2016 19:10
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 04. 2016 19:33
Děkuji za odkazsmiling smiley Někdo doporučuje Ptuj ve Slovinsku...
Cesta přes noc je samozřejmě ideální. Děti spí... ale může usnout i řidičwinking smiley Což jsem jednou zažila v noční jízdě autobusem, takže radši pěkně pojedeme přes den (samozřejmě zase bude větší provoz:/
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 04. 2016 21:22
Nechci spamovat tady, ale napíši jen zkušenosti. Jel jsem 4x do HR přes noc a je to docela fuška (jak pro koho). Posledně jsem jel o 5h ráno byl jsem alespoň vyspaný, odpočatý a ze třemi čurpauzami pohodička smiling smiley je to na každém jak mu to vyhovuje.
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 04. 2016 21:39
To mi připadá lepší - vyrazit brzo ráno a jet přes den. Určitě by se to dalo i najednou (s pauzama).
Ale s dětma nevim, co nás čekáwinking smiley Takže možná dobrý to pak někde zalomit, proběhnout se, přespat a pokračovat zase ráno. Jedeme poprvéwinking smiley
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 04. 2016 22:25
Ještě dodám že děti tedy naše skoro celou cestu prochrní grinning smiley
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
27. 04. 2016 09:14
Lenkorybko vítej. Asi bych nechal čas jízdy na řidiči, teda pokud nebudeš řídit ty sama. Ženské stejně, pokud chlap řídí, večer zvadnou s dětma (samozřejmě že i při jízdě přes den), tak nechat čas jízdy opravdu jen na řidiči.
Jinak ubytko cestou, záleží na tom, kam jedete. Pokud okolo Makarský, tak sjet na starou cestu a před Plitvičkama, za Slujem ubytko na blint seženete. Samozřejmě, že čím blíže k Plitvičkám, tím bude ubytko dražší. Pokud jedete někam výše, hledat ubytko již dříve.
Ale jízdy na jeden zátah bez přespání bych se nebál.
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
27. 04. 2016 09:22
Předloni jsem hledal ubytování po cestě až pozdě v noci, bral jsem první, co se namanulo. Bylo to fajn, ale cca za 70E. Loni jsem využil výběr předem na www.booking.com, přespával jsem v Ogulinu za příjemnou cenu a všechno bezva fungovalo.
Stačí si ujasnit oblast na přespání, zadat a vybrat si.
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
27. 04. 2016 09:43
Děkuji za tipy a za přivítánísmiling smiley V Chorvatsku jedeme do Primošternu.
Na foru [forum.ihvar.cz] je hodně tipů. Kdybyste měli někdo nějakou dobrou osobní zkušenost s ubytováním po cestě, dám na doporučenísmiling smiley Dá se udělat i výlet v té lokalitě a po cestě tak něco poznat
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
27. 04. 2016 12:07
my jsme spali po cestě zpět tady a maximální spokojenost
ubytovani slovinsko
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
27. 04. 2016 12:25
Díky za odkaz, to vypadá nádherně. Jenom tam bych se zdržela několik dnísmiling smiley
avatar
mdr
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
27. 04. 2016 16:46
My jsme tentokrát zvolili ubytování na cestě zpět v Zagrebu, řekli jsme si, vždycky jenom projíždíme kolem, co tak se jednou podívat do hlavního města země, kam tak rádi jezdíme? Z Murteru je to do Zagrebu po dálnici 3-4 hod., takže když vyrazíme dopoledne, na oběd jsme tam a celé odpoledne a večer máme na prohlídku města. Našli jsme přes booking apartmán pro tři v centru s vlastním parkovištěm ve dvoře za 55 €. Tak doufám, že to bude OK.
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
28. 04. 2016 17:17
Záleží na tom, jak se cítí manžel jako řidič. My jezdíme zásadně na noc a pauzy se řídí podle mě protože řídím. Většinou si tak na hoďku zdřímnu někde na dálnici za Karlovacem nebo si dám někde kafe apod.
Je ale pravda, že se před cestou odpoledne natáhnu a tak 2-3 hodiny spím a pak si ještě tak hoďku před odjezdem dám kafe.
Jo, a taky jezdíme do Primoštenusmiling smiley Letos už asi podesátý... Tak dobře dojeďte a ať se vám tam libí.
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
10. 05. 2016 08:31
Zdravím, my již po několikáté přespáváme před Plitvicemi ve Veljunu, motorest a restaurace Grand. Vaří 24 hodin denně a výborně !
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
26. 05. 2016 18:54
Zdravím, mám dotaz ohledně ubytování poblíž Plitvic.
10.8.2016 máme být v Orebiči a přemýšlíme, že bychom vyjeli o dva dny dříve a přespali někde poblíž Plitvických jezer a na druhý den je navštívili,pak zase přespali a ráno jeli do Orebiče.
Máte někdo tip na nějaký apartmán v konkrétním místě? Za rezervovat něco dopředu nebo až na místě? Díky
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
27. 05. 2016 07:54
My jsme spali předloni u Plitvických jezer v vesnici Jezerce, je to hned vedle. Objednávali jsme penzion přes Booking.com, platba na místně, super ubytování, myslím, že to byla Villa Maria.
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
28. 05. 2016 00:21
A jaká může být cena ubytování na místě na jednu noc pro dva dospělé a dvě děti (3;7)?
Na netu je všechno kolem 2500-3000kč a to se mě zdá za jednu noc dost.
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
28. 05. 2016 16:10
Dobrý den, zkuste ubytování v obci Grabovac např. dům Barbara. Je to 9 km od Plitvic a cenově dobře dostupné.
Re: Ubytování na cestě do Chorvatska
29. 05. 2016 21:54
pokračujte zde - duplicitní téma

[forum.ihvar.cz]
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 151
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.