Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování Drvenik

Autor milan007 
Ubytování Drvenik
26. 03. 2016 09:31
Ahoj má někdo kontakt na pěkné ubytování v Drveniku pro 2 osoby s parkováním u domu a s klimatizací . U moře není podmínkou . Případný kontakt do SZ .Děkuji
Re: Ubytování Drvenik
27. 05. 2016 18:16
Dobrý den,
byla jsem v Drveniku loni v sezóně a tak našlapané pláže jsem ještě neviděla. Za celý týden jsem se koupala párkrát. Radím Vám výběr jiného letoviska, jestli už není pozdě :-).
Re: Ubytování Drvenik
30. 05. 2016 09:47
Není Drvenik jako Drvenik. Drvenik má dvě části, Donju i Gornju Valu Donja je s trajektovým přístavem a v sezóně narváno. Vyplatí se chodit vedle do Gornje Valy (nebo tam hledat ubytování), krásná cestička okolo vody, pláž větší, přírodní. V Donje je sypaná štěrkem..Ale je to už nějaký pátek, pokud nepočítám průjezdy na trajekt.
Re: Ubytování Drvenik
01. 06. 2016 08:27
Ano, máte pravdu. Byla jsem v té narvanější části kde byli rekreanti naskládaní doslova na metr kolem sebe (s kočárky a spousta dětiček), v Gornje vale to bylo trochu lepší tak na 3 metry :-). Hezkou dovolenou všem!
Re: Ubytování Drvenik
20. 06. 2016 13:48
Dík pozdě není ale nevím co vybrat .Já bych něco kolem Zadaru (zaton . privlaka . nin atd) a žena někde dolu gradac atd ale nevím kolik toho bude volného když chceme jet na 7 dní od 2 srpna do 13 srpna jedno jestli ut-ut nebo čt-čt so-so je to jedno .Jsme dva cena tak 50 euro max 55 ale to jsem zvědav jestli něco seženu .Požadavek klimatizace a alespoň vidět moře nemusím být v první řadě. Neví někdo o něčem když tak do pošty .Dííík
Re: Ubytování
20. 06. 2016 20:22
Prosím,doporučíte nějaký apartmán pro 3 osoby od Makarské níže od 3.července na cca 9 nocí,děkuji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 220
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.