Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Apartmány u Puly

Autor Kubas 
Apartmány u Puly
15. 02. 2006 16:10
Prosím, nevíte někdo o apartmánu u města Pula pro 14 osob (8 dosp. + 6 dětí)? Blízko moře, klid. Mám zkušenosti s oblastí Trogir a Omiš. Mohu doporučit prima dovču. Díky všem.
Re: Apartmány u Puly
09. 03. 2006 13:34
Prosím typ, kam jste jezdili do Omiše, je nás 9. 6 dospělích
Re: Apartmány u Puly
11. 03. 2006 19:23
Dobrý den měla bych pro vás apartmány ve Fažaně je to tak 5 km od Puli...
Re: Apartmány u Puly
16. 03. 2006 14:35
Jezdili jsme 5 km za Omiš, obec Staniči. Info na www.... , horní lišta - "ubytování", pak červený název - Staniči/Zavode, v pravém sloupci "apartma 2+2", a najít si dům Baliča rat Nr. 100 Je to nový dům s prima ubytováním, moře je hned pod domem - betonové plato - samota. Pláž s občerstvením je o 200 m dál s oblázky. Pivo, zmrzlina, pica... U domu dva malé bazény pro malé děti. 2x krb - domácí dodá uhlí. Parkoviště u domu. 50 Eur/noc/apartman
Re: Apartmány u Puly
29. 03. 2006 16:40
Nevím, jestli jsem přesně trefila oblast, ale zkuste pro skupinku stránky www.adrialin.cz a pak hledat kvarner-crikvenica-duda, je tam nějaký turistický soukr. objekt, který mi připadal za rozumnou cenu a nabízel dobré fotky z ubytování, četla jsem to někdy před pár dny a zaujalo mě to, víc o tom nevím.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 95
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.