Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování Tučepi..??

Autor JAVI 
Ubytování Tučepi..??
07. 03. 2015 10:09
Zdravím,
hledáme ubytování pro 2 osoby, nejraději studio v Tučepech směrem k Podgoře /ul. Kamenna, nebo okolí/, děkuji za typ.
JAVI
D
Re: Ubytování Tučepi..??
13. 04. 2015 15:02
Ahojky, přidávám se s prosbou k JAVI.

Rádi bychom našli ubytování v Tučepech na konci směrem k Podgoře (kdysi tímto směrem bývala nuda pláž - nevíte, zda-li stále je??? ). Šlo by o ubytování pro dva dospělé a jedno téměr dvouleté dítko. Čím blíže k moři, tím lépe, pokud možno pod magistrálou. Nároční moc nejsme, aby bylo místo prostě fajn, čisté, bylo místo na cestovní postýlku, klima nebo stín od stromů a s domácími se dalo domluvit. Za každý typ děkujeme.

D
Ubytování v Tučepech???
26. 12. 2018 22:14
Zdravím,
nemáte někdo typ na slušné ubytování v Tučepech pro 2 osoby (studio, apartman), termín konec srpna, začátek září 12 dnů.
Díky
Re: Ubytování v Tučepech???
25. 02. 2019 15:47
Cau, prosím, máte pro mne typ na ubytování co nejvíce severozápadní straně tučep směrem k bývalému hotelu Jadran. Blízko FKK pláže?
Díky moc za rady.
avatar Re: Ubytování v Tučepech???
26. 02. 2019 08:59
Co si vzpomínám, tak mám dojem, že v těch severozápadních končinách moc apartmánů není. A přístup na severozápadní FKK je omezen plotem a brankou na kartu patřící "Jadranu" (TUI BLUE Jadran ). S velkou pravděpodobností se areál bude muset obcházet.
Raději bych volil ubytování jihovýchodním směrem, je tam víc apartmánových domů a dál od vesnice je též možnost "provětrat tělo" bez plavek.
Tučepi - Kamenna
04. 03. 2019 10:36
Zdravím, nemáte prosím někdo kontakt na slušné ubytování (studio, apartmán) pro dvě osoby v termínu od 26.8. - 5.9.2019 v Tučepech, části Kamenna?? Děkuji i za kontakt.
JAVI
Re: Tučepi - Kamenna
02. 09. 2019 18:47
Zdravím,
byl jste někdo (znáte) apartmány LUCY kamena 4? Podělte se o dojmy. Díky MIKI
Re: Tučepi - Kamenna
05. 09. 2019 11:35
Nikdo v těchto ap. v Tučepi nebyl?
Re: Tučepi - Kamenna
05. 09. 2019 23:54
9 roků zpátky to tady uživatel roman68 docela chválil, tenkrát jsme spolu komunikovali, od té doby žádná zpráva, už 8 roků tady nebyl, zkus SZ.

Jinak dům znám pouze z vnějšku, je to řadovka mezi dalšími asi pěti podobnými, dole oblouky v kameni, miniaturní zahrádka, přes cestu hned na pláž. Nevím jaký termín volíš, v sezóně je tam fakt husto.
Re: Tučepi - Kamenna
06. 09. 2019 11:30
Pedro díky.
Re: Tučepi - Kamenna
10. 10. 2019 10:01
Bydleli jsme o dům vedle, jestli to pomůže... Kdyžtak se ptej
Re: Tučepi - Kamenna
10. 10. 2019 12:14
Ahoj, no mě zajímá hlavně jaké jsou tam apartmány - vybavení, jací jsou domácí a tak. Když jsem porovnávala foto a informace od domácí, tak to jaksi nesouhlasilo. No a protože už pár zkušeností s info od domácích mám, zajímají mě zkušenosti těch, kdo tam byli. Konkrétně v jakém domě vedle jste bydleli?Díky .
Re: Ubytování Tučepi..??
12. 01. 2020 17:03
Ahoj právě jsem si zarezervovala app.Benito Lalič- kraj nezná někdo? A ještě dotaz četla jsem,že je tam písečná pláž,ale podle fotek ji nevidím a jsou na pláži sprchy placené? Díky.
Re: Ubytování Tučepi..??
12. 01. 2020 18:43
Ahoj, ten apartmán neznám, je to někde u jejich Hasičárny. V Tučepi jsem byl 4 krát po sobě a je tam krásně a večer živo, kdy jedeš ? Nevím jestli už teď, ale v Turistička zajednica Tučepi se dá zjistit kultůrní kalendář na celou letní sezonu.
Tu je pár videí aby sis udělala představu jak to v Tučepi vypadá. Za mě je tam super.
[www.youtube.com]
Re: Ubytování Tučepi..??
13. 01. 2020 20:19
Díky za odpověď jedem 12.6. na 10 nocí.Já jsem v Tučepech byla jednou večer na procházce a večeři takže trošku vím jaké to tam je,ale neviděla jsem tam písečnou pláž tak proto ten dotaz.
avatar Re: Ubytování Tučepi..??
13. 01. 2020 20:46
Typicky písčitá pláž v Tučepech na 99% není. Řekl bych, že jsou směrem na jih místa z drobných kamínků, což se může jevit jako písek.
ale rozhodně ho při koupání nemáš plné plavky a ostatní jako na severu v Itálii a koneckonců třeba i na Garganu ve Vieste.
Na severních plážích Tučep jsou pláže kamínkové a je tam prima (k tématu) ubytování....v hotelech.
rj
Re: Ubytování Tučepi..??
14. 01. 2020 21:25
A doplňuji, že sprchy na pláži byly zadarmo.
Re: Ubytování Tučepi..??
16. 01. 2020 20:57
Moc všem děkuju za info.yawning smiley
Re: Ubytování Tučepi..??
15. 07. 2021 22:09
Ahoj nemáte nějaký tip na ubytování v Tučepech pro dva. Spíš něco klidnejsiho s výhledem na moře a klidnější pláží i někde bokem hluku mám v práci dost. Díky za tipy. Mirek.
Re: Ubytování Tučepi..??
16. 07. 2021 14:45
Odkazy přímo na ubytování nejsou povoleny



Upraveno 1krát. Naposledy upravil filhou (17. 07. 2021 06:55).
Re: Ubytování Tučepi..??
16. 07. 2021 21:26
Díky za info, ale stačil by nějaký apartmanek s kuchyňkou i klidně dál od mořeyawning smiley
Re: Ubytování Tučepi..??
16. 07. 2021 21:58
Zkus hledat přes mapy.cz
Re: Ubytování Tučepi..??
26. 07. 2021 09:11
To mirekpce - nezkoušel jsi sousední Podgoru. Jezdíme tam plno let a líbí se nám tam. Dopřesnění spíš na SZ. Mirek
Re: Ubytování Tučepi..??
27. 07. 2021 13:59
Omlouvám se že jsem se neozval ale zase to vyhrál Ruskamen, ale spíš pro to, že jsme poprvé za tu dobu co jezdíme na blint (asi stárneme), sehnali ubytování dopředu. Podgoru jsem nezkoušel, ale kamarád mi Tučepi chválil.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.