Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

tip na apartmán přímo u moře

Autor jarmila 
Re: tip na apartmán přímo u moře
05. 09. 2017 23:02
Chystáme se od 18.9. tak na 10 dní,jsme 2 a malý pes,v sezoně nikdy nemůžeme,chtěli by jsme apartmán přímo u moře,soukromá plážička,jezdíváme do Bibinje ale mám strach že tam už to počasí nebude na koupání,díval jsem se na Pisak,Podstranu,Brist,ale nějak si nemohu vybrat,najde se někdo,kdo by mě poslal nějaký TIP,děkuji Lada
avatar
FAT
Re: tip na apartmán přímo u moře
06. 09. 2017 21:01
V top sezóne chodím vždy na blint. Vždy zoženieme dobré ubytovanie. V Tvojom dátume by som sa nebál. Doporučoval by som cestovať čo najjužnejšie. V pohode a kľude si vyberte lokalitu, apartmán tam už bude.
Re: tip na apartmán přímo u moře
07. 09. 2017 00:54
Přesně jak říká FAT, v té době a dole si apartmán vždy najdeš. Možná bude zádrhel s tím pejskem a soukromou pláží...
avatar Re: tip na apartmán přímo u moře
07. 09. 2017 11:24
Na konci Bristu , jak je odbočka na Gradac , je několik AP přímo u moře, zajeďte tam a zeptejte se, jen nevím ten pes. Soukromá pláž tam sice není, ale koncem srpna tam bylo pár lidí, natož teď.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: tip na apartmán přímo u moře
07. 09. 2017 16:37
Re: tip na apartmán přímo u moře
07. 09. 2017 19:56
Některá ze zátok na jižní straně Hvaru, třeba Prasátková, neboli Uvala Veprinova. Poslední barák vlevo má svojí vlastní pláž.
Re: tip na apartmán přímo u moře
08. 09. 2017 10:34
to long-poslal jsem soukromý mail,mrkni na něj
Re: tip na apartmán přímo u moře, vhodny pro vozickare
25. 11. 2017 10:57
zdravim vas, pomuze nekdo s tipem na ubytovani primo u more pro vozickare. diky za vase tipy.
avatar Re: tip na apartmán přímo u moře, vhodny pro vozickare
11. 12. 2017 00:50
Z destinácií ,ktoré sme navštívili by mohol vyhovovať Sv.Filip a Jakov-apartmány Croatia-rovina,bez schodov ,kúsok od pláže+ chodník mimo hlavnú cestu do Biogradu na Moru -taká prechádzka na večer do rušnejšieho mestečka smiling smiley
Re: tip na apartmán přímo u moře
20. 12. 2017 18:14
Dobrý den , prosím , máte někdo tip na apartmán s možností bezpečného zakotvení člunu o dl 6 m a váze 1500 kg . Nejlépe oblast Šibenicko , pro 2 dospělé a 3 děti , do 100 m od moře a tedy i od lodě. Kam jsme jezdili- (Žaborič) to padlo , už nepronajímá.Děkuji za všechny tipy.
Re: tip na apartmán přímo u moře
23. 12. 2017 23:28
Prosím o doporučení ubytování pro 4 dospělé osoby ,male dítě a malickeho pejska.
To znamená 2 mistnosti,kuchyňka, atd.

Vždy jsme jezdili Businci,Primostejn.
Teď hledáme neco na Istrii.
Pokud možno klidné misto.
Dcera ma malé dítě, tak něco blíž od republiky.

Jestli budete mit prosim nějaký kontakt,napište buď tady do zpráv a nebo na meil danalangrova@seznam.cz.Děkuji.
Re: tip na apartmán přímo u moře
15. 07. 2018 10:36
Ahoj
Prosim zhaname ubytovanie primori,od dnes 15.7 do24.7.18 - 4dospely 4deti. Prišli sme do objednaneho apartmanu a stavenisko, schody bez zabradlia, klince, sklo, roxory, kable zo steny..
Mame male deti je to o držku. Dakujem za info alebo typ. Sme pri Stary grad paklenica. Presunieme sa aj 150km.
Email: chuproman@gmail.com



Upraveno 1krát. Naposledy upravil chup (15. 07. 2018 14:13).
avatar Re: tip na apartmán přímo u moře
28. 03. 2019 09:10
Včera jsem mluvil s domácím a požádal mě, zdali bych mohl uveřejnit nabídku na uvolněný termín app. pro 4 osoby / 2 pokoje/,kuchyně terasa v termínu 29.7 - 16.8. Lokalita Hvar Zavala, hned u moře, 11 schodů. Cenově někde kolem 90 ěček. Bližší formou SZ.
Re: tip na apartmán přímo u moře
25. 04. 2020 16:33
Pokud by někdo měl rezervaci na apartmán pro 2-4 osoby nedaleko moře v oblasti Brela, Baška Voda, Promajna na konec srpna 2020 a chtěl by ho kvůli obavám pustit, napište mi prosím prostřednictvím SZ. Díky
Re: tip na apartmán přímo u moře
26. 05. 2020 09:09
Ahojky všem.
Hledám ubytování v Kleku co nejblíž u moře, pokud možno červenec.
Re: tip na apartmán přímo u moře
26. 05. 2020 10:43
Doporučuji apartmány Bartulovič přímo v Kleku na pláži. Byli jsme loni v červenci, opravdu moc hezké ubytování, menší apartmán pro 3-4 osoby a pak velký byt se třemi ložnicemi (každá s vlastní koupelnou), terasa, společná kuchyně a jídelna, menší obývací pokoj, velice vhodné pro větší rodiny nebo skupinu přátel. Oba ap. v prvním patře.Ceny slušné, vybavení velmi pěkné a majitelé úplně super. Skutečně deset kroků na pláž, mým tehdy šestiletým vnoučatům a čtyřleté dcerce přátel se tam moc líbilo.
Re: tip na apartmán přímo u moře
26. 05. 2020 15:46
MartinaB. Bližší info by nebylo? Třeba SZ. Díky.
Re: tip na apartmán přímo u moře
12. 08. 2020 20:08
Jezdím už delší dobu do Gradacu,ale naši známí by uvítali i jinou destinací,uvítám Vaše tipy ,popřípadě i kontakty na další místa,např.Podaca,Tučepi,Brela,Makarská,
Děkuji
Martin
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.