Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Apartmán pro 4 osoby :-) help

Apartmán pro 4 osoby :-) help
14. 07. 2014 22:10
Dobrý den,
s přáteli jsme se rozhodli jet v září do chorvatska. Potřeboval bych rady o dobrém ubytovaní pro dva páry.
Nehledáme luxus ale ani nechcem bydlet v ubytovně :-). Jedem poprvé a vůbec nemám představu. Dostal jsem typ na místo Vodice ale netuším co tam je.. Důležité je aby byl apartmán blízko od moře.
Předem moc děkuji za pomoc Michal
Re: Apartmán pro 4 osoby :-) help
15. 07. 2014 15:20
Nechci zaplevelovat vlákno, prosím pošli zprávu na soukromý mail.
kik
Re: Apartmán pro 4 osoby :-) help
16. 07. 2014 18:38
Michale, uz je to par let co jsme se rozhodli nekdy kolem 25. srpna ze po 1. zari pojedeme na 2 tydny do Chorvatska a behem cca 2 hodin na netu jsem mel vybrane apartmany v Primostenu a dalsi den uz jsem jeden zabookovany. Od te doby se na netu objevila spousta moznosti takze je to jen na vas. Samozrejme reference je v kazdem pripade dobra ale ne vzdy vam muze vyhovovat to co se libilo tomu kdo vam to doporucil.
My jsme kdysi o Vodici take uvazovali ale pak my muj tehdejsi kolega rekl ze je tam studenejsi voda diky blizkemu usti Krky takze jsme nakonec skoncili v Primostenu. A ze by tam voda byla stale nejaka tepla se diky otevrenemu mori neda obcas rict ani v nejparnejsim lete.
avatar Re: Apartmán pro 4 osoby :-) help
16. 07. 2014 18:59
kik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Michale, uz je to par let co jsme se rozhodli
> nekdy kolem 25. srpna ze po 1. zari pojedeme na 2
> tydny do Chorvatska a behem cca 2 hodin na netu
> jsem mel vybrane apartmany v Primostenu a dalsi
> den uz jsem jeden zabookovany. Od te doby se na
> netu objevila spousta moznosti takze je to jen na
> vas. Samozrejme reference je v kazdem pripade
> dobra ale ne vzdy vam muze vyhovovat to co se
> libilo tomu kdo vam to doporucil.
> My jsme kdysi o Vodici take uvazovali ale pak my
> muj tehdejsi kolega rekl ze je tam studenejsi voda
> diky blizkemu usti Krky takze jsme nakonec
> skoncili v Primostenu. A ze by tam voda byla stale
> nejaka tepla se diky otevrenemu mori neda obcas
> rict ani v nejparnejsim lete.

Vodice,neboli okolí Vodic je krásné místo,voda čistá a teplá.Jinak v termínu září ,nebo srpen je velký rozdíl.Oklí Vodic mohu jen doporučit...Srima atd.
avatar Re: Apartmán pro 4 osoby :-) help
19. 07. 2014 17:54
Švagr se vrátil z Omiše... na blind... přímo u moře 4os. 80EUR. Říkal, že toho volného bylo dost... i levnějšího o nějakou ulici dál. Začínal tuším čtvrtkem mimo špičku....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hill , job , mdr
Hosté: 193
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.