Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Severní Dalmácie

Autor OnderCZ 
Severní Dalmácie
06. 07. 2014 22:56
Ahoj, byl bych rád za "malou" radu. S přítelkyní chceme jet do Chorvatska v termínu od 19. - 26. července. Mým cílem je severní Dalmácie, jsme mladí lidé (25 let), rádi bychom spíše nějaké rušnější místo, tak co jsem se díval, tak to například splňují Vodice nebo Biograd na Moru. V Chorvatsku jsem byl už asi šestkrát, ale teď poprvé pojedu autem sám. Chtěl bych proto mít ubytování zajištěné předem, nechci napoprvé shánět něco "na blind" až na místě. Pokud máte někdo zkušenosti, mohli byste mi doporučit, kde shánět ubytování, např. prověřené weby atd. Chtěl bych prostě během dou následujících týdnů něco vybrat a mít jistotu, že dojedu a budu se moct ubytovat. Nesháníme nic náročného, vystačíme si s ubytováním pro dva, nějaká kuchyňka, postel, znáte to. Stejně většinu času strávíme u moře, večerními procházkami atd. Za každou radu budu rád nebo případně pokud doporučíte nějaké další hezké místo v této oblasti.
smazáno - omylem umístěno
07. 07. 2014 12:11
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Globík (07. 07. 2014 12:12).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.