Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

"Na blint"

Autor irenej 
Re: "Na blint"
20. 07. 2016 17:55
Díky, díky, s tými celonemeckými dovolenkami to je fakt, nárast tam bude. Na poliakoch je vidieť, že idú dopredu, nekradnú toľko na daniach ako u nás, je to na dlhšiu debatu. Smrť Smeru, SNS, Mostu a Sieť je už aj tak v p..i. Čaf.
Re: "Na blint"
20. 07. 2016 23:13
Twigy, tvá zpráva mne potěšila, do Podgory pojedeme již po několikáté za sebou, Vždycky bydlím jen v první řadě v blízkosti přístavu a nikdy jsme nehledali ubytko déle než půl hodiny. Ale je to až na začátku září, kdy opravdu už je turistů citelně méně než v srpnu.
Re: "Na blint"
25. 07. 2016 15:22
Dobry den, prosim o radu.Nevite nekdo, jak je to s ubytovanim na Primostenu? Preci jen jsme se rozhodli,ze pojedeme.Ale kdyz se divam na ubytovani (apartman),tak je uz vse obsazene.Mam docela strach,ze nic nesezenem.Jedem 3 dospeli a dve deti 1rok a 6 let. A taky cesta,chceme jet patek v noci.Tak jestli jsou cesty ok.Dekuji
Re: "Na blint"
25. 07. 2016 17:39
wendeta
Smazaná citace


Ahoj,jet do Chorvatska z pátku na sobotu bez zajištěného bydlení,s relativně malými dětmi,to je dost adrenalinový počin..yawning smiley Minimálně to bydlení bych si zajistil,i kdyby by to nemělo být v Primoštenu...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (25. 07. 2016 22:07).
Re: "Na blint"
25. 07. 2016 18:55
Ja vim ze je to risk,proto jsem se ptala, jestli nekdo nevi, jak to tam je s ubytovanim. Nechcem byt mimo Primosten,ale asi nam nic jineho nezbyde:-(. Kdyby nekdo vedel prosim o info. Treba tam toho bude dost. A dekuji :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil wendeta (25. 07. 2016 18:57).
Re: "Na blint"
25. 07. 2016 19:40
Nevím jak silně jste fixováni na Primošten, ale v případě neúspěchu jste za slabé dvě hodinky někde na Makarské a tam bude šance určitě větší. Před 5ti lety jsme jako výlet projeli magistrálu od severu až na Makarskou (do Podgory) a nějaké pouliční nabídky ubytování jsem zaznamenal snad jen v Biogradu, ale tam už tak bylo milion lidí, a pak až od Omiše na jih.
Re: "Na blint"
25. 07. 2016 20:57
Ja ani tak fixovana nejsem,ale manzel ano a kolem makarske nepripada v uvahu. Ultimatum je od Puly po Primosten a pak az Obebic,ale tam se mi s malym prckem nechce asi by to nevydrzel,ale je tam nadherne.
Tak jsem proste vybrala Primosten byla jsem tam uz 5X nez se narodily deti a moc se mi tam libilo. Je to tam si myslim za me pro deti nejlepsi. Tak se snazim neco sehnat a nechci k mori kazdy den dojizdet:-(
Re: "Na blint"
26. 07. 2016 08:14
My jsme zrovna v Ražanji a při výletu na Krka a další den do Trogiru mě překvapilo kolik volných App je. Jak v Primoštenu směr Šibenik tak směr Trogir. Samozřejmě je třeba počítat s tím že ty na pláži nebo alespoň do 100m budou už asi pasé.
Re: "Na blint"
26. 07. 2016 09:20
Moc dekuji za informaci 😃,ktera me potesila.Ale vim,ze to pristi tyden muze byt jine😃.Nemusime byt 100m od vody,do 10minut klidne chuze je ideal,tak snad budeme mit stesti.A muzu se Vas jeste zeptat,jaka byla cesta?Kdyby jsme jeli v patek v noci,nebo je lepsi ve ctvrtek? Dekuji
avatar Re: "Na blint"
26. 07. 2016 13:29
Sic je vlákno o dopravě jinde.....
Vzhledem k provozu bych Vám doporučil jet ve čtvrtek. V pátek záleží na tom v kolik a odkud byste vyjížděli.
Re: "Na blint"
26. 07. 2016 13:36
Vyjizdime ze Znojma a chteli by jsme tak 22:00
avatar Re: "Na blint"
26. 07. 2016 13:48
Já většinou jezdím také v pátek, ale snažím se být na SLO/HR hranici okolo půlnoci - s tím, že potom odpočívám na parkovištích v HR díky dostatečné časové rezervě, nehledě k tomu, že ubytování mám zajištěno dopředu. Nezaručuji, že na hranicích do Chorvatska nebude fronta, ale nad ránem pak není problém třeba v úseku Ptuj - hranice strávit několik hodin, které Vám potom budou chybět při dojezdu do cíle.
A pokud se budeme držet tématu - hledání ubytování po noční jízdě a na slunci v +30 není taky žádná sláva - lepší je dojezd na místo tak na tu 8 hodinu. Vzhledem k tomu, že mám také děti už bych si v sezóně asi netroufal k cestě na blint, i když jsem to v minulosti několikrát učinil.
Každopádně přeji šťastnou a bezproblémovou cestu a rychlé nalezení ubytování.
avatar Re: "Na blint"
26. 07. 2016 17:04
S tema dětma na blint, no nevím. Můžete mit štěstí, nebo taky ne. Zkuste kouknout na booking, tam se ještě da najit. Projed nabídky a urcite si vyberete. Minimálně za to podivani to urcite stoji
Re: "Na blint"
26. 07. 2016 17:42
Dekuji ja preji klidnou dobolenou.Budem se snazit vyjet uz ve ctvrtek,pokud budou mit uz kluci obcanky pasy se sestihli. Uzivejte dovolenou :-)
Re: "Na blint"
26. 07. 2016 17:47
Hledam furt :-( ,ale Primosten uz nic neni v tom nasem terminu.Pokud nebude pojedem zkusit stesti do Rogoznice uvidim.Ale hledam kazdy den jak rano tak vecer uz mi z toho sibe:-)
Re: "Na blint"
26. 07. 2016 19:59
wendeta: My jezdíme do Primoštěnu už řadu let ke stále stejným domácím obvykle na přelomu srpna a září ale bookuju to už někdy v únoru či březnu. Teď jedna známá sehnala ubytování v Primoštěnu cca za 14 dní, ale bylo to kolem 100 EUR na noc.Zkuste to, třeba se paní Vjere něco uvolnilo:Smazán odkaz na ubytování.
Nebo zkuste její sousedy: Smazán odkaz na ubytování
Další lokací, kam by se dalo jet je třeba Vinisce, což je menší vesnička v zálivu s pláží, kde se mohou koupat i malé děti. Na dovče jsme tam byli 2x ale jezdíme se tam podívat skoro pokaždé, když jsme v Primoštenu. Je to od něj cca 15 minut, odbočuje se v Marině a cesta je docela "zajímavá" - serpentiny apod.
Hlavně se nenervujte a ať dovolená dobře dopadne.

Odkazy si posílejte přes soukromé zprávy nebo emailem. Jiri.velmez



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (26. 07. 2016 22:55).
Re: "Na blint"
27. 07. 2016 12:15
Dekuji za odkaz hned jsem psala tak uvidime :-) a tim se chci omlouvit i za odkazy.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil wendeta (27. 07. 2016 12:16).
Re: "Na blint"
06. 08. 2016 15:08
Na "blint" som do HR dorazil v pondelok, 1.8.2016 ráno, presnejšie do oblasti Šibenika, z ktorého som šiel magistrálou smerom na juh. Trochu som bol prekvapený, že som pri ceste nestretol asi v prvých troch dedinách "ponúkačov" ubytka /bolo okolo 9.00 h./. No v ďalšej dedine Dolac stála pri ceste pani s tabuľkou. Šli sme pozrieť, ubytovanie slušné, novozariadené, dve spálne, kuchyňa, terasa, nový TV, nakoniec chcela za 75,- €, ale kvôli výhľadu z terasy na susedný, slušne povedané neupravený pozemok sme to nevzali....inak bola neskutočne otravná.....za tú istú cenu sme našli v susednej obci Bilo....takže bez obáv smerom na juh je to podľa mňa lepšie.....ach, zajtra cesta domov.
Re: "Na blint"
06. 08. 2016 18:24
Vsetko sa raz musi skoncit.inak my sme boli v hr dohromady 3x a to iba v podgore.vzdy na blint.dokonca v 2013 tom sme sa stahovali 2x.ubytko vzdy v pohode a hlavne kusok na plaz.a s krpcom teraz pojde do skolky.cem len povedat,ze sa netreba bat ist na blint. ..stastnu cestu domov prajem.

2013,2015,2016 Podgora :-)
Vw touran LPG fun :-)
Re: "Na blint"
06. 08. 2016 22:16
Dnes v deset ráno v Promajně sehnáno ubytování pro čtyři za 70€,
je menší, ale čistý s výhledem na moře
Re: "Na blint"
10. 08. 2016 11:46
Zradil jsem yawning smiley ... ač v posledních letech zapřísáhlý příznivec hledání ubytování až na místě, letos jsem lehce znervozněl z faktu, že s námi pojede dcera s malými dětmi. Deset dní před odjezdem jsem nakoukl do nabídky nejmenované agentury adriatic(tečka)hr a tam mne překvapila na tuto dobu nečekaně široká nabídka volných app. Vybral jsem veliký apartmán pro 6 se třemi ložnicemi na Brači v osadě Mirca za 72€.
Takže letos odjíždíme s voucherem v kapse, naslepo snad zase příště smiling smiley .
Vypadá to, že s tou obsazeností Chorvatska to letos nebude tak horké, jak se před sezónou předpovídalo.
Re: "Na blint"
10. 08. 2016 17:37
Minulý týždeň som sa vrátil z Pelješacu na blint , apartmám som zohnal za 5 minút . Vyhladol som si slušný apartmán v druhom rade ale mali plno , povedali aby som počkal pár minút že bratranec má voľný app. Nakoniec som mal apartmám v prvom rade . Netreba sa báť , keď nemajú voľné radi si presunú ponuky rodine ale musím uznať že zohnať na blint prvú radu v plnej sezóne je veľká náhoda .
Re: "Na blint"
25. 01. 2017 20:33
Kto sa chysta a kam na blint? My pravdepodobne do podgory.ale az v auguste(srpen).mala nam zacala chodit do skolky a v juli (cervenec),bude v skolke... chodievali sme v juli.je nejaky velky rozdiel hladat ubytko v auguste? Dakujem za postrehy

2013,2015,2016 Podgora :-)
Vw touran LPG fun :-)
avatar Re: "Na blint"
07. 02. 2017 10:39
twigy
Smazaná citace

Keď august, tak ten posledný týždeň 28.8. - 3.9.. V utorok štátny sviatok a v piatok tiež. A dokážete zjednať už aj lepšiu cenu, lebo je to už prelom septembra. Aj more je príjemne vyhraté. My sa tiež chystáme v tom čase smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (07. 02. 2017 11:54).
avatar Re: "Na blint"
14. 02. 2017 20:53
Ja sa chystám práve preto objednať pobyt na Hvare 27.8-1.9. thumbs upyawning smiley
Re: "Na blint"
14. 02. 2017 22:39
Sakra,dovtedy sa mi nechce cakat. spinning smiley sticking its tongue outv lete si beriem dva tyzdne dovolenku.vzdy to bolo zaciatkom jula.ale mam Posledne dva tyzdne v juni ,tak premyslam ,ze by sme isli uz vtedy.no neviem ,bojim sa ,ze nebude teple more...porozmyslame ,uvidime.bud jun alebo prve dva v auguste.

2013,2015,2016 Podgora :-)
Vw touran LPG fun :-)
avatar Re: "Na blint"
14. 02. 2017 22:43
Ani mne sa nechce tak dlho čakať-preto ideme prelom júl/august do Turecka-očakávam 40°C vzduc a 30°C more...grinning smileyyawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (14. 02. 2017 22:45).
avatar Re: "Na blint"
15. 02. 2017 07:42
Jen jestli ti to Ministerstvo zahraničí v té době doporučí. Raději chladnější moře v Chorvatsku......
avatar Re: "Na blint"
15. 02. 2017 13:07
Ale ,podľa mňa sú všetci z toho zbytočne "pototo",problémy sú cca. 700km od letovísk a ak sa má niečo stať,tak sa to stane.
Kľudne aj po ceste na diaľnici k bezpečnému chorvátskemu moru..yawning smiley
P.S. a ak mi tam ministerstvo ísť naozaj neodporučí,tak mám poistenie storna zájazdu a pôjdem niekde inde smiling smiley
Re: "Na blint"
27. 06. 2018 08:12
Tak je rozhodnuté , práve som si pozeral apartmány na bookingu na Pelješaci pozeral som niečo v Lovišti lebo sa mi tam páčilo . Skoro som stratil dych keď som videl fotky pláže pri jednom ubytovaní a to fotky pláže zo Žuljany ...takže ako tradične odrbávači sú všade ,keby som to tam nepoznal tak im na to skočím .Kašlem na booking a idem na blint , má výhodu aj v tom , že keď je zlé počasie ako teraz tak to odložím..
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.