Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubytování na ostrově Vis

Autor simihb 
ubytování na ostrově Vis
07. 06. 2014 11:47
Přátelé, nemáte někdo zkušenosti s hledáním ubytování na ostrově Vis?
Chceme jet "na blint" bez rezervace něčeho neznámého po internetu, mezi známými jsme první, kdo tam jedeme.
O ostrově jsem toho hodně četl, je to velice lákavé.
předem díky za info
Šimi
avatar Re: ubytování na ostrově Vis
16. 06. 2014 15:35
Zeptej se Štíra - ten se právě v těchto dnech z Visu vrací.
Re: ubytování na ostrově Vis
17. 06. 2014 10:48
simihb
určitě jste si prohlédli i ubytování na tomto odkazu:http://www.tz-vis.hr/Default.aspx?sifraStranica=279

Je asi rozdíl v kterou dobu chcete na Vis a podle toho se odvíjí i nabídka. Předloni když jsme připluli do Visu tak jediný koho jsme tam přímo viděli nabízet ubytování byl pan Zvonko z Rukavac. Ale je možné, že někteří po příjezdu trajektu dělají nabídky na své neobsazené apartmány.
Píšete , že nechcete do internetového neznáma. Pak by asi bylo vhodné předběžně si vybrat lokalitu ubytování. Pokud Vám nezáleží na ceně tak určitě v pohodě něco seženete. Nechtělo by se mi přejíždět ,ač poměrně malým ale neznámým ostrovem a vybírat kde se zabydlet. Dnes kdy už ostrov znám ,by mě to zase nevadilo
Já jsem poprve takto hledala ubytování na internetu podle svých kriterií, nikdy jsme takto nejeli na předem rezervované místo ale vyšlo mi to skvěle. Jen srpen je asi nejvíce obsazeným měsícem v roce. Tomu odpovídají i ceny.
Tak přeji štěstí ve výběru.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vranka (17. 06. 2014 10:51).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 104
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.