Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Apartmány Astra - Poreč

Autor kachlik13 
Apartmány Astra - Poreč
29. 04. 2014 10:56
Dobrý den,
byl jste někdo v apartmánu Astra v Zelené Laguně u Poreče?
Vybrala jsem pro dobrou cenu za ubytování a blízkost k moři. Jedeme 4 dospělí a 2 děti (1 rok a 5 let). Je tam nějaká promenáda, kam se dá večer vyjít na zmrzku? Je možnost zdarma se koupat v bazénu v kempu?
Chtěli bychom jet poslední týden v červnu, mám malou obavu, zda nebude moře moc studené..

Díky moc za info

Katka
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
04. 05. 2014 12:17
Dobry den.

Podle dovolenkaru z jinych for je bazen hotela delfin zdarma i pro hosty ubytovane v apartmanech astra. Pri tam neni brouzdaliste pro male deti a bazen zaviraji v 19:00
[www.meteo.sk]

Podle mne i bazen v kempu, ktery je vhodny i pro deti by mel byt zdarma i pro Astru, ale urcite to nevim. Zavora u vjezdu kempu je pro auta. I v Umagu to bylo podobny, ze ze tam byli lidi ze sousednich hotelu a my jsme taky uzivali plaze na jinych mistech. Zadne oploceni jsem na fotkach nespatril, tak by asi nemel byt problem.
[www.panoramio.com]

_______________________________________________


Na promenadu se zmrzkou jsem se chtel taky zeptat. Na youtube je spoustu videii se zmrzlinou z Porece. Porec to asi 5km od zeleny laguny.
Tyhle zabavni videa s dovednosti prodejcu nevim odkud jsou presne.
[www.youtube.com]
Zmrzliny je logicke hledat v mistech s vice lidmi pohromade a tesne blizkosti plaze.


U recepce Astry je market, trznice a nejake bary?
[www.panoramio.com]
[www.panoramio.com]
[www.panoramio.com]
[www.panoramio.com]

Zmrzlina je tam urcite hned vedle recepce. I podle google street view [www.panoramio.com]



a kousek od bazenu kempu je taky market.
[www.panoramio.com]
[www.panoramio.com]

pro deti
[www.panoramio.com]
[www.panoramio.com]
jenom si nejsem jist, jestli je to primo tam. Takovej detskej vlacek byl na videu pri dinoparku ve vzdalene Funtane.
I v Umagu byli nektere fotky turistu na gogle earth umisteny i 1km od skutecne polohy. Kdyz neco hledam i pomoci street view nebo se zamerim na strechy budov a jsou stejny jako na panoramiu, tak se tomu da verit.
kousek od kempu je i minigolf a u hotelu delfin ping-pong [...]

a plazovy bar. Kousek od recepce [www.panoramio.com]

Pro vetsi a levnejsi nakupy jedte autem nabo vlackem 6km, za asi 15-20kn/dospela osoba do Poreca. Je tam lidl, kaufland, konzum. Zastavka vlacku je asi 600m od apartmanu astra, pri hotelu Plavi, severne od Astri.



_____________________________________________________________

Pro info o apartmanech, Astra je vybavena lednici, kavovarem, i fen na vlasy. Jsotu tam jenom 3 elektricky zasuvky. Jedna v detskem pokoji, kde je napojen TV, jedna v koupelene, a jedna v kuchyni, kde je napojena lednice.
Fotky apartmanu zevnitr. Jsou tam 2 druhy loznice.
[lagunaporec.com]
[de.lagunaporec.com]


[cdn5.agoda.net]
[www.ckvt.sk]
[obrazky.zajezdy-lastminute.cz]

Hoste ubytovani v Astre si muzou zaplatit polpenzi ve vedlejsim hotelu Delfin
[www.porec-croatia.net]
[www.via-mea.com]
[img.kroatien-adria-urlaub.com]
[i.ck.cz]
[i.ck.cz]
[www.holidaycheck.at]

taky neco pro pastikare - delfin restaurant [www.holidaycheck.at] hot smiley



Upraveno 3krát. Naposledy upravil dino111 (04. 05. 2014 22:25).
Re: Apartmány Astra - Poreč
04. 05. 2014 12:31
Děkuji vám za vyčerpávající informace a odkazy.
Vy jste byl přímo v Astře?
My máme sice i z Chorvatské strany potvrzené ubytování, ale pořád všude čtu, že apartmán je pro 4 os + 1 přistýlka.
Ale my budeme 4 dospělí a 2 děti (2 roky a 5 let). S tím,že bychom staršímu dokoupili přistýlku a mladší vzali cestovní postýlku.
Máme rezervované přes booking.com a platit budeme vše až na místě. Tak mám jen obavy, abychom tam nepřijeli a oni neřekli,že nás neubytují, že nás je moc.. Možná vše moc řeším, ale já to chci mít naplánované do detailu :-)
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
04. 05. 2014 12:56
Do predchazejiciho prispevku jsem doplnil jeste restaurace hotela delfinn a vybaveni Astri.

My jedeme letos do Astri. Do Poreca prvne. 5let jsme jezdili do Umagu. Byli jsme tam spokojeni. Do Astri je to o 450€ levnejsi. A taky jsme chteli videt i jina mista.

Procetl jesme spoustu recenzi i zahranicnych pomoci translatoru.
Vsichni davali pozitivni hodnoceni na jidlo, ale vetsina se stezovala na hlasitou hudbu z diskoteky az do 23 hodin. Jak v hotelu delfin, tak v Astre.
Zalezi kde vas ubytuji. Jestli pri Delfinu, nebo na opacny strane. Ale nevim kde je hluk mensi. Kdyz je pres noc vedro, neda se kvuli hluku vetrat. Po ranu muze zas delat hluk zamestnance cistici okoli.

S tymi 4+2 detmi neporadim, i kdyz si donestete rozkladaci postilku pro 2lete dite. Napsat napr na info@unline.hr email? pomoci translatoru? Nam, pro nas zajimave detaily zjistovali v cestovce.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (04. 05. 2014 13:11).
Re: Apartmány Astra - Poreč
04. 05. 2014 13:00
A můžu se zeptat, kolik vás jede a na kolik vás apartmán vyšel euro? My jedeme od 5. 7. - 12.7. a vyjde nás to na 714 euro + teda ta přistýlka (9euro za noc)
Chtěla jsem je požádat, zda by bylo možné rezervovat apartm. dům blízko oblázkové pláže, ty nám vyhovují nejvíc. Taky jsem četla o tom hluku. Nám to nevadí, uvidím, co na to děti. Ale myslím,že budou vždycky tak utahané, že usnou a nebudou vědět, co se kolem děje.
Re: Apartmány Astra - Poreč
04. 05. 2014 13:01
Díky za další informace. Koukám,že dveří v apartmánu je víc jak elektrických zásuvek :-) Vezmeme rozdvojku, pokud bude možné použít.
Re: Apartmány Astra - Poreč
04. 05. 2014 13:04
My to máme bez jídla
Re: Apartmány Astra - Poreč
04. 05. 2014 13:15
Takže pokud to dobře chápu, tak jedete přes cestovku. Tak pokud to není tajné - máte to cenově srovnatelné, nebo levnější než my? Asi tam máte v ceně i polopenzi,že?
O tom 4+2 jsem psala přímo na recepci té Astry, a paní neměla žádné námitky. Napsala cenu za přistýlku a víc to neřešila.Pravda je,že my bychom se i bez té přistýlky obešli... Ale pochybuju, že by tam nechali dvě děti zadarmo...
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
04. 05. 2014 13:31
Dik za tu rozdvojku, to by me nenapadlo. smiling smiley

1 apartman nas vysel 514€ beze slevy v srpnu. Polpenze 105€/os 7x snidane, 7x vecere, obousmerni jizdenka z BA 82€/os. + ta sleva.
Kdyz se vyuzije 20% First anebo Last Minute je to jeste levnejsi. U last minute se nemusi najit volny ubytovani. Uz ted je vic jak polovina srpnu pres leto zabukovana cestovkami nebo individualne.
Cestovka muze pozadat o napr bydleni v patre, nebo u plaze. Rekli, ze to ale neni jisty.
Za uplatek se da pri na recepcich vybavit ledacos. Ale s tim nemam skusenosti.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil dino111 (04. 05. 2014 13:36).
Re: Apartmány Astra - Poreč
05. 05. 2014 12:10
To Vám ubytování vychází levněji. My to máme bez jídla a jedeme autem. Pokud narazíte na nějaké nové postřehy ze Zelené Laguny nebo Astry, ozvěte se, budu ráda :-)

Nevíme, jestli ty apartmány jsou stejně velké, nebo jsou různé - např. s jednou ložnicí, atd?
Re: Apartmány Astra - Poreč
05. 05. 2014 12:59
kachlik13 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Vám ubytování vychází levněji. My to máme bez
> jídla a jedeme autem. Pokud narazíte na nějaké
> nové postřehy ze Zelené Laguny nebo Astry, ozvěte
> se, budu ráda :-)
>
> Nevíme, jestli ty apartmány jsou stejně velké,
> nebo jsou různé - např. s jednou ložnicí, atd?


Apartmany jsou ruzne velke. V Poreci vedle restaurace Alfredo na ulici u pristavu maji vynikajici zmrzku. Deckam jsme ji dopravali kazdy vecer.
Re: Apartmány Astra - Poreč
05. 05. 2014 13:06
Děkuji za tip! Na zmrzku do Poreče určitě vyrazíme. Už se strašně těším :-)
Re: Apartmány Astra - Poreč
05. 05. 2014 13:07
Kdybychom jeli do Poreče autem a chtěli si ho projít pěšky, nevíte, kde nejlépe zaparkovat?
Re: Apartmány Astra - Poreč
05. 05. 2014 13:36
Nekde v ulicich v okrajove casti mesta. Do centra je to cca 1 km. A nebo samozrejme je moznost parkovat blizko stare casti, jsou tam automaty, my pred 7 roky platili 6 Kn za hodinu.
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
06. 05. 2014 16:30
lujasek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V Poreci vedle
> restaurace Alfredo na ulici u pristavu maji
> vynikajici zmrzku. Deckam jsme ji dopravali kazdy
> vecer.

A to ta zmrzka co maji primo na zelene lagune vam nechutnala, kdyz jste jezdili denne do Poreca?
Ono je to pak nahouby, jezdit tech 5km. To si ani pivo nemuzu dat.
Je lepsi najit jednu restauraci, kde je prijemna obsluha a denne ji navstevovat. Kdyz sme si v Umagu
2x denne v jedne zmrzlinarne dali v poledne zmrzku a vecer pivo a na 3-4 den nam majitel nalil zdarma vlastni rakii.
Tu vedle Alfreda urcite taky skusime. Dekuju za tip.

A nejaka zmrzlinarna na zelene lagune byla otevrena aspon do 22hod? My nechceme sedet nakde na diskotece, ale pod pristreskem venku a dat si pivo, nebo zmrzlinu a pak spat do apartmanu. Nevim jak to resi ostatni kdyz jedou denne z Poreca do zeleny laguny. Ani sklenicku necoho si nemuzu dat.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil dino111 (06. 05. 2014 17:09).
Re: Apartmány Astra - Poreč
06. 05. 2014 17:24
Koukám ještě na apartmány na sever od Poreče - Spadici, ale vypadá to, že tam jsou betonová plata, s malými dětmi nic moc.
Ale vyjde nám týden o 4.000,- Kč levněji za apar. Ale dojížděli bychom na pláž...
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
07. 05. 2014 11:44
[www.mojanitra.sk]

Bazen u kempu by mel byt i pro Astru.
Je tam napsane i o restauracich a cukrarne. Na webu jedne cestovky, jsem nasel informace i o zmrzline. Jen nevim, jak daleko jsou od. apartmanu. Jednu jsem nasel na panoramiu.
Mozna to cestovky napsali ze je tam vsechno pro turisty, ale pocitaji s tim, ze laguna je pro klid a kemp a pro nakup a zabavu je Porec. Klid tam urcite nebude, protoze podle recenzi jsou tam do 23hod diskoteky. My bychom chteli jet denne po veceri ve 21hod na pivo a byli bychom tam do 22hod. To do 5-6km vzadeleneho Porece neni mozny. Sofery nesmeji pivo a prispusobovat se vlacku nebudem.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil dino111 (07. 05. 2014 14:44).
Re: Apartmány Astra - Poreč
07. 05. 2014 11:59
Re: Apartmány Astra - Poreč
07. 05. 2014 19:47
Podle informací paní, která byla v Zelené Laguně tam hotelová promenáda je dost dlouhá se spoustou hospůdek, krámku a cukrárniček.
Takže na pivko můžete zajít v Laguně a nemusíte jezdit do Poreče.
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
08. 05. 2014 18:15
Velice dik smileys with beer jsme poteseni.
Karlovacko nam nechutna. My sme zvykli u nas, na kozla, nebo zlateho bazanta.
Odzujsko, favorit, nebo union je lepsi.
Podle znacky piva na hospudce se nemusim ridit. Kolikrat maji i jine pivo.
Jenom aby nebylo ve 21hod porad obsazeno sad smiley, kdyz jedeme v hlavni sezone.

Nasel jsem nekolik fotek [static.panoramio.com]
[www.panoramio.com]
[www.rajce.net]

a markety jsou tam 3. Jeden u kempu, druhy u recepce, treti na konci ulice co jsem dal odkaz.
Dobra rada. Prvne jenom kouknout ceny. V Umagu byli ceny rozdilne v jednotlivych marketech. Kdyz rodina vydelava 2000€ a vic, tam tenhle problem mozna neresi.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (08. 05. 2014 18:18).
Re: Apartmány Astra - Poreč
10. 06. 2014 16:18
V případě dalších fotek jsem našel Apartmány Astra i na webu kde jsou recenze hotelů, a to konkrétně tady http://www.zamorem.cz/apartmany-astra/ Jsou tam hlavně další fotky, podle kterých to vypadá poměrně v pohodě.
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
24. 08. 2014 15:26
Bessy napsal:
Re: Paštikáři přestaňte dělat ostudu Chorvatsku i České republice
20. 04. 2014 22:44
... šampon tam teda není, leda, že by ho tam někdo zapoměl ...

V apartmanech Sol Stella v Umagu byli jak uz jsem psal 2 plastovy davkovace z napisem (body, hair, hand)
V apartmanech Astra v Zelene lagune u Porece byli jenom takove
[www.rajce.net]
Protoze apartman ma jenom 2 hvezdy. Ale toaletni papiry tam byli v patek 4 a v uteri donesli dalsi 2.
Vy asi vsichni jezidte na blind k nejake pani domaci 10km od pobrezi za 10eur na noc a koupat sa dete denne autem na 1 hodinu, proto tam nemate sampony. Ja jsem v plazovych pantoflech do vody, byl z apartmanu ve vode za 5 minut.
V Sol Garden istra v umagu byly taky takova mydla.

Vsude bylo daleko. I na vlacek do Porece, ten byl za 10kn pro dospele a 5kn pro dite.
Lod do Porece jezdila kousek od apartmanu tam a spet od rana kazdou hodinu az do pulnoci. Jizda trvala pul hodinu a jizdenka byla za 20kn a spatecni za 30kn. Pritom na tu jizdenku jsem mohl spatky kteroukolik hodinu. Dite do 16 let za polovinu. Do 3 let bylo zdarma
[www.rajce.net]

Takovahle lod jezdila do Benatek za 450Kn/dospele. Jenom ze to bylo na celej den. Obed byl v cene.
[www.rajce.net]

atrakci tam bylo spousta, decka jezdila na autech na baterky
nebo se dalo zajezdit na fiktivni 5D horske draze.
[www.rajce.net]

Stanku s pivem a zmrzkou nekolik.



Upraveno 5krát. Naposledy upravil dino111 (24. 08. 2014 19:15).
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
25. 08. 2014 12:22
Dino, stěžuješ si nebo chválíš?
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
25. 08. 2014 23:57
Ne, jenom podavam info.
Re: Apartmány Astra - Poreč
30. 07. 2015 07:01
V těchto apartmánech jsme byli a byli jsme spokojeni a to vč. okolí smiling smiley Jediná výtka je snad jen směrem k tomu, jak jsou apt na sebe nalepené, ale zas tak mi to nevadilo. Kdybych se nechtěla podívat i jinam, klidně si to za rok zopáknu. Strava byla vlastní/"restaurační" a v pohodě. Nakonec jsme se tedy přesouvali k vodě pod kemp, směrem k nudi pláži.

Tomu, kdo není vyloženě náročný, to můžu doporučit. Pro náročné radši spíš ne. My jsme jeli k vodě a ne být zavření smiling smiley
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
30. 07. 2015 22:47
Uz aby jsem tam byl. Jedeme tak kvuli mori, koupani, procistit plice a odpocinout. Po veceri na karlovacko za 18kn na mistni trznici pod apartmanama. A taky na zmrzku. Stanku se zmrzkou tam bylo nekolik. I v Poreci. Zmrzka a pivo nam chutnalo jenom na ty trznici pod apartmanama. Apartman jsme meli nejdal od plaze, no i tak jsme dlouho do noci sliseli muziku z diskoteky, kdyz se vetralo.
A jeste nam chutnalo pivo v Poreci u kostela. Heineken. Takovy praskli lodni piratskej sud tam byl u ty hospody a slunecniky.
3 piva 111kn. I tak to stalo za to.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (30. 07. 2015 22:54).
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
31. 07. 2015 07:36
I kdyby tam měli dva prasklé pirátské sudy, tak bych si na to pivo nechal zajít chuť. 37 kun za pivo je skoro zlodějna.To raději pojedu do AI a dám si na žízeň pivo, co nabízejí v hotelu. Nebo si dám z konzumu láhváče Karlovačka, když už to musím mít. Taky si můžu vzít plechovku (třeba Plzeň) ze ze železné zásoby co vezu pro tyto případy v autě. Ty ale autem nejezdíš, tak to nepřipadá v úvahu. Nebudu to tady dále rozebírat, neb to patří do tématu...Co popíjím....nebo jak se to téma jmenuje.
Ale jinak podle fotografií středisko vypadá dobře. [www.ckvt.cz] a polopenzi máš určitě přikoupenou.
Tak si to užij!
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
31. 07. 2015 11:34
My jsme nekoukali do karty pića.
Zjistili jsme to az pak. Ale pivo nejlepsi na svete.
Pivo ve vedlejsi restaurace co jsme pili dalsi den 27kn. Sajrajt.
Re: Apartmány Astra - Poreč
31. 07. 2015 12:13
dino111 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jsme nekoukali do karty pića.
> Zjistili jsme to az pak. Ale pivo nejlepsi na
> svete.
> Pivo ve vedlejsi restaurace co jsme pili dalsi den
> 27kn. Sajrajt.


Takový dotaz. Kde jsi všude byl když máš takový přehled o pivu?
avatar Re: Apartmány Astra - Poreč
31. 07. 2015 19:40
8 restauraci u Umagu(Umag, Stela maris, Katoro) a 5 nebo 6 v Poreci a Zelene lagune. Union, Lasko, Odzujsko, Karlovacko, Heineken. Lahvove union, nebo jeste dalsi z konzumu co jsme pili u karet na apartmanu Astra nepocitam. Konzum je hned vedle recepce u apartmanu a maji tam nekolik znacek.
A u nas, to se ani neda spocitat.

Mimochodem ve filmu vrchni prchni dal jeden v restauraci 500 korun za jedno pivo, protoze falesni vrchni nemel spatky. grinning smiley

a ono, kdyz jsme dlouho na slunci a mame zizen, je temer kazdy chlazeny toceny dobry.
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (31. 07. 2015 19:41).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 176
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.