Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

zajistim ubytovani - Rogoznice-

Autor kjanik 
avatar
gEs
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
25. 05. 2008 21:27
Chtěli bychom letos vyrazit s přáteli autem na 7-10 dní (od 14.7.2008) pravě do Rogoznice nebo okolí. Myslite si, že budeme mít problém sehnat ubytování při příjezdu v pondělí. Jedeme poprvé autem (dříve jen busem přes cestovku) na blind a chceme se vyhnout davům z pátku na sobotu....tak chceme zkusit z neděle na pondělí....dík za info.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
26. 05. 2008 00:32
gEs

Sehnat se vždy něco dá.

Bude to ale asi dál od pláže.
avatar
gEs
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
26. 05. 2008 22:03
Nekane
Dík za info. Vcelku netrvám na blízkosti u pláže. Vloni jsem v Bazce Vode chodil na plaz i 30 minut (nerad se placatím v davu spinning smiley sticking its tongue out ) ...dám i přednost ubytování dál od vody, upřednostňuji pěkný výhle na krajinu grinning smiley
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
27. 05. 2008 01:03
gEs

Tak to v centru moc ubytko nehledej, tam je výhled jen na Marínu Frapa.sad smiley
Pěkné ubytování je ale i ve staré Rogoznici za molem, na druhé straně poloostrova.
Nebo se poohlédni v odlehlejších vesničkách u Rogoznice, kde je výhled na otevřené moře.eye popping smiley
Měl bych zájem o apartman v termínu cca 24.6. - 5.7. 2008. Kontakt mailhonza@seznam.cz DÍK
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
10. 06. 2008 14:17
To Hans

Předala jsem Váš email a poptávku kamarádce, která má u Rogoznice volná nějaká místa.
Jestli tedy nevadí?eye rolling smiley
Sháním ubytování v Rogoznici, nejlépe v Lozici... od 11.7 pro 4 lidi. Neměl byste někdo prosím kontakt na nějaký apartmán... nechcem jet na blind, nějak si někdo nedokážem představit, jak tam budem v pátek ráno shánět úbytko:-)

Díky moc.
Míša
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
11. 06. 2008 13:23
Míšo napiš kontakt, něco ti pošlu.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
28. 06. 2008 22:47
prosím o pomoc...je to trochu mimo téma, ale sháním podrobnou mapu Rogoznice za týden tam jedu, ale nemůžu nic sehnat moc diky
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
30. 06. 2008 23:03
xixao napsal(a):
-------------------------------------------------------
> prosím o pomoc...je to trochu mimo téma, ale
> sháním podrobnou mapu Rogoznice za týden tam jedu,
> ale nemůžu nic sehnat moc diky


nikdo ach jo jak to najdu....
avatar Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
01. 07. 2008 06:44
Nekane-fotky jsou super(jedem letos poprvé místo na Omišsskou k Rogoznici do STUP.ČEL.)
Ten domeček je celkem romantický-ale teda ten karavan mě přijde dost nevím jak to napsat-jako provizorium.Nějak si vůbec nedovedu představit že bych tak trávila dovolenou.eye popping smileyAle jinak to místo má celkem něco do sebe.
Hlavně ale se mi líbí fotky přírody a vůbec tamní krajiny.Je to zase něco trochu jiného.
avatar Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
01. 07. 2008 07:41
xixao a jakou ulici nebo apartmán potřebuješ najít ?
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
01. 07. 2008 15:01
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mate li nekdo zajem prozit par dni u more v
> krasne, malebne vesnicce Rogoznice, kontaktujte
> me, kdykoliv.


Měli bychom zájem o ubytování od 14-22.7. Jsme dva dospělí a dvě děti. Předem děkujeme za nabídky. tuzarovaj@seznam.cz
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
01. 07. 2008 18:41
Kudu napsal(a):
-------------------------------------------------------
> xixao a jakou ulici nebo apartmán potřebuješ najít
> ?


ulice - Zečevarska
avatar Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
01. 07. 2008 19:28
xixao poslala jsem Vám zprávu na soukromý mail
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
01. 07. 2008 20:06
Kudu napsal(a):
-------------------------------------------------------
> xixao poslala jsem Vám zprávu na soukromý mail

moc díkythumbs up
Nekane napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> krásné místečko s téměř prázdnou pláží smoking smiley (06.
> 09.) je v Rogoznici
>
> zde:eye popping smiley
> [www.flickr.com]
>
> další info e-mailem. yawning smiley

Pošli prosím ceny karavanu (5 lidí) a volné termíny.Dík .
Tak ještě ten můj mail : m-jindra@seznam.cz
Ahoj,chci se zeptat kolik stojí apartmán v Rogoznici pro 4 osoby.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
25. 07. 2008 20:34
Pred dvoma dňami sme sa vrátili z Rogoznice. Bývali sme 40 metrov od kamienkovej pláže. Super apartmánový dom. Bolo nás 5 rodín v tomto dome a každý mal svoj apartmán. Ale, mali sme problém. Naše večerné posedávanie do 24 až 02.00 hod. sa nepáčilo matke pána čo nám apart.prenajal - 74 ročnej pani (mimochodom ten pán býval mimo Rogoznice takže nevedel čo nám tá baba robí), stále nás posielala spať, že rušíme. No vytáčalo nás to, lebo naše malé deti od 2-4 rokov v pohode spali. Bola to typická striga. Toto bol veľmi rušivý element, takže do tohoto domu sa nevrátime. Takže prosím Vás ak máte kontakt na apartmány v Rogoznici ulica Put Šepurine - prosím o zaslanie. Táto ulica je najlepšia čo sa týka prístupu ku kamienkovej pláži.Do centra bolo cca 10 min.peši popri apartmánoch. Páčilo sa nám a chceli by sme na rok opäť tam. Vopred ďakujem
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
27. 07. 2008 20:41
to Milos: zdravim, moc se omlouvam, uplne jsem prehledla tvuj prispevek. Asi uz je pozde, ale v soukrome zprave mas info ohledne karavanu.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
07. 09. 2008 12:56
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli někdo víte o ubytování poblíž nebo přímo v Ragoznici. Jeli by jsme 2+0,2+1,2+1, takže 6 dospělych a dvě malé deti ( 1 a 3 roky). Chtěli by jsme apartmán blísko moře ( asi každy) pokud možno s terasou. Prosím jestli někdo o něčem víte pošlete mi nějake info na kozykozykozy@seznam.cz
Pčedem díky. Termin by byl asi tak začátek září 2009. Díky
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
07. 09. 2008 21:25
Napísala som Vám e-mail
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
26. 09. 2008 15:13
mivera
napísala som Vám súkromnú správu
Miriam
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
27. 09. 2008 13:47
Miriam,
aj ja som Vám písala.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
10. 10. 2008 11:01
Zdravim da se v Chorvacku sehnat bydleni napište mi na emajl děkuji nebo pošlete tel číslo zavolam
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
15. 10. 2008 10:58
Jak můžem poslat zprávu na mail, když je skryt??



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Evik2 (15. 10. 2008 10:58).
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
16. 10. 2008 19:49
Prosim ozvite se na muj email @#$%&
S pozdravem, Davor Krtalic
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
18. 10. 2008 17:29
Ahoj prosím jestli máte někdo kontakt na ubytování v Primoštenu, Rogoznici nebo Trogiru blízko moře napište prosím na mail marketastauberova@seznam.cz. Díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 211
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.