Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ceny ubytovania za dieťa

Autor MildeSorte4 
Ceny ubytovania za dieťa
15. 10. 2013 21:24
Zdravím všetkých. Nikde som tu nenašiel spôsob účtovania za dieťa v súkromnom apartmáne. Mám deti 6 a 4 ročné. Platili by cenu ako za dospelého alebo sú zvykom nejaké zľavy ?
Opakujem, mám na mysli ubytovanie na súkromí.
S deťmi by sa ubytovali 2 dospelí.
Deti bez nároku na vlastné lôžko.

Aká je prax ?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MildeSorte4 (15. 10. 2013 21:27).
avatar Re: Ceny ubytovania za dieťa
15. 10. 2013 22:39
Ahoj,
ja čo mám skúsenosť,tak buď chce majiteľ fixnú sumu za apartmán pre max. 4 osoby a nezáleží na veku,alebo dáva zľavu na prístelku,resp. dieťa bez lôžka/väčšinou 1-mladšie/.
Toto sa dá skôr "vybaviť" v štúdiu,ako v apartmáne so samostatnými spálňami.
Apartmánov so zľavami pred deti na základnom lôžku je málo.
P.S.momentálne riešim aj ubytko pre kamarátov s dvomi chlapcami 4 a 7 rokov,tak skúsenosti mám pomerne čerstvé.yawning smiley
Re: Ceny ubytovania za dieťa
16. 10. 2013 00:17
V ceně apartmánu se platí nejen lůžka, ale hlavně spotřeba vody, energie a vybavení. Když spí dítě s vámi na posteli je zase větší "opotřebení" postele na které místo jednoho, spíte dva a totéž platí o lůžkovinách. A také spotřeba vody bývá s dětmi větší než u dospělých, proto v drtivé většině apartmánů platí pevná cena dle počtu lůžek, někde dávají slevu na dítě do 2-3 let, ale záleží jen na dobré vůli majitele. Větší šance na slevu je mimo sezonu a při delším pobytu.
Re: Ceny ubytovania za dieťa
26. 11. 2013 22:06
ozvite jse na mail
...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 106
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.