Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POROVNÁNÍ CEN

Autor milošhr 
Re: POROVNÁNÍ CEN
13. 05. 2013 17:59
ani mě není jasné, proč v kunách, takový parametr zadal milošhr, tak by se k tomu měl vyjádřit on.
Re: POROVNÁNÍ CEN
13. 05. 2013 18:07
Přece i v nabídkách na internetu se objevují eura. budu furt něco přepočítávat? no a za druhé ani nevím, jaký je kurz. 1:7?
avatar Re: POROVNÁNÍ CEN
14. 05. 2013 04:31
Přátelé, co hlava to názor se právě potvrdilo..já to vidím jednodušeji. € nebo HRK či dokonce CZK. Může být v €/HRK/CZK i dalších kombinacích a jestli v jiné měně, to ať si každý přebere jak se komu složitě přepočítává. Je to možná i pozůstatkem "světovosti" tehdejší Jugoslávie, kdy trhu vládla Marka a Dinár byl velmi nestabilní nedůvěryhodnou měnou, která stačila devalovat i několikrát během sezony.

HRK je tam stále uznávanou a oficiální měnou uváděnou u většiny ceníků všeho druhu a ostatní může být jen o dalších dohadech a diskuzích kolem toho. To nemluvě o neustále se měnících kurzech jakékoliv měny při nákupu od různých směnáren-bank atd.

Jde snad o porovnání cen obecně za služby a ne o měnu ? Takže klidně v € pokud se zdá být jednoduší..přehlednější..zavedenější, ale mělo by tu být jednotné prosím
Re: POROVNÁNÍ CEN
14. 05. 2013 20:59
Rozhodně má Miloš pravdu, ceny by měly být uvedeny v kunách.
Re: POROVNÁNÍ CEN
14. 05. 2013 21:11
Chlapy a Ženy jsme přece lidi tak se domluvíme.
Já třeba psát ceny v kunách nemohu poněvadž v Montenegru--Černé hoře se platí eurama.
Takže každý dle svého gusta si myslím hlavně jsme starší než náctiletí takže si to každý pokud bude mít zájem
přepočítá do měny kterou bude chtít sám.
Tot názor z mé strany
Re: POROVNÁNÍ CEN
14. 05. 2013 23:27
a já si zase myslím, že přepočet na naší dobrou korunu českou by nebyl od věci. Nakonec nás přeci jen zajímá kolik korun nás ta dovolená stojí.
Re: POROVNÁNÍ CEN
15. 05. 2013 16:37
perfektní info.. budu to tady ještě více sledovat.
avatar Re: POROVNÁNÍ CEN
16. 05. 2013 16:27
Baška Voda apartman 100m od moře sezona přelom červenec-srpen AP pro 3 lidi 2 místnosti pus terasa ,nebo velikej balkon 60 Eur/noc klima a poplatek obci v ceně parkování ve dvoře ,nebo před Ap. apartman situován v borovicovém stínu . Druhý AP. cena 55EUR a třetí pro 5 lidí 3 místnosti plus terasa 2 koupelny 70EUR .
Re: POROVNÁNÍ CEN
17. 05. 2013 07:17
Hvar - ID, posl. dva týdny v září, první řada - k moři 15 m, pokoj 3x postel + kuchyň 1x postel (vedlejší apartm 2x + 2x) + koupelna, WC, terasa, za dvě osoby/noc 32 Euro.
Re: POROVNÁNÍ CEN
17. 05. 2013 13:10
Gradac (mimo sezonu - od 1.9.) - dva apartmány: 1. - v přízemí - dvě ložnice (každá 2 lůžka), kuchyň, toaleta, sprchový kout, terasa - 60,- EUR/noc/apartmán. 2. - v prvním poschodí - obývací místností (rozkládací sedací souprava) - velký balkon, kuchyň, 2 ložnice (každá dvě lůžka) s dalším společným balkonem, koupelna s WC - 100,- EUR/noc/apartmán. Umístění přímo v přístavu s výhledem na moře (Pelješac), starobylou část městečka - směr Ploče a neopomenutelné pohoří. Velice těžce se zajišťuje rezervace - letos jsem zaváhal (kdo zaváhá....) a Gradac si musím odpustit. Zdraví Jaroslav.
avatar Re: POROVNÁNÍ CEN
17. 05. 2013 15:24
Tiež Gradac -posledných 10 dní v auguste /2013/
-apartmán v apartmánovom dome nad hotelom Laguna
-dve spálne s manželskou posteľou + obývacia izba s kuchyňou a rozkladacím gaučom
-dva balkóny-jeden s výhľadom na more,kúpeľňa,SAT TV+DVD prehrávač
Cena 89€/noc+možnosť doplatiť za 5€ klímu.
Okolo domu záhrada so sprchou,krbom,hojdačkami,posedením.

Murter-prízemný apartmán asi 200m od pláže Slanica-prvý júlový týždeň/2012/
2 spálne s manželskou posteľou+možnosť 1 prístelky
kúpeľňa
kuchyňa s rozkladacím gaučom,SAT TV,pri vstupe do apartmánu terasa s posedením + možnosť ešte jedného posedenia pod figovníkom
Cena 64€/noc

Ivan Dolac-apartmán asi 50m od mora-naľavo od reštaurácie Slavinka-druhý júlový týždeň/2008/
2xsamostatná spáľňa s kúpeľňou
Obytná kuchyňa s gaučom pre jednu osobu
1x spáľňa s manželskou posteľou a prístelkou+kúpeľňa
Terasa pri vstupe do apartmánu so sedením
Cena 74€/noc
Cena je vo všetkých apartmánoch pri prenocovaní 5 osôb.

Apartmány Croatia-Sv.Filip a Jakov-druhý septembrový týždeň/2007/
-poschodový apartmán,terasa+balkón,2xspálňa pre 2 osoby,2 kúpeľne,obývacia izba s rozkladacím gaučom,Sat TV
cena:42€/noc


Skúsenosti z hotelov:
50€/osoba-ubytovanie s Allinclusive na deň,dieťa do 12 rokov zdarma-Watermann SPV Resort- Supetar na Brači
termín:10 posledných dní v auguste./2011,2012/
26€/osoba -ubytovanie s PP,dieťa do 14 r. zdarma-hotel Arkada-Stari Grad na Hvare
termín:prvý júnový týždeň/2009/
20€/osoba-ubytovanie s PP,dieťa do 7 r. zdarma-hotel Corinthia-Baška na Krku
termín:prvý septembrový týždeň/2005/
39€osoba-ubytovanie s PP,dieťa do 12 r. zdarma-hotel Laguna v Gradaci
termín:prvý júlový týždeň/2011/

Ceny v kunách neviem uviesť,vždy sme platili v eurách resp. v SK.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: POROVNÁNÍ CEN
17. 05. 2013 17:11
martas74_Mirus_jfk.j_Dada thumbs up
Re: POROVNÁNÍ CEN
18. 05. 2013 01:02
Podgora - srpen 2013
- objednáváno až nyní, takže větší app. v našem termínu je již obsazený. Ale přesvědčili jsme majitele, že studio nám prostorově stačí (2+2děti) :-)

Studio (místnost s částečně oddělenou kuchyní), koupelna s vanou, manželská postel s přímým výhledem fr.oknem na moře (výhled je nádherný), rozkládací prostorný gauč pro děti, balkon, gril, klima, wifi, parkování hned vedle domu (ne na cestě), místní poplatek.
Cena 55 EUR/noc, příjezd ráno, odjezd večer.
Cena zač.července by byla nižší, ale letos toho chceme stihnou víc, tak si musíme za srpen připlatit.

K moři i na promenádu buď kratší cestou po "několika" schodech nebo dokola po cestě, zpátky do mírného kopečka. K moři po schodech asi 60m, ale ležení je na betonu nebo procházkou na oblázkovou pláž na Tučepi nebo k hotelové části cca 200-300m.

Když nás začne honit mlsná, tak nejbližší potraviny jsou hned pod schody a pekárna jen o kousek dál.
Re: POROVNÁNÍ CEN
18. 05. 2013 01:20
Na CZK či HRK si přepočtěte sami - kurz bude jiný dnes, za týden nebo za 2 měsíce (vyměněno ještě nemáme).
Já pevně doufám, že než budeme nakupovat EUR na zaplacení ubytování, tak se kurz trochu vzpamatuje v náš prospěch. Kuny jsou každoročně na nějakou desetinu stejné, a jsou pro nás hlavní měnou. Zbytek jistí kreditky.
Re: POROVNÁNÍ CEN
18. 05. 2013 09:02
Celina Zavode (Ruskamen).
3 roky stejně, v červnu.
Apartmán: Samostatná kuchyň, dvě ložnice s manželskou postelí + pokoj - prázdný na věci nebo i spaní.
Poloha na břehu. Venkovní terasa 2x. ( Vždy stůl+ židle - celkem cca 80 m2. ), zahradní gril.
Vlastní čtyři schody k vodě. Venkovní sprcha. V domě dva apartmány bez domácích (patro ), obsazujeme celé.
Cena 45 EUR na den a noc za 1 apartmán. ( Dlouhodobá spolupráce i dopředu - obsazujeme vždy některými přáteli nejméně dva domy).
EUR máme za 23 Kč. a kuny za 2,10 Kč. ( výměna za diety). Píšu to, protože kurz přesně neznám a nepoužívám.
Obchod, zmrzlina nebo hospoda - jeden až dva kilometry po břehu nebo silnici na obě strany.
Parkování na parkovišti nad silnicí. Sjezd k domu není možný.

Dříve: Pisak - 5x, Rab -1x, Brela -3x, Staniči -1x, Bratuš -1x. Vždy do 50m k vodě, první řada od vody ( jen Bratuš od vody 15 m, ale na pláž 200m ). Cena se příliš neměnila. 40 - 55 EUR / den.
Re: POROVNÁNÍ CEN
19. 05. 2013 08:34
Nejraději mám kempováni, ale je to dražší záležitost než apartmány.V loni jsem byl v Trpanji,cca 80 metrů po rovině od pláže, 4 osoby, dvě ložnice + kuchýň s jídelním posezením.Citrusové plody na dosah z terasy, která byla přes celý apartmán.
U obou pokojů soc. zařízení za 40 EURO.Parkování u domu.Bez klimatizace, ale byl jsem tam v největším horku a nechyběla mi.Okna byla ze dvou sv. sran, takže šlo vyvětrat průvanem.Toto jsem si domluvil v místní agentůře v blízkosti přístavu.Doporučuji přikrýt auto, parkování pod stromy.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 174
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.