Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pag - Bošana

Autor Kary 
Pag - Bošana
16. 04. 2013 11:47
Ahoj, nemáte náhodou někdo kontakt na ubytování v Bošaně. Ideálně apartmán pro 2 osoby + malé dítě. Už jsem zkoušel net, skoro nic jsem nenašel...
Děkuji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kary (16. 04. 2013 12:23).
Re: Pag - Bošana
12. 06. 2013 11:19
Dobrý den,
mám rezvovaný krásný apartman 2+2 (kuchyń, obývák a koupelna s wc) osoby s teráskou a s výhledem na moře na Pagu v Metajně. Okolí je nádherné a poskytuje hodně pláží i se soukromím. Na Pagu se dobře a na HR poměrně levně nakupuje v hypermarketu v Novalje. Pobyt od od pátku 16.8. (příjezd a 1. noc) do pátku 25.8.2013 (odjezd). Z důvodu mé dlouhodobé nezaměstnanosti a špatné rodinné fin. situaci pobyt nabízím (nemáme ani auto). Ani druhým rokem si pobyt nemůžeme s dětmi dovolit. Majitel byl velmi vstřícný a přiznal mi zálohu i na druhý rok. Proto bych mu ráda kompenzovala jeho jednání a našla za naši rodinu náhradu. Doplatek je 310 E (pobyt včetně místní taxy). Mám tam rezervaci 90E od minulého roku. Ráda bych dostala od zájemce pobytu něco z té rezervace. Usmlouvala jsem perfektní cenu s majitelem, komunikujeme chorvatsky emailem. Je to cena z loňského roku, Chorvati zdražovali a Pag je znám vysokými cenami. Zájemci předám veškeré informace, fotografie (pláže), odkazy (s fotkymi vily a apartmanu), kontakt na majitele a přepošlu naši emailovou korespondenci. Pokud máte Vážný zájem, ozvěte se prosím, budu ráda. Děkuji. Markéta
avatar Re: Pag - Bošana
12. 06. 2013 16:15
Marki, ten termín nepasuje datumově....

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 113
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.