Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Korčula,-Vela Luka zátoka Gradina

Autor mirek b 
Ostrov Korčula,-Vela Luka zátoka Gradina
29. 12. 2012 12:48
Našel jsem odkaz na Zátoku Gradina Vela Luka na ostrově Korčula domek vypadá moc pěkně nebyl náhodou z vás milovníku HR někde poblíž nebo případně v této zátoce moc fotek toho místa neudávej.Dík
Re: Ostrov Korčula,-Vela Luka zátoka Gradina
01. 01. 2013 19:28
Stačilo by mě jen jestli by mě někdo nenapsal jak vypadá tato zatoka a jestli se dá zařadit do klidných míst a jestli je někde sjezd do vody pro člun diky
Re: Ostrov Korčula,-Vela Luka zátoka Gradina
31. 01. 2013 09:52
Před pár lety jsem tam byl 2 x za sebou! Zátoka je to pěkná a poměrně velká, trošku nevýhodou je to, že na večer se tam sjíždějí kotvit lodě a někdo to po ránu nebyl pěkný pohled, co všechno plavalo v moři u kraje, i když to nebylo každý den. Je to zhruba 5-8 km od samotného centra Vela Luky, cesta pěkná, již tehdy velká část nově vyasfaltovaná, foto bych poslal na email, jestli budeš mít zájem, ozvi se.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 228
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.