Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

podgora: podgorka alebo mediteran

Autor dadda 
podgora: podgorka alebo mediteran
07. 12. 2012 19:54
Ospravedlnujem sa vopred ze zakladam dalsiu temu alebo uz som sa rozhodla pre dovolenku na 2013 pre podgoru. teraz riesim ci hotel podgorka alebo mediteran. zatial mi vychadza ako lepsi podgorka ale budem rada ked mi napisete skusensoti ti co tam boli a mozno ma presvedcite ze moje rozhodnutie nie je spravne. alebo mozno naopak ze je prave to naj vdaka
avatar Re: podgora: podgorka alebo mediteran
07. 12. 2012 21:38
Ahoj,
ani v jednom z týchto hotelov som nebola,ale dosť intenzívne som sa zaujímala o Podgoru ako jednu z možností na budúci rok.
Osobne by som v Podgore išla do Minervy,ale keby som si mala vybrať medzi Podgorkou a Mediteranom,tak si vyberiem Podgorku -izby smerom do parku/kvôli hluku z promenády/.
Ak nie ste limitovaní autobusom,v ponuke zahaničných CK ušetríte min. 100€/osoba/týždeň...eye rolling smiley
Re: podgora: podgorka alebo mediteran
08. 12. 2012 07:49
Vdaka za typ skusim pozriet. ideme autom takze ziaden problem aj ked mam pocit ze aj nasa ck ma celkom dobru cenu treti julovy tyzden dvaja dospely a 9rocne dieta s PP 600,-EUR. Minerva sa paci aj mne len tam uz nemaju 9 rocne dieta gratis co sa dost odrazi na cene.
avatar Re: podgora: podgorka alebo mediteran
08. 12. 2012 10:02
Ahoj,
tak v tretí júlový týždeň- Minerva- je cena 638€-2 dospelí+dieťa-príchod v ktorýkoľvek deň-nemusíte ísť sobota/sobota.
My chodíme do hotelov už iba cez nemecké a rakúske CK a úplná spokojnosť.
Pekný víkend.smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 167
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.