Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kolik kdo dal za apartman 2+2

Autor Sasin31 
Re: Kolik kdo dal za apartman 2+2
22. 06. 2009 15:59
To Yummy: Aj od nás chcel domáci tento rok 100E na noc, ale nakoniec sme sa dohodli na 90 (keby som bol lepší obchodník tak snaď aj menej). Ale čo už, ale keď viem do čoho idem tak si radšej priplatím. A to ubytovanie máte cez CK alebo....?
Prajem peknú dovolenku.
Re: Kolik kdo dal za apartman 2+2
23. 06. 2009 08:55
Přesně tak, navíc u nás byl problém, že jsme to začali shánět až minulý týdenthumbs down protože dřív jsme nevěděli, který termín by sme mohli vyrazit, takže jsme se ani smlouvat nesnažili..Zvlášť v termínu v sprnu, kdyby to bylo září, věřím tomu, že toho seženeme hodně a ještě uhádáme slevu, zvlášť my ženy:-D Přes cestovku jsme to nechtěli, sháněli jsme si to sami přes net..:-)Tobě také hezkou dovolenou:-)
Re: Kolik kdo dal za apartman 2+2
24. 06. 2009 14:14
takže já měním to, co jsem napsala původně. Nejeli jsme, bylo špatné počasí. Změnili jsme apartmán a termín, nezměnili jsme ostrov a město smiling smiley

Na samém konci července platíme za apartmán 2+0 65 Euro. Je to opravdu dost, ale... kolem toho apartmánu jsme už loni i předloni chodili a říkali si "tady bychom chtěli jednou trávit dovolenou". Apartmán je 50 metrů od moře (předtím 200) a je to holt v sezoně. V ceně je internetové připojení, dva balkony, naprosto dokonalý výhled na moře. Dohodli jsme se přímo s majitelkou a máme ještě 5 Euro slevu. Předtím jsme měli k dispozici ještě gauč a myčku, apartmán byl větší, tenhle je zase prostě blíže moři.

Předloni jsme byli v posezoně (září) taky v apartmánu 2+0, byl ještě menší než máme mít te'd, a platili jsme myslím 48 Euro. Bez klimatizace a internetu.

Holt jsme na drahém ostrově.

Já si zase říkám, že jestli máme utratit za týdenní dovolenou 28 tisíc nebo 32 tisíc je už úplně jedno.
Re: Kolik kdo dal za apartman 2+2
29. 06. 2009 21:21
20.6.-27.6. Slatine 40 euro na den pro 2+2. Pravda byla sleva, protože jsem to přes internet zařídil 10 hodin před odjezdem Majitel byl rád, že to vůbec obsadil. Ve Slatině hodně volných apartmánu. ale nevím kolik by to stálo, kdybych to obcházel a smlouval.Při odjezdu mi majitel řekl, že v tomto čase mi to dá za stejnou cenu i za rok. Tak nevím, nejezdím na stejné místo dvakrát.
Re: Kolik kdo dal za apartman 2+2
07. 07. 2009 18:48
18.6.2009 Žuljana APP 2+2 s klimatizací, byli jsme 2 dospělí a 1 dítě.... 30 euro.
Nebyla myčka a o internetovém spojení v žuljaně jsme si mohli nechat zdátthumbs up smiley, ale nikomu to nevadilo. Super velká terasa zastíněná markýzou. Výhled na moře už několik let neřeším a vzdálenost k moři taky ne. Nikdy nejdeme na hlavní pláž.
Jeli jsme na blind.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Blanik (07. 07. 2009 18:50).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 23
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.