Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Drašnice 
Mia
Re: Drašnice
07. 02. 2011 11:05
Tak sme nakoniec vybrali - apartmán Tila, má to byť v časti Tila Lučica, 50 m od mora. Dúfam, že budeme spokojní...

Len ma tak napadlo - asi je to málo, že tam ideme na týždeň. Chudák muž, ani sa nestačí z tej dlhej cesty zregenerovať. Ste tu aj takí, čo chodievate takú diaľku len na tých 7 dní, alebo všetci na dva týždne?
Re: Drašnice
07. 02. 2011 15:23
Taky jedeme do Drašnice,ale týden se mi zdá fakt málo,tak jsme byli poprvé v Pakoštane a od té doby jezdíme aspoň na 10-12 dní.
avatar Re: Drašnice
08. 02. 2011 08:29
10 dní je pro nás ideál
Re: Drašnice
08. 02. 2011 09:38
Týden málo, čtrnáct dní moc. Proto na jedenáct až dvanáct nocí.
avatar Re: Drašnice
08. 02. 2011 10:07
Zahajskej: máš pravdu ale my jezdíme na 10 kvůli A dálniční známce.
avatar Re: Drašnice
08. 02. 2011 13:43
Zahajskej.. jaký obrovský rozdíl je mezi 12 a 14 dny ?? To nechápu eye popping smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Drašnice
09. 02. 2011 13:08
Pro mě už dost velký, jednou jsem si čtrnáct dní zkusil a už nikdy více. Mám pak pocit, jako kdybych tam byl půl roku. Těch jedenáct až dvanáct je pro můj mozek tak akorát. Jinak den příjezdu a odjezdu nepočítám, to není ještě dovolená.
avatar Re: Drašnice
09. 02. 2011 20:26
Minulý týden jsem byl pro tchýni v lázních, byla na 14 dnů a při cestě domů říkala že to bylo příšerně dlouhé, že v životě už na tak dlouho nepojede, max.na týden.
Chvíli byl klid a pak začala že by si udělala v létě volno a že na jak dlouho jezdíme do toho Chorvatskaeye popping smiley. Odpověd byla jasná: minimálně na 14 dní, někdy i na 3týdnysmoking smiley.
Skutečnost je však jiná, vždy tak na 10-14dnů, osobně preferuji těch 10, je to tak akorát. Těch 14 je dobrých když se jede alespoň na dvě místa.
Re: Drašnice
10. 02. 2011 06:48
Když jsem v roce 1993 začínal Chor. tak taky že na 14 dní. Po 12 dnech jsem nakopal rodinu do auta a tradá domu. Jak píše zahajskej 10 dní a stačí. jelikož jezdím na LPG tak to posledních 7let řeším tak že jedu dvakrát. Konec června a začátek září. Promě začíná dovolená kdy nasednu do auta a vyrážím směr Jadran.
Re: Drašnice
10. 02. 2011 20:03
Ajaxi.To bych si přál taky,dvakrát v sezóně.Jenomže ty mé děti jsou stále školou povinné.Akorat já bych to šoupnul jednou o prázdninách a jednou v zaří,v budoucnu.Já jsem spíše typ že bych si to tam užíval měsíc,ale rodina by to nedala.Nicméně o době a délce dovči rozhodujou bohužel žetóny.Letos to vypadá slibně co se týče kurzu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (10. 02. 2011 21:01).
Re: Drašnice
10. 02. 2011 20:59
Zdravím, jednou jsem četl, že v cizím prostředí se člověk aklimatizuje 10 dní. Poté teprve nastává relaxace. Takže to bychom relaxovali tak 2 - 4 dny. Mějte se v Drašnicích já se budu/snad/ mít v Pisku. Milda
Re: Drašnice
10. 02. 2011 21:10
To.Solim. Gradac pro mě není cizí prostředí takže jedu jako na chatu. Věřím tomu když nechám dole nazouváky tak je tam v září najdu.
Re: Drašnice
10. 02. 2011 22:10
Promiň, já to myslel /tenkrát pochopil/ jako volný čas mimo domov. Gradac letos mezi 20. a 29.6. musím zajet s holkama do Pizzerie pod kostelem. Vzpomínka na rok 2000. Teď k tématu Drašnice - ubytování : byli jsme s mamčou se podívat u pí Márie Urlič/češka/, levné ale já bych tam nebydlel ani kdyby mi platili. Papapa Milda
Re: Drašnice
11. 02. 2011 10:05
Šolim napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Promiň, já to myslel /tenkrát pochopil/ jako volný
> čas mimo domov. Gradac letos mezi 20. a 29.6.
> musím zajet s holkama do Pizzerie pod kostelem.
> Vzpomínka na rok 2000. Teď k tématu Drašnice -
> ubytování : byli jsme s mamčou se podívat u pí
> Márie Urlič/češka/, levné ale já bych tam nebydlel
> ani kdyby mi platili. Papapa Milda


No mi letos v tom tvojém termíně budem v ID. Gradac asi až v září.
Re: Drašnice
11. 02. 2011 12:24
Ahoj všetci fandové Drašnic,vlani sme boli v mimiciach,kde bolo úplne skvele,ale toho roku chceme vidieť niečo nové,tak ideme 28.7 na 10 dní do app.Alen Grinka Roso Hrstič,dom na plaži,ideme dve rodinky 2+1 a chcem sa spýtať kto už tam bol,koľko je ešte v tom dome izieb okrem našich dvoch? Ďííík..
Re: Drašnice
11. 02. 2011 13:08
sisi: je tam jeden apartmán pre 5 osôb (kuchynka 1x1m + dve izby (v jednej je manželská posteľ a rozkladacie kreslo, v druhej sú dve samostatne postele) + každá izba má vlastnú sprchu s WC, v druhom apartmáne som nebola, ale sú tam dve izby + kuchynka, tak predpokladám, že je to to isté ako predchádzajúci apartmán, na poschodí je veľká kuchyňa spoločná pre 3 izby (dve menšie + 1 väčšia), sprchy a toalety boli vedľa izieb (boli sme sa tam pozrieť pred 5-6 rokmi, vtedy tam bývali dve na sebe nezávislé rodiny) + vtedy prenajímala aj prízemie, tam boli tuším tiež dve izby.
Re: Drašnice
11. 02. 2011 13:31
sylvia/ dík velmi pekne,dúfam že to tam bude faj,mám trochu stres s tej kuchyne kedže ideme dve rodinky s malými deťmi(3 a 4r.) či tam dude dosť riadov a či tam bude aj mikrovlnka.vy ste tam boli ubytovaný?
Re: Drašnice
11. 02. 2011 17:40
sisi: v tom veľkom apartmáne (čo mal 3 izby a veľkú kuchyňu) mikrovlnka bola, v tom 4+1 (čo mal najmenšiu kuchyňu) nebola. Myslím, že ani v tom apartmáne, v ktorom som nebola, nebola mikrovlnka.
Neviem, ktorý máte prenajatý vy. Keď ste dve rodiny, tak pravdepodobne nie ten najmenší.

Ten veľký apartmán je určite pre min. 8 osôb a ten stredný je tuším pre 6 ľudí, tak to bude asi ten váš. (Oni to berú tak, že keď je tam manželská posteľ a rozkladacie kreslo, tak je to pre 3).

To ale neznamená, že tam je aj teraz, alebo naopak, že tam teraz nie je. Vo všeobecnosti ale mikrovlnky v apartmánoch nebývajú.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil sylvia (11. 02. 2011 17:46).
Re: Drašnice
11. 02. 2011 18:53
Čao,zatiaľ sme spolu telefonovali s domácou a veľmi sme nepochopili ktorý apartmán máme,ale keďže sme sa bavili o app.6-postelovom,tak asi ten stredný,takže kuchyňa by mala byť v celku ok. Zajtra nám ma poslať mailom podmienky,tak sa jej opýtam presne,Vám sa tam páčilo?
Re: Drašnice
11. 02. 2011 21:00
Ajaxi, já byl v HR málokrát, ale Gradac to bylo poprvé a Hvar /myslím ostrov/ to je bez komentáře. Tak tu pizzu si dáme kdyžtak napřesrok spolu, když okolnosti dovolí. Zdraví Milda
Re: Drašnice
12. 02. 2011 12:19
s tou pani treba telefonovat, my sme mailom nedohodli nic, kamosi tam idu 3 rodiny od 6.8. a nesli sme prist na to, ktore ubytko im vlastne ponuka, resp. appartman..nakoniec zavolali...zrejme sa stretnete..:-)
my mame v tom case rezervovany dom na konci plazicky NIKO...
Re: Drašnice
12. 02. 2011 20:03
..takže dnes s pani telefonoval moj muž a nakoniec ideme do toho druhého domu od pláže,ale už sa neopýtal vedľa akej cesty sa nachádza,treba cez ňu prechádzať a či nie je veľmi frekventovaná, A vidno aspoň trochu more z balkona?,poradí mi niekto? ide o app. Alen Grinka...
Re: Drašnice
12. 02. 2011 20:46
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (28. 07. 2012 22:27).
Re: Drašnice
13. 02. 2011 13:20
A kde se parkuje? Když bydlíte tady na té straně Drašnice?
Re: Drašnice
13. 02. 2011 14:02
Radku,prosím tě,neznáš apartmány Mir v Drašnici?Kde asi jsou,jestli vede okolo silnice a tak.Pokud tam někdo byl,napište vaše zkušenosti,jedeme tam letos,tak bych chtěla vědět víc,než je na obrázku.Díky moc.
Re: Drašnice
13. 02. 2011 14:04
sisi: v tom druhom dome som nebola, vzhľadom k tomu, že pred ním stojí dom, výhľad asi nebude bohvieaký, ale tá cesta má na šírku tak 2,5 m takže pojem frekventovaná by som rozhodne nepoužila. Jasné, niekedy tam chodia autá, pretože dovolenkári si potrebujú naložiť a vyložiť veci z auta, ale tam sa nikde nedá parkovať, takže po naložení a vyložení urýchlene musia odísť, lebo tam sa dve autá nemajú kde obísť. Autá parkujú spravidla na vyhradených miestach na ceste smerom k cintorínu, a ona má tuším nejaké dve parkovacie miesta aj pri vjazde do tej uličky. Z času na čas tam frajeria nejakí miestni fagani, ale je to v úplne pohode.
Re: Drašnice
13. 02. 2011 19:12
kvilďák: apartmani Mir sú asi 100 m od apartmánu Alen (jeho fotka je 4 príspevky vyššie). Čo sa týka cesty, platí to, čo som napísala v príspevku vyššie (s tým rozdielom, že pred MIRom je cesta ešte o niečo užšia). Parkovať budete na ceste k cintorínu, tam má Mir tuším rezervované nejaké parkovacie miesta, ale či ich má toľko, čo apartmánov, to neviem.
Re: Drašnice
13. 02. 2011 20:02
Sylvie,díky,chtěla jsem klidnou lokalitu,ale jestli tam je silnice,tak nevím ,ale zálohu máme zaplacenou,tak uvidíme.
Re: Drašnice
13. 02. 2011 20:44
Apartman Mir je přímo na pláži a silnička je za domem.Klid tam bude určitě nebojte.My budeme kousek od vás u Denisa Glučiny.Loni absolutní spokojenost.
Re: Drašnice
14. 02. 2011 16:57
Taky jsem měla v hledáčku tento apartmán,ale protože jedeme tři rodiny, pro tu jednu by byl jenom s výhledem na schody,tak jsme hledali dál,v Podgoře-Čaklje nám dokonce nabízeli apartmán pro 2 dospělé+2 děti-5 a 8 let za 120EU na den,tak to se mi zdálo skoro moc.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 186
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.