Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Drašnice 
Re: Drašnice
15. 04. 2008 13:29
zdravím Silvia .promin že mi to tak dlouho trvalo, neměl jsem možnost . Vyhledal jsem si Leonu sám. Dnes jsem koupil pobyt od pořádající CK i s polopenzí podávané v hotelu Plaža. Tak že na konci srpna jedeme autem .Tímto pozdravuji i ostatní příznivce Drašnice.Letos tam jedeme poprvé .ahoj.
Re: Drašnice
18. 04. 2008 16:22
Myslíte Bajdo Urliče?ubytování na Ratu,domácí je češka,paní Lídie,skvělé ceny info na www.drasnice.cz
Re: Drašnice
18. 04. 2008 16:25
info na stránkách www.drasnice.cz-jinak tel. 0038521626485 pí Lidie Urlič-Postránecká
Re: Drašnice
12. 05. 2008 16:53
Prosím Vás budete tak hodný a mohl mi zaslat kontakt na ubytování u Lidie a Bajda? Děkuji Vondra.
avatar Re: Drašnice
13. 05. 2008 19:15
...a až budete v Drašnici...tak nad magistrálou...nad silničním odpočivadlem ve směru na Makarskou...jsou v hájíčku...stromy s lusky Svatojánského chleba...ňam...ňam...ale pozor na zubní můstky...až to budete vykusovat...jsou v tom nesmírně tvrdé pecičky....smiling smiley




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (13. 05. 2008 19:16).
Re: Drašnice
14. 05. 2008 12:30
Bessy: Lepsi je je dat vyluhovat do rakije! To je teprve mnamka!!! drinking smiley
avatar Re: Drašnice
14. 05. 2008 20:27
...Raadek...znám...jak jsme psali s Dokim...dobrý pití Rogačuša....zavdávali jsme si teď na srazu ve Vyškově...
...jo a ten stromeček jeden z mnoha...ten je v Drašnici...

Re: Drašnice
22. 05. 2008 15:55
Dobrý den, my jedeme k Borisovi a Nině Url. od 17.6., takže se chci zeptat, zda se nepotkáme? Popř. vás poprosit o bližší informace ohledně ubytování atd. Jedeme poprvé do Chorvatska!!! Autem. Takže i co se týká cesty s malými dětmi a podobně. Moc děkuji, Máša, email. uhlajzi@seznam.cz
Máša
Re: Drašnice
22. 05. 2008 15:58
Pro MILMUSe!!!fPředchozí příspěvěk byl směrován vám yawning smiley
Děkuji,Máša
Re: Drašnice
22. 05. 2008 18:38
no, pôvodne som chcela dať fotku, ale neviem to sad smiley



Upraveno 6krát. Naposledy upravil sylvia (22. 05. 2008 18:47).
Re: Drašnice
27. 05. 2008 08:20
Ahojda, dostal jsem tip na apartman Niko Hrstic (Soline 42). Doposud jsme jezdili do Pisaku ,
tak bych chtěl nějaké bližší informace (net jsem již probrouzdal, spíše kdo už tam byl).
Díky
Re: Drašnice
29. 05. 2008 11:03
Dobrý den,
prosím o nějaká fota villy Bajdo i Lydia + kontakt.
Děkuji
Magda
jani
Re: Drašnice
31. 05. 2008 19:18
do drasnice jedu letos uz potreti cvicit, je to krasne klidne misto, kdo pracuje cely den s lidmi, tak mi da urcite zapravdu, ze neni klidnejsiho mista, primo balzam na nervy,dobiti energie do dalsi prace
avatar Re: Drašnice
31. 05. 2008 19:36
Před třemi roky jsem se tam jel z Tučep podívat. Procházeli jsme uličkama a cítili jsme nepěkný zápach jakoby tam neměli kanalizaci a pouštěli odpad na ulici a v takovém malém přístavu bylo ve vodě hafo zelených řas, takže nemám moc pěkné vzpomínky.
Re: Drašnice
15. 06. 2008 16:00
Dobrý den,
nemáte prosím někdo zkušenos s tímto ubytováním : Apartmani ALEN Grinka ROSO Hrstić Drašnice.
Chystáme se tam s rodinou už příští týden.Velice se těšíme ale zároveň máme trochu obavy
Moc děkuji:-)
Lucie
Re: Drašnice
15. 06. 2008 18:07
To Lucie:
Podívejte se na stránku: www.drasnice.hr/cz/smjestajlokacija.htm
na mapce je to číslo 2. Pokud si to dobře pamatuju, jedná se o apartmány ve druhé řadě domů od moře. Je to ve vesnici, na pěknou oblázkovou pláž cca 50 m. Je je to na můj vkus příliš zalidněné, je to vlastně přímo na pobřežní promenádě. Jinak okolo Drašnic je docela dost pěkných "divokých" pláží.

drašnice



Upraveno 1krát. Naposledy upravil alfista (15. 06. 2008 18:09).
Re: Drašnice
15. 06. 2008 20:20
Lucie = nemusíš mať žiadne obavy. My sme tam boli pred dvomi rokmi. Ubytovanie je slušné. Je to dom priamo na pláži, (aj keď je pravda že im patria aj domy nad uličkou, ktorá je za domami na pláži, tak neviem kde budete ubytovaní). V každom prípade pani domáca je veľmi milá, rozumie česky, k dispozícii dáva aj lehátka a slnečníky. (aspoň 2 roky dozadu to tak bolo). S tým zaľudnením je to pravda. Tá pláž bývala dosť prepchatá, my sme tam boli v sezóne (mimo sezónu to bude určite lepšie).
Re: Drašnice
16. 06. 2008 08:54
Jsou uplne v pohode, jezdime pravidelne do apatmanu MIR o cca 30 vlevo o Vaseho ubytovani, vyrazime uz po pate 9.7., loni jsme tam byli zacatkem srpna a zadny navaly lidi se nekonaly .... sretan put
Re: Drašnice
16. 06. 2008 09:06
Zdravím, tak po delší době opět do Chorvatska. Loni jsme vyzkoušeli něco jiného. Chorvatsko je ale Chorvatsko. Už se moc těšíme. Sháníme nějaké levné ubytování pro 4 osoby (2 páry). Byli by jsme rádi, kdyby jsme sehnali něco do 12 EUR os/noc. Termín by jsme chtěli někdy v druhé polovině v červenci. Prosím o radu. Předem děkuji za jakýkoliv kontakt.
Re: Drašnice
16. 06. 2008 11:22
Děkuji všem za rady smiling smiley
vaše reakce jsou vesměs pozitivní,tak se není snad čeho bát:-)
Díky a všem pěknou dovolenou!
Lucie
Sonilla
Re: Drašnice
27. 06. 2008 14:14
Ahojte!
Máte niekto skusenosti s apartmanom Esteri Cvitanovic?
www.drasnice.biz/cvitanovic. vopred dakujemsmiling smiley
Re: Drašnice
27. 06. 2008 14:55
Sonilla = vy to mate uz rezervovane alebo ste to len teraz nasli na nete ? prepacte mi moju otazku, ale na tento objekt som uz niekolkokrat reagovala, ale vysledok bol vzdy nulovy, nikdy sa nikto neozval. do drasnice ideme treti rok, ale ako som uz napisala, nikdy sme neboli v tomto apartmane. neviem naco si dal majitel oznam, ked aj tak na zaujem nikdy nereaguje.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil sylvia (27. 06. 2008 14:56).
Sonilla
Re: Drašnice
27. 06. 2008 16:20
Uz to mame rezervovane. Pisali sme mail a na druhy den sme mali odpoved. A potom sa to uz telefonicky rezervovalo. Tak dufam ze nas budu cakat..smiling smiley
Stránka vyzerá dobre, tak zato sa pytam ci je ten napartman naozaj taky ako sa zda...smiling smiley
Hlavne nech mame pokojnu a kludnu dovolenkusmiling smiley
Re: Drašnice
07. 07. 2008 20:23
Dobrý den Lucie,

mám úplně stejné obavy, jako Vy. Jedeme 11.8.08. Zatím od nás paní Grinko nechce žádnou zálohu, ikdyž původně mi říkala, že jí chce zaplatit. Mohla byste mi napsat kolik hodin jste tam jela. Mám malé dvojčata, tak mám z cesty trochu obavy. Co ubytování?

Děkuji za informaci

Lucie
Re: Drašnice
18. 07. 2008 19:02
jedu ubytování GOJA rybářské soukromí 2m od moře apartmá prosím jak je to s jídlem daleko jaké je ubytování a koupání s 4 letým vnukem děkuji předem za radu jedeme 3+1 a 3 chceme mít pohodu a klid žádný velký vysedávání v barech v blískosti tam si mohu dojet mockrát děkuji za jakoukolif informaci Jirka
Re: Drašnice
19. 07. 2008 20:05
to Rybář - v Goji som nebývala, takže aké je ubytovanie neviem (klímu to nemá), ale je to skutočne 2 m od mora (bývali sme 5 m od goji).
cca 10 m od Goji je restaurace PLAŽA (pizza, grilovane ryby a pod.) je to tiché, akurát do Plaži teraz chodia poľské deti do týždňových táborov, tak tie tam mali tuším 2x disco cca 1 hod. ale aj to bolo absolútne v pohode - žiadny kravál. kaviarničky sú až na opačnej strane Drašnice, navyše sú tuším len tri a je to absolútne kľudné.
my sme sa z Drašnice vrátili dnes doobeda a za dva týžde čo sme tam boli, robili iba jeden raz v noci kravál cca 3 česi, ktorí sa opití išli kúpať o 4 ráno a hulákali na ich kamarátku, ktorá sa s nimi ísť kúpať nechcela. (po 15 min ich to prestalo baviť).
neviem či Drašnice poznáte, ak nie, spýtajte sa - čo viem vam poviem.

peknú dovolenku.
Re: Drašnice
19. 07. 2008 22:03
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 16:21).
avatar Re: Drašnice
20. 07. 2008 13:45
...tak...kdo z Vás byl v Drašnici na Svatojánském chlebíčku...?smiling smiley
Re: Drašnice
20. 07. 2008 15:00
Ahojte!
Máte niekto skusenosti s apartmanom Esteri Cvitanovic?
www.drasnice.biz/cvitanovic. vopred dakujem
Re: Drašnice
20. 07. 2008 18:28
ahoj radek - dovolenka bola super, (až mi je smutno že musím ísť zajtra do práce). počasie bolo fantastické (prvý týžden neznesiteľne teplo, dcéry odmietali opustiť klimatizovaný apartmán). vašu vilu Leonu som videla len zvonka, ale vyzerá to dobre, pekný výhľad na more, blízučko pláž. dúfam, že aj vám dovolenka vyjde podľa predstáv.

bessy - svatojánsky chlebíček som neochutnala - akosi som nenabrala odvahu. kríček či strom, kde to rastie som síce nenašla (vlastne som ho ani nehľadala), ale takí malí chalani tam predávali tieto lusky po 1 Kn. oni predávali vlastne rakiju, olivový olej, med, nejaké domáce víno (všetko to patrilo babke, oni to tam len museli predávat, ale boli zlatí) a oni povedali že to vôbec nie je dobré. tak som to vzdala. možno budúci rok to ochutnám.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.