Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Drašnice 
Drašnice
26. 07. 2005 11:19
Dobry den,

jedu 4.8. do Drašnice, apartamenty MIR. Byl jste uz tam nekdo z Vas?
Co muzu cekat?

Paul
Karelxxx
Re: Drašnice
26. 07. 2005 17:54
Právě jsem se odtud vrátil. A můžu ti říci, že je to prdel světa. Už se tam nikdy nevrátím. Nic tam není, jen jeden obchod a dvě putiky. Být tam týden bylo utrpením.Tak si to uzij
Re: Drašnice
27. 07. 2005 07:59
Bylo tam moc lidi, nebo poloprazdno?
chipsy
Re: Drašnice
21. 05. 2006 14:55
V Drašnici jsem byli 2krát a je to tam absolutně nádherné: krásné pláže ,moře ,milí lidé sice malé městečko,ale na druhou stranu ROMANTIKA a hezké hospůdky. Je to RÁJsmiling smiley!!!
Re: Drašnice
21. 05. 2006 20:18
Diky, loni jsem tam byl, letos koncem cervna tam vyrazime znova.


Paul
Re: Drašnice
22. 05. 2006 15:31
Drašnice je pěkné místo pro klidnou dovolenou.Nádherná příroda a hlavně klid.Kdo chce večer zábavu tak 15km je Makarská.

To Karelxxx
Prdel světa je silné slovo.Ale asi ty místa znáš,když tam jezdíš yawning smiley)
Re: Drašnice
23. 05. 2006 08:49
Drašnice nemá chybuthumbs up smiley Klid,pohoda,málo lidí,čisté pláže,horší parkování.Koncem srpna odjezd,už se těším!hot smiley
Jirka.
Re: Drašnice
23. 05. 2006 13:32
Jedu do Drašnice poprvé a je nás pět. Dva dospělí a tři děti. Je tohle místo vhodné ke koupání i pro tříletého prcka, nebo budeme muset za koupáním někam daleko? Znáte prosím někdo vilu Petra? Nemáte náhodou fotky?
Oněgin
Re: Drašnice
03. 06. 2006 00:06
Není co fotit, rozpadlé baráky, všude bordel, tam se unudíte, fakt je to tam hrozné. Já jsem si nejprvemysle, malé město, určtě tam budou čistější pláže, průhlednější moře,... . Jenže ve velkých letoviscích se o pláže starají, tam nikdo, už vás teď lituji.
Paurus
Re: Drašnice
03. 06. 2006 08:45
Byl jsem v Drašnici v loni. Bydleli jsme v části, která je nejblíž Podgoře ( ne ve staré Drašnici tam je trochu větší frmol a nepořádek). Byl tam klid,čisté okolí i moře. Projezdil jsem velkou část HR a můj názor je, že se jedná o malou vesničku, vhodnou především pro ty, kteří chtějí klid. Makarská nebo Podgora je kousek a tak je možné za zábavou dojet.
Zdenička
Re: Drašnice
04. 06. 2006 17:29
Letos pojedu po sedmé a budu se tam pořád vracet!Byla jsem na několika místech Chorvatska i bývalé Jugoslávie,ale tohle místo prostě nemá chybu.Je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou,za kulturou i obchody je to pár km autem,dají se podnikat výlety do okolí,trajektem na ostrovy.Naše domácí považujeme za dobré přátele a oni nás každoročně také rádi uvítají.Co člověk,to názor,ale plno známých se po cestách do Egypta,Itálie a Řecka,moc rádo vracelo do Chorvatska a někteří konkrétně přímo do Drašnice.Tolik můj názor,Drašnici mohu jen vřele doporučit!
Re: Drašnice
04. 06. 2006 20:30
Letos tam jedeme take znova - Apartmani MIR, kde jezdite vy? Uz se neumime dockat , jedeme za 24. Paul
Re: Drašnice
04. 06. 2006 22:35
Koncem srpna jedeme do apartmani GOJA.Je to asi 100m za hotelem Plaža.Paní domácí,teta Goja je sqělá,mohu jen doporučit!
Re: Drašnice
14. 06. 2006 12:54
Naprosto souhlasím se Zdeničkou. Do Drašnice se vrací spousta lidí, my po desáté. Je to vhodné místo i pro menší prcky než tříleté. Ideální pro ty, kteří dávají přednost klidu. Slušné ubytování se dá sehnat i bez rezervace.
Zdenička
Re: Drašnice
14. 06. 2006 17:24
Tak doufám Evčo,že se tam potkáme!Jedeme 31.7.s 12 letou slečnousmiling smileyUž se moc těším,ostatně jako pokaždé!Můžu se zeptat,kde/u koho máte ubytování?spinning smiley sticking its tongue out
Re: Drašnice
27. 06. 2006 07:45
Paní Zdeničko, bohužel se letos v Drašnici nepotkáme, protože my jedeme až 17.8. (se 14-letou slečnou). Pravidelně jsme ubytovaní v apart. Veselka. Je to hned první odbočka doprava dolů - první dům na pravé straně. Přeju cestu bez problémů a ideální počasí.
Re: Drašnice
27. 06. 2006 13:53
ahoj, a muzete mi prosim napsat od kolika se pohybuje cena v apartmanu GOJA na den a osobu?? děkuji
Re: Drašnice
27. 06. 2006 14:37
V GOJA nevim, ale v MIR 60EUR pro 4, ale uvrtal jsem to na 54. Paul
Daana
Re: Drašnice
03. 07. 2006 22:29
Drašnice je nic moc. Byli jsme teď na Makarské a Drašnice je snad nejmenší vesnička.Lehce to na cestě poznáte - nad vesnicí se tyčí trosky původní. Hodně koček kolem popelnic. Mraky Cechů. Mraky Poláků. Nedá se parkovat. A když tak jen ve strmém svahu. Na hlídaném parkovišti v Makarské v Jadranské ulici nám ukradli anténu z auta.
Pro děti vůbec nic moc. Na pláži jsou kameny, občas i velké a ostré. A děti mají prostě rády písek, na kamenech je bolí nožičky. Od výše uvedených koček a jejich četných koťat lehce děti něco chytnou. Je to prostě zapadákov, kde lišky dávají dobrou noc. 54 Euro za 4 je dost přehnaná cena.
don
Re: Drašnice
04. 07. 2006 15:23
Tak to já s tebou až tak úplně nesouhlasím. Drašnice je malá vesnice. Pláže jsou tam nádherné, široké a je jich naopak hodně na celou vesnici, takže si každý přijde na své. A hlavně je tam klid. Každý má rád něco jiného. A parkovacích míst je tam taky dost. A přestože jsem tam byl jen jednou, a nemám ve zvyku jezdit vícekrát na jedno místo, tak tam bych jel klidně znova.
Re: Drašnice
08. 07. 2006 00:46
Takže do Drašnice jedeme po deváté!S Daanou zásadně nesouhlasím,na plážích jsou oblázky,žádné ostré kameny!54 Eu je taky trošku moc!Jinak kdo hledá romantiku v Drašnici ji tutově najde.
Pro Evču: od 19.8. bydlíme naproti u Lidie i Bajda!Taťka a 17ti letý syngrinning smileygrinning smiley
Pavel V.
Re: Drašnice
10. 07. 2006 21:46
Ja nemam nic proti Drasnici ale neni lepsi jezdit treba do Podgory a na plaz jezdit do Drasnice.Me by se vecer nechtelo jezdit za turistickym ruchem do Podgory a treba po sklence vina nebo piva jet na noc do Drasnice.Pro me je lepsi jet si zaplavat do klidne Drasnice a vecer v klidu sedet na krasne promenade Podgory a davat si veceri u sklenky dalmatskeho vina a nepremyslet ze musim dojet par kilometru do sve "kuci".Ahoj
Zdenička
Re: Drašnice
15. 07. 2006 12:48
Tak takový mám nejradši,co bylej jinde a v Drašnici plní pláž a parkoviště!!!angry smileyProč si neležíš v té své Podgoře?Máš plnou pláž,co?tongue sticking out smiley
Pavel V.
Re: Drašnice
16. 07. 2006 01:58
Nechci byt takovej jako ty Zdeničko.To same mohu řici o večerni Podgoře,že se tam motají auta z Drašnice a plni parkoviště a restaurace aby se najedli a užili si trochu atmosfery dovolene.Jezdim do Podgory po 23 a nikdy se nejezdim koupat do Drašnice,pokud to neni jako vylet.Pokud nesnesete neči nazor,tak nečtěte takové fora.Je to proste muj nazor a hotovo.Jinak pěknou dovolenou i do Drašnice.Ahoj
Re: Drašnice
31. 07. 2006 15:49
Byl jsem v Drašnici, v té menší části vpravo při sjezdu do vesnice v apatmánu u Gina /policajt/. Je tu skoro vzadu, tři baráky před koncem vesnice. Do moře asi deset metrů, klídek, čisto super koupání. Je tam jemnější kamení než ve "staré drašnici". Dobré plavání je to takový malý záliv.
Výhled na sv. Jure a do Podgory.
Když moře omrzí tak se dá toulat po opuštěné vesnici v kopcích, spousta fíků, mandlí i broskve a víno.
Líbilo se nám tam víc než v Živogoště Blato.
Re: Drašnice
02. 08. 2006 21:00
Chtěla bych se zeptat,jestli je to vhodné misto pro vozičkáře.
Re: Drašnice
04. 08. 2006 09:57
Pro vozickare asi moc ne, k vode jsou vsude nejake schody, primo s vozickem tam nezajedete, musel by nekdo pomoci prenest.
banik
Re: Drašnice
04. 08. 2006 16:54
ahoj drasnici muzu doporucit lidem kteri chteji klid a pohodu ja se svoji rodinou jsme tu byly po treti jezdime poslednich 14 dnu v cervnu pocasi i teplota more bylo vzdy super ubytovani pro 4 lidi 36 euro za noc a to primo u more kdo chce zabavu musi jezdit jinam tady to je pro pohodove lidi domaci jsou skveli ve vsem ti pomuzou uz se tesime na pristi rok a jestli nekdo rika ze drasnice jsou prdel tak to tak neberte kazdy at to zkusi a uvidi 100 lidi 100 chuti
Re: Drašnice
04. 08. 2006 17:25
ahoj drasnice jsou pro pohodovou a klidnou dovolenou letos jsme tam byli s rodinou po treti jezdime tam koncem cervna na 14 dnu teplota vzduchu i vody super ubytovani pro 4 osoby 36 euro a to primo u more domaci vam vyjdou ve vsem vstric pristi rok tam jedeme znovu zdravim brnaky kteri tam uz taky jezdi dost roku a komu se tam nelibi at tam nejezdi dovolena je o tom aby si clovek odpocinul a relaxoval 100 lidi 100 chuti
Re: Drašnice
04. 08. 2006 17:26
ahoj drasnice jsou pro pohodovou a klidnou dovolenou letos jsme tam byli s rodinou po treti jezdime tam koncem cervna na 14 dnu teplota vzduchu i vody super ubytovani pro 4 osoby 36 euro a to primo u more domaci vam vyjdou ve vsem vstric pristi rok tam jedeme znovu zdravim brnaky kteri tam uz taky jezdi dost roku a komu se tam nelibi at tam nejezdi dovolena je o tom aby si clovek odpocinul a relaxoval 100 lidi 100 chuti
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.