Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Primošten zátoka Peleš

Autor mirek b 
Primošten zátoka Peleš
02. 05. 2012 07:08
Zdravim
Měl bych dotaz prosim vas nebyl někdo z vás v zátoce Peleš u Primoštenu ubytování tam nabízí c.k VALSA .Nemá moc nafocený okolí a zajímalo by mě jestli je dobrý přístup do vody a jestli je to opravdu klidné místo
kik
Re: Primošten zátoka Peleš
27. 06. 2012 21:27
Nevim presne kde je zatoka Veles ale Primosten je nadherne misto kam jezdim circa poslednich 8 let z toho snad 6 let k tem samym lidem. Zalezi na tom, kdy tam chcete jet, v sezone tam byva dost narvano. Cast plazi u hotelu je piscita s pozvolnym vstupem do vody, vetsina plazi je ale kamenita a misty jde dost rychle do hloubky. V sezone byvaji ve starem meste koncerty, je tam dost hospudek a restauraci, nekolik marketu, rybi a zeleninovy trh apod.
Ja asi nejsem ten nejlepsi hodnotitel protoze to misto proste miluju a pokud se neco nestane, tak tam zacatkem zari jedu cca na 2 tydny znovu. Je to proste moje srdecni zalezitost.
Re: Primošten zátoka Peleš
24. 05. 2013 19:19
Zdravim zatoka Peleš je mezi Primoštenem a Rogoznici nabizí tam jedem domek C.K Valsa myslím že se ten domek jmenuje Miranda.Zajímalo by mě jestli z vas tam někdo nebyl jaké to tam je a jestli je tam možné kotvit člun a jestli je někde poblíž sjezd do vody.Z fotek od c.k Valsa jsem toho moc neviděl takže by mě zajímalo jaké to tam je podle fotek to vypadá jako pěkné místo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 105
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.